Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mudur bu ve bunun gibi kılıfları nasıl kullanıyorsunuz ya celik yelek gıbı cok kaba bide bununla telefonu tutsam tuğla tutuyor gıbı olurum :( beddua bıle ıslemez bu kılıf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gogoZH kullanıcısına yanıt
    arka kamera camı çizilse oturur ağlarım kullanmak lazım
  • gogoZH kullanıcısına yanıt
    Bu kilifla kavga gidilir o derece

• Her türlü dalarım bu tarz kılıfla telefonun tasarımını zerafetını olduruyor mudur daha guzel cesitli kılıflar var bende 2 tane ders kapak var sımdı normal plastik olandan alıp ustune Carbon fiber dosemeyı dusunuyorum hem tarz olur hem cam cızılmez

• egemen_e kullanıcısına yanıt
    Ben de kullanıyorum çok memnunum şahsen,ekran kenarlarından bi de çıkıntı yapıyo yaklaşık yarım santim böylece ekran üstüne düşerse ekranın yerle temasını önlüyor.Tam oturuyor köşeleri falan çok sağlam kesinlikle öneririm sadece evet biraz zor takıp çıkarılıyor.Biraz da ağırlaştırıyor telefonu ama olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde, bilirdik kılıfsız kullanmasını lakin tüm parayı telefona yatırdık
    Kılıf bence çok önemli, telefonun kenarında bir ezik olursa soğurum telefondan, ayrıca telefon sert zemine düşünce ekranın kırılma ihtimali yüksek. Ben urban gear armor kullanıyorum, hem tasarım hemde koruma olarak 10 numara, tutuşuda kılıfsız haline göre daha iyi bence.

• Dostlar bu arka kameranın çizilmesi durumunda yapılması gereken nedir çok merak ediyorum.

• oknglr O kullanıcısına yanıt
    yüklediniz mi?
  • Hocam ben bunu telefon kapağı gibi zannetmiştim resimlere detaylı bakmadığım için :D

Egemen hocam ben 20c ye yükselttim fakat hesap doğrulama ekranında gmail hesabımı girmeme rağmen "Lütfen bu cihazın hesaplarıdan birini kullanarak oturum açın." diyor ve Google ekran doğrulamasını geçemiyorum.
  • konu korumadan açılmışken ne tür ekran koruyucu kullanıyorsunuz ?
    ekran koruyucuya ihtiyacım var. tavsiyeniz nedir?
  • Atsız_74 kullanıcısına yanıt
    bu hesap sorununu cok gordüm ama nedenini ve cevabını görmedim. bulursanız öğrenelim yani.
    ben bilmiyorum...
    nette de araştırdım bu sorunu yaşayanı görmedim hesaplarım da görünüyor mu peki?
  • Bulursam paylaşayım fakat internette bilgi yok ki..

Google hesaplarımda cihaz görünüyor, ama saçma bir şekilde telefonumu açamıyorum
  • Nette buldum çözümü sanırım, bundan yakınan bir kaç arkadaş daha vardı.

quote:

How to bypass device protection on Android Lollipop 5.1 when you do a factory data reset?

Device protection in Android Lollipop 5.1 is enabled automatically when the following two criteria are met:

there is at least one Google account on the device.
    the lock screen security must NOT be none or swipe.
    There is no option to disable device protection on the phone.

But if any one (or both) of the two conditions is not met, device protection in Android Lollipop 5.1 will be automatically disabled.

In other words, you can try any of the following tricks so that you can bypass device protection on Android Lollipop 5.1 BEFORE you do a factory data reset:

remove all Google accounts on the phone before factory data reset.
    set lock screen security to none.
    set lock screen security to swipe.
    http://gadgetguideonline.com/android/lollipop/how-to-bypass-device-protection-in-android-lollipop-5-1-when-you-do-a-factory-data-reset/

Anladığım kadarıyla, formattan önce tüm google hesapları kaldırılacak, kilit ekranı şifresi olmayacak sadece kaydırmayla açılacak. Sonra format ve versiyon yüklemeye geçebiliyorsun.

• Benim telefonun kamera camı çizildi aşırı soluk ve bulanık çekiyor Kamera çamı cizildiğinden midir başka bir sebebi olabilirmi soluk çekmesi çizilmeden kaynaklanabilir mi serviste 150 tl istediler kamera cam değişimi için ayrıca derisi deforme oldu piyasada 100 tl plan deri kapak içinde 150 tl istediler bunu yapan ise merkez lg servisi. Ayrıca eğer 300tl verip kamera camını ve kapağı almazsam avize sorunu vardı garanti kapsamına giren. 300 tl verip garanti kapsamında olmayanları yaptırmazsan garanti kapsamına giren ahizeyide yapmayız dediler ben hayatımda böyle bir saçmalık duymadım zaten birdaha lg den telefon almayacağım.telefonunda çok sorun var ama genel haliyle güzel cihaz. Almam dememin sebebi satış sonrası teknik destekleri. Teknik servise 4 gün ulaşmaya çalıştım telefon çalıyor ard arda arayınca açıp kapatıyorlar. Sinirimden kin kustum buraya resmen kusura bakmayın ama bunları dikkate alın. Sorumu da bilen biri yanıtlarsa sevinirim

• andaluz kullanıcısına yanıt
    Hocam tek hesap var iken bir tane gmail im vardı, onunla 20b ye geçerken sorun olmadı. kilit ekran şifresi de yoktu telefonumda. telefonu hard reset atıyorum yok
  • JEANT kullanıcısına yanıt
    Hocam kamera camından ve kapaktan bahsetmeden, ahize ve varsa başka sorunu onları yazıp şengüllere gönder, bakalım onlar ne yapacak. Ufak tefek sorunlar ile birçok arkadaşın telefonunu değiştirdiler. Kıytırık cam için 150 lira nedir, deri kapaktada bi keramet yok, başka yerlerde 60-70 lira, geçen gün kipada 20 liraya satıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baveran -- 5 Ocak 2016; 1:10:34 >
    Cihazda son kurulu google hesabı neyse onu pcden açtıktan sonra tekrar telefondan deneyin bakalım ne olacak.
    Paylaştığım sayfadaki yorumları da okuyorum ciddi bi sorun bu, telefonunu kullanamayan bile olmuş ikinci el aldıkları ve önceki sahibiyle iletişim kurup google hesabını kaldıramadan resetledikleri için vs..

• andaluz kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarımda sürekli açık hocam gmail hesabım. Ben telefonu sıfır aldım canımı sıktı gece gece ne oluyor bu google a anlamıyorum ki. Yok mu başka bir çözümü?
  • 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.