Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıkla alakasız ama sormam lazım, aliexpessden ekran camı aldım kargoya verdiği 22 gün oldu ses seda yok. Ptt de görünmüyor halen. Daha önce alışveriş yapan oldu mu kaç güne geliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brhndrn kullanıcısına yanıt
    15-60 gün arasında geliyor genelde, bazen hiç gelmiyor, takipsiz olanlar. Büyük kısmı 15-30 gün arasında geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • brhndrn kullanıcısına yanıt
    22 günde en azından ülkeye giriş yapması lazımdı, yılbaşı falan araya girdi diye geciktiyse bilemiyorum. China post'tu sanırım, onların takip sisteminden baktın mı ne zaman çıkmış oradan?

• quote:

Orijinalden alıntı: yolcum

quote:

Orijinalden alıntı: Baveran

quote:

Orijinalden alıntı: yolcum

LG canavarı arkadaşlara 2 sorum var. LG G4'te henüz acemiyim kusuruma bakmayın

1. Kişiye özel çağrı sesi için telefondaki müzikleri seçemiyorum. Eşimin Samsung S4'ünde falan çok kolay seçiliyor ama bunda bulamadım. 3 tane kendi melodisinden seçilebiliyor ama rehbere girip düzenle seçeneğinde kişiye müzik dosyası seçemiyorum. Bu yok demeyin ? (Yoksa büyük hayal kırıklığına uğrarım.)

2. Telefon rehberindeki isimler için facebook senkronizasyonu yok mu ? İphone yada Samsungta, rehberdeki kişileri facebook ile senkronize edince face profil resimleri, mail adresleri, doğum günleri falan otomatik telefon rehberine ekleniyordu. Bunda bu ayarı bir türlü bulamadım ve dün gece 3 saat facebooktan tek tek resim indirip, kırpıp yine rehbere tek tek yapıştırdım.

Bunları bile bulamayınca soğumaya başladım resmen.. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Canavar değilim ama yinede yardımcı olayım
    Kişiye özel zil sesi için, rehbere girin,
    İstediğiniz kişinin üzerine tıklayın.
    Yukarıda kalem simgesi var ona tıklayın, müzik listesi açılacak.
    Yukarıda artı işareti var ona tıklayıp, istediğiniz müziği seçin.

2.sorunun cevabını verecektim ama zaten halletmişsiniz (bende bilmiyorum bunu)

Hocam, öncelikle teşekkürler, dediğinizi defalarca denedim. MAntıken de öyle olması lazım ama olmuyor.
    Rehberden kişi seçip üstte kaleme basınca her değerde değişiklik yapabiliyorsun ana Zil bölümünde yazan 'Kişi Zil Sesi' yazısı silikleşiyor ve orası değiştirilemiyor. Değişmediği için müziklerin listesi falan da çıkmıyor.
    Diğer her yerde değişiklik yapabiliyorum. Zil sesi bölümü ve ses değişmiyor. Nedenini hala bulmadım...

Herkes zil sesi için bişey yazmış bende yazayım eğer kişiyi favorilere eklediysen kişisel zil sesi atayamıyorsun çünkü LG telefon numarasına göre kendi melodi yapıyor. bu yüzden bu sekme deaktif oluyor.

• 18 aralıkta çıkış verilmiş irsaliye kesilmiş. Takip numarası var ptt den bakınca da sadece çin çıkıyor.

• Dostlar v10d ile 20c arasinda kaldim. Su an 20b deyim fakat ekran kendi kendine otomatik olmadigi halde ara sira kendini kisma sorunu gosteriyor ve eskisi gibi parlak degil. V10d onerirseniz hangi ulkenin romunu kurmaliyim? 20c yi tavsiye eder misiniz?

Duzenleme: Telefonum H815

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atsız_74 -- 4 Ocak 2016; 13:12:59 >
  • lg bridge telefon modeline mi güncelleme buluyor yoksa üzerindeki yazılımın üst versiyonu var mı diye mi bakıyor? bilen var mı?

benim cihaz 815TR ama üzerine united kingdom 10G kurdum.
    dün bridge ile kontrol ettim 20C düncellemesi var dedi. TR 20C olsa gerek ingilizlere 20C çıkmamıştır diye tahmin ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: andaluz

Geçmiş olsun, umarım düzelir veya sorunsuzca halledersin. Bu ghost screen yani ekranda gölgelerin yazıların kalması nasıl oluyor bu lcd ekranda, mantığını anlayamadım sorunun... Misal plasma tv lerde çok uzun süre aynı kanalı izlersen, logo veya altyazı şeridi gibi sürekli olan şeyler ekrana yapışıyor sanki, renk yıkama yapmadan geçmiyor. Ama işte telefondaki garip geldi. Bir de araştırmışsındır, çok yaşayan var mı bu ghost screen sorununu?

Çoğu kişide var. Ölü piksel vs. Bugün akşam servise gidicem. Sıkıntı çıkartırlarsa daha da lg almam. 1900 tl verdim lg garantili olsun diye. Çünkü ghost screen bende her zaman gözükmüyor. Bazı zamanlarda çok belirginleştiyor. Adam bakar test filan yapmadan bunda birşey yok derse suratına tükürürüm servisin...

• Atsız_74 kullanıcısına yanıt
    Senin gibi kararsızdım bugün 20c yi yukledim genelde olumlu yorumlar oldu diye ama bakalım bir kaç güne anlarız

• lahilama L kullanıcısına yanıt
    20c ye yükseltmeye düşünüyorum hocam.http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=195 sitesinde 20c için yayınlanan sürümü göremedim. Nereden indirdiniz hocam
  • WoLKovY kullanıcısına yanıt
    Sakin ol hocam eski dost düşman olmaz
    Yardımcı olurlar merak etme. Bugün medimarka geldim, tüm s6 s6 edge plus note 5 hepsinde görüntü ekrana yapışmıştı, hemde çok kötü, yapışan görüntüyü okuyordun, ve geçmiyordu. Telefonun kıymetini daha anladım, note 5 e baktım ekran bildiğin sarı,
     ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baveran -- 4 Ocak 2016; 15:24:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Baveran

Sakin ol hocam eski dost düşman olmaz
    Yardımcı olurlar merak etme. Bugün medimarka geldim, tüm s6 s6 edge plus note 5 hepsinde görüntü ekrana yapışmıştı, hemde çok kötü, yapışan görüntüyü okuyordun, ve geçmiyordu. Telefonun kıymetini daha anladım, note 5 e baktım ekran bildiğin sarı,
     ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Bu sari ekran yuzunden flex2 yi iade etmistim, nasil bi beladir bi demek samsunglarda da var, cok sinir bozucu bi durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: WiSTAR

Özellikle Snapchat'e wifi'den bağlandığımda internet ağı yok oluyor bi süre internet yok diye yazıyor 5-6 saniye sonra gelip 2-3 saniye sonra tekrar gidiyor bunu mobil veride yaşamıyorum onda sorunsuz heryere bağlanıyorum ama wifi'da bu var. Bunun çözümünü bilen var mı?

Bu sorunun bi çözümü yok mu?

• andaluz kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, sizede hayırlı olsun yeni cihazınız. Xperia klavyeyi bu telefona nasıl kurabiliriz bilginiz var mı?

• WiSTAR kullanıcısına yanıt
    TR hazımı? 10D mi kullanıyorsunuz? farklı romsa ondan derim ben. 10D kullanırken yoktu bendede ama 10G farklı rom kurdum onda wifi ve veri arada kesildi yapıyor.
  • egemen_e kullanıcısına yanıt
    V10D yazıyor

• WiSTAR kullanıcısına yanıt
    valla ozaman bilemicem. başka forumda biri akıllı saat uygulamasını sildim işe yaradı yazmış ama ne alaka? ve nasıl kaldırılır bilmiyorum.
  • Atsız_74 kullanıcısına yanıt
    Bir kaç sayfa önce bir arkadaş paylaşmıştı yandex diske yüklemiş oradan indirmiştim, aradım ama bulamadım o sayfayı

• lahilama L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam baktığımda bazı kişilerde 20c den şikayetçi. v10d yi kuracağım, telefonum H815. LG'nin firmware sitesinde v10d için farklı ülkelerin sürümü var. Hangisini kurmalıyım acaba? Türkiye'yi mi, Polonya'yı mı tavsiye edersiniz?
  • Arkadaşlar, V20c sürümünü yüklediğimden beri takip ediyorum full 3g ile 4 saat ekran süresi standart oldu. Bazılarınız bana kızacak ama 6.0 bana yaradı. Greenify kurulu. 2048, Need for speed no limits ve Candy crush soda oynuyorum facebook, twitter, instagram, bip, yammer sosyal medyaları, finansbank, garanti, vakıfbank cep şubeleri, snapseed, mobiett, androTurk radyo ve turkcell müzik uygulamalarını kullanıyorum.
    Daha önce v10D ile aynı kullanımda 3.5 saati geçemiyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dancingman -- 4 Ocak 2016; 17:17:35 >
  • 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.