Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    youtube upload edin en kolayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mischievousz M kullanıcısına yanıt
    Beni rahatsiz etmese telefon konusmalarini etkilemese ve video kaydinda o ses belli olup videoyi etkilemese ben de kafama takmazdim ama o kadar para vermisim kullanimimi etkiliyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: mh.

Ben daha önce ilk ciktiginda 20a yuklemistim sarji bildigin su gibi bitiriyordu 2 gun öncede 20c yukledim 20a ya göre baya düzeltmeler olmus en azindan sarji baya oturmuş. inşallah bundan sonra sarjini en azindan lolipoptaki gibi oturturlar.

Herhalde yine 20d sürümü 10d gibi efsane olucak
    20d'yi beklemedeyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • turhan0505 T kullanıcısına yanıt
    Sizdeki sorun daha başka o zaman. Benim cihazımda %20 %40 arasında ahizeden ince bir ses geliyor doğru ama konuşmalarda böyle bir mevzu yok. Şanssızsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: andaluz

Teknoloji şanssızlığı seninkisi, bak az önce çok hafif ve anlık olan ses şu anda %80 parlaklıkta hiç gelmedi, gelmiyor.
    Isınma konusuna gelince, ben parlaklığı %50'den aşağı kullanmam, 3G'de çok hafif ısındı kısa bir süe, biraz da şarjdayken ısınıyor ki o normal.
    Sanırım sana yine sıkıntılı bir cihaz denk gelmiş. Sorunlarını detaylıca yazıp değişim istersen hallolur.

Hocam zaten ses %40 tan sonra gelmiyor. %20 civarı daha net duyuluyor ses

• turhan0505 T kullanıcısına yanıt
    Beni de şuan rahatsız sız etmiyo ama dediğiniz gibi video kaydında belli oluyusa kötü bi durum
    En kötü değişim isteriz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mischievousz

Sizdeki sorun daha başka o zaman. Benim cihazımda %20 %40 arasında ahizeden ince bir ses geliyor doğru ama konuşmalarda böyle bir mevzu yok. Şanssızsınız.

https://youtu.be/QpLFRd5cEyg
    Hocam o sesi birde arka taraftan lazer in oradan dinleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lgci -- 6 Ocak 2016; 23:44:58 >
  • Mischievousz M kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam teknoloji şans işi. Para iadesi hesaba yatsin.Bu kezde hepsiburada veya kliksadan alacam bakalim hayirlisi olur umarim. Her seyde bir hayir vardir.

• quote:

Orijinalden alıntı: conqueror21

Beni de şuan rahatsız sız etmiyo ama dediğiniz gibi video kaydında belli oluyusa kötü bi durum
    En kötü değişim isteriz

Link attım bi izleyin. Parlaklık %20 de ve sessiz ortamda çektim . Videoda bile o tiz ses duyuluyor. Siz de deneyiniz

• conqueror21 kullanıcısına yanıt
    Bence suan 20c iş görüyor ama tabi 10d gibi degil ama baya yakın..

• Lgci L kullanıcısına yanıt
    Kulağa sokmadıkça bende rahatsız etmiyor. Sizde çok fazla gibi. Servise yollayın.

Düşük parlaklıkta da denedim, ses gelmiyor. Şanssızlık olmuş seninkisi, ama bu kadar bariz bişeyse zaten kolayca değişim yapmaları lazım. Yeni cihaz sorunlu çıkınca ister istemez canın sıkılır ama bir sonraki iyi olur muhtemelen.

Bir de mümkünse tek başlıkta yazarsan, bir oraya bir buraya kafamız karıştı, aynı şeyleri yazıyoruz iki başlığa da, gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andaluz -- 6 Ocak 2016; 23:52:32 >
  • Burada daha net gorunur insallah arkadaslar nedir bu degisim talep etmeli miyim?
     ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★
    Bu durum bende de vardı. Ben ilk başta otomatik parlaklıkta hissettim sesi. Oralı olmadım. Şimdi %20 de filan tiz ses geliyor. Kameranın oralardan ve video çektim. Tiz ses orada da duyuluyor. Benimki ithalatçı garantili aldığım yere danışsam mı acaba?

• kml_77 K kullanıcısına yanıt
    Hiç bekletme bence, böyle kullanılmaz.

Mediamarktin sitesinden almistim ayni sorun ayni sesti 14 gun icinde degisim istedim ama para iadesi yapacaz dediler ben de degisim icin israr etmedim baska yerden alirim.

Aynen ses sizde çok belirgin ben zor duyuyorum benim cihazda
    Kendi açımdan degisimi kolayca vermeleri sebebiyle servislik baska bi sorun cikana kadar servise vermeyi düşünmüyorum
    En kotu bi sene sonra verir cihazi sifirlamis olurum
    Umarim yeni cihazı sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ses olayı büyük ihtimal sensörle alakalı. Sensör çalışmadığı zaman ses yok gibi.

• azizbaris kullanıcısına yanıt
    Hocam sensorden değil parlaklığı %40 altına düşürünce başlıyor o ses. İşin kötüsü o parlaklikta kullanınca cihaz daha fazla ısınıyor.

• kml_77 K kullanıcısına yanıt
    Evet degisim isteyin, cok dikkat ceker kullandikca gozune batar insanin
    Sorun cikarmadan degiseceklerdir cok belli sorun oldugu

• 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.