Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1923. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19211922192319241925
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    All activity launcher kurup ayarlardan knock on seceneklerine girip kapatabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rockerroll kullanıcısına yanıt
    tesekkurler denicem

• Bugun telefonuma yazilim guncellemesi geldi yukledim bilgisi olan varmi ne gibi degisiklikler oldugu hakkinda

• Gezgin Endurocu kullanıcısına yanıt
    Merhaba, telefonun ne malı ayrıca hangi güncelleme geldi bilgi verir misin? Bende H815TR var V20iTR yüklü kontrol ettim güncelleme görünmüyor.
  • Abiler cok sacma. Bisey oldu youtube da 1440 p secenegi cikmiyor artık bende neden oyle hard reset de attim ama. Cozum yok 1080 ustu görünmüyor sanki g2 telefon

Dediğiniz şekilde kapattım, ikide bir ekran açılmıyor artık. Sağolun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam uygulamayi bulamadim playstorda activity launcher diye orogram var ondada hic bisey acilmadi telimde android 7 yuklu

Not: sorunumu playstordan yukledigim lg v10 hidden settings no root isimli programla cozdum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawash35 -- 4 Temmuz 2018; 17:54:43 >
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    programi nerden indirdiniz ben bulamadim

Not: sorunumu playstordan yukledigim lg v10 hidden settings no root isimli programla cozdum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawash35 -- 4 Temmuz 2018; 17:57:34 >
  • ghost screen gorduysen kesinlikle uzak dur. Nazar degmesin sans sanirim benim cihaz 28 ay oldu alali tas gibi 602 serisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawash35 -- 4 Temmuz 2018; 23:16:53 >
  • sawash35 kullanıcısına yanıt
    600 lü serilerde genelde ghost yok hocam başardılar bir şekilde benim 605 bende de sıkıntı yok
  • bugün cihazımı 600 liraya sattım ve kurtuldum
  • Loser. kullanıcısına yanıt
    Var hocam nerede yok. Ghost önceki panellerde de olurdu ama önceki ekran panelleri daha canlıydı daha sonra 6xx serisinde ghost önlemek için panel değiştirildi hem ghostun önünee geçemediler hemde daha soluk bir ekran sundular.
  • bendeki seri 602 soluk ekranli ikibucuk sene oldu ghost yada bootlop sorunu olmadi sukur. Sansliyim o konuda.

• Merhaba lg g4 815 tr cihazi takasla alicam satici sadece hoparlöru bozuk dedi sizce almalimiyim bootloop yada ghost screen olduğunu nasil anlarim nelerini incelemem gerekiyor yardimci olurmusunuz

• Merhaba lg g4 815 tr cihazi takasla alicam satici sadece hoparlöru bozuk dedi sizce almalimiyim bootloop yada ghost screen olduğunu nasil anlarim nelerini incelemem gerekiyor yardimci olurmusunuz

• Arkadaşlar şu telefon kapandiktan sonra uygulama guncelleniyor diyip 15 dakika guncelleme yapmasını nasıl kaldıracağız?Artık sinir bozucu olmaya başladı.Sarj zaten habire bitiyor birde bununla uğraşıyorum.

Yüklü uygulamalar:

Chrome

WhatsApp

Starbucks

Mi Fit

Myfitnesspal

Pegasus

Snapseed

Spotify

İş-Enpara-Ziraat

Yanımda

Shazam

WPS Office

• telefonumda 2 haftada bir bildirim çubuğu şeffafken biraz mat bir renk alıyor o sorun telefonu kapatıp açınca geçiyor ama diğr sıkıntımd orda kaptıp açarken 1 uyglamanin 1 i guncelleniyor diyor ve yaklasik 5 ila 10 dk. arası bir sürede açılıyor ve açıldığında % 8-9 şarj gitmiş oluyor, Modelde h-815p , bu sorunu nasıl çözebilirim ?

• benim sarjımda dayanmıyor artık deji diye bir batarya aldım, geçen gün telefon durup dururken ısınmaya başladı nerdeyse batarya patlıyordu. Orjınal batarya nereden bulabılırım...
  • noname0056 kullanıcısına yanıt
    benim telefonum 2.5 yillik deji batarya kullaniyorum enaz orjinali kadar verimli sikintin bence bataryadan degil

• G4 anakart değişimi yaptırdım, bana v20a sürümü ile geldi. 7.0 yükleme niyetim vardı ama beta olduğu ve özellikle kamera performansı düştüğü için vazgeçtim.

Cihazım h815, lg Bridge ile pc ye bağladım v20q sürümüne güncelledi en son 6.0 bu sanırım. Bana gayet stabil geldi.

7.0 için v29a Dan başka sürüm çıktı mı, tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19211922192319241925
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.