Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1946. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19441945194619471948
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orjinal kulaklık satan yer var mı acaba? İnternetten hiçbir yer güven vermedi daha önce alan var mı?

Kulağıma hiçbir kulakiçi kulaklık oturmuyor ama bu quadbeat 3 ters takılınca oturuyor. Bozulduktan Xiaomi hybrid pro ve earpods denedim. Hybrid pro kendini dışarı atıyor, earpods zaten tam kulak içi değil hoşuma gitmiyor en ufak harekette o da düşüyor. Quadbeat 3 den cidden memnundum. Şimdi başka kulaklık alıp kulağıma oturmamasından korkuyorum. Ucuz şeyler değil...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba şarj sorununa bir nebze de olsun çözüm bulabildim İnternet tarayıcısı olarak play storedan Samsung İnternet tarayıcısını yükleyin bende çok fark etti tavsiye ederim. Ama telefonu güç tasarrufu modunda kullanmak şartıyla parlaklığı otomatik ve sona getirdim. Umarım sizde de fark eder. Telefonu kullanalı üç yıla yakın oldu ilk defa şarjı uzun gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altan2144 -- 11 Aralık 2018; 7:3:51 >
  • İyi günler ben aliexpressten siyah orijinal kulaklık aldım hem fiyatı uygun hem de gerçekten orijinal Agaring Orijinal Kulaklık için G3 D830 G2 D802 K8 V30 V20 V10 G4 H818 G5 H868 G6 G600L H870 kulak içi Kulaklık Mikrofon Uzaktan. Ali expresste lg g4 kulaklık diye arayabilirsiniz. Takipli kargoyla bir ayda falan geldi. Normal orijinal rengi de var ama ben siyahı tercih ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altan2144 -- 11 Aralık 2018; 7:19:33 >
  • Eklemeyi unutmuşum ayarlardan geliştirici seçeneklerini ve senkronizasyonu eğer kullanmıyorsanız kapatın. Oldukça şarj süresi fark eder.

• altan2144 A kullanıcısına yanıt
    AliExpress falan sıkıntı ya olmaz...

• Arkadaşlar google camera ile video çektiğinizde aynı fotoğraftaki gibi renk farkı oluyor. Google camera ile çekilen videoda renkler çok daha canlı.
  • h815tr versiyonlar için 8.0 olayı çözülmedi mi hala? root falan atmadan yükleyemiyor muyuz 0 riskle?
  • Google assistant yükleyemiyorum ülkeniz ile uyumlu değil diyor. Nasıl yüklerim

• Merhaba,

Arka kameram bozuldu.servisi aradım 250-300tl civarı dediler.

Aliexpres yada başka yerden G4 kamerası alıp kullanan yada başka bir yeri tavsiye edebilecek kimse varmı?

Teşekkürler

• halilcc kullanıcısına yanıt
    Vpn yükleyip ülkeyi abd yapın yüklenir.

• aydayd A kullanıcısına yanıt
    Denedim olmadı apk olarak bulup kurdum

• Orjinal şarj aletini kırdım arkadaşlar. N11 den 25 liraya yeni bir alet aldım ama serefsiz insanlar çakmasını göndermiş.10 dk şarj ediyor sonra aşırı ısınıp ses çıkartıyor. Yüzde yüz orjinal şarj aleti alabileceğim bir yer varmı?

• 603K olan telefonumu satmak istiyorum.

Telefonda cok kaliteli kirilmaz cam var (100tl) ye satiliyordu.ek olarak kullanilmamis bir kirilmaz cam yedegi daha var.

Kahverengi deri kapagi hic kullanilmadi.gri seramik kapagi da o sekilde.altin seramik kapakla kullandim surekli oda jelatinli hala.telefonun alt ve ustu de jelatinli duruyor.spigen kilifla kullandim kisacasi aksesuari bol ve sifira yakin temizlikte bir telefon.piyasa cok degisik.ortalama kaca gider bunlarla

• 2.el h818p çift hatlı g4 aldım volte kullanmak istiyorum ama ingilizce yazılmış tam anlamadım. sıralamayı yazabilecek olan varmı
    şuanki yazılımı v20h

Hey good news for Lg g4 Indian owners, FINALLY you can get volte natively working
    ************************************************** ************************************************** ******************
    my device LG G4 H818p ,NOTE if its not work for you you can't downgrade easily you need to flash with H818P_MOD.kdz then flash your device stock ROM
    ************************************************** ************************************************** ******************
    First you have to flash with with H818N10e_00_0112.kdz(5.1) to H818N20h_00_0926.kdz MM then with H818P v29a TOT file
    and then the TRICK STARTS HERE

wait at startup at-least 10 min or more ......
    Don't select any language and DON'T touch your phone
    wait until you see volte on top status bar
    after sometime you continue the process
    you will get Jio Volte ,even video calling also working
    If you get slow internet ,change to band 3 or 5 using *#546368#*815#(even if you had 818)
    changing band will lose volte for 1min then comes back
    band selection is subject to coverage you may loss signal of band 3 or 5 otherwise leave as it is
    see below attachments
    Don't forget to hit thanks button :good:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi detone74 -- 30 Aralık 2018; 19:54:17 >

• Önce telefona V29a yüklemeniz gerekiyor. Ardından orada dediği gibi ilk kurulum ekranında dil seçmeden 10 dk, volte işaretini bekleyeceksiniz. Hatırlatayım, hattınızın voltesinin açık olması gerekiyor. Bence MM romlarda'da volte var, siz denediniz olmadıysa hattınızın voltesi muhtemelen açık değildir. Ayrıca voltenin çok elzem olmadığını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydayd -- 31 Aralık 2018; 2:50:23 >
  • Arkadaşlar bu cihazı alıp da aldığı günden bugüne hiç bootloop olmadan kullanan var mı acaba?
  • arkadaşlar evde iki tane g4 var ikisinde de kaza tespit tutanağı programı çalışmıyor . G4 de kaza tespit tutanağı kullanan var mı ? varsa hangi sürümdeler ?
  • dulcet kullanıcısına yanıt
    üç tane aldım üçü de oldu .
  • dulcet kullanıcısına yanıt
    benimki 603k
  • Selamlar, eşime 2 ay önce aldığımız LG G4'te hayalet ekran (ghost screen) sorunu çıktı.

Servise verirsek ekran mı değişir ya da ne yaparlar? Bu sorun tekrarlar mı?

• 
Sayfa: önceki 19441945194619471948
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.