Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1922. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19201921192219231924
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Telefonum bu akşam ansızın reset attı. LG logosunda kaldı. Logoda 10 saniye ekran kararıyor sonra lg logosu geliyor 20 saniye sonra tekrar kararıyor. Sonra yine LG logosu geliyor. Sol üst köşede bildirim ledi yanıyor. Factory reset attım yine değişen olmadı. Cihaz şarj alıyor. kapalı şekilde. İnternetten araştırdım. Bootloop olmuşmudur. Bootloopta müdahale dikiş tutmuyor anakart değişimi diyorlar. 601k cihaz. garantisi yok. Duruma göre uğraşmadan yeni telefon arayışına gireyim. Teşekkür ederim
  • Ergin. kullanıcısına yanıt
    Her G4 bootloop'u tadacaktır.

Geçmiş olsun hocam. Bazı arkadaşlar telefonu soğutarak tekrar açıp içindeki verileri kurtarmıştı. Anakart değişmeden bazı şeyler yapılıyor ama kesin mi bilmiyorum. Ana kart fiyatı zaten telefon parası yeni telefon bakın bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loser.

Her G4 bootloop'u tadacaktır.

Geçmiş olsun hocam. Bazı arkadaşlar telefonu soğutarak tekrar açıp içindeki verileri kurtarmıştı. Anakart değişmeden bazı şeyler yapılıyor ama kesin mi bilmiyorum. Ana kart fiyatı zaten telefon parası yeni telefon bakın bence
    Arkadaşlar ilginçtir bir ihtimal dedim arkadaşımın Lg g4 telefonunun bataryası ile denedim çalıştı. Benim bataryamı onun telefonuna taktım çalışmadı. Orjinal bulamadım az önce yan sanayi batarya aldım geçersiz pil deyip kapanıyor
  • Ergin. kullanıcısına yanıt
    Telefon açılışta LG G4 logosunda kalmıyormuydu, nasıl bataryayla düzeldi ben de deneyeyim öyleyse :)
  • H815 bootlop cihaz var elimde almak isteyen olursa pm atabilir arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 350 tl ye 2. el alacağım kozmetik olarak temiz. Fakat dikkat etmem geken ney var ? Ghostscreen veye bootlop konusunda sanirsam bootlop olduysa zaten acilmiyor cihaz. Acilmayan cihazida zaten almam. Başka önerisi olan var mi ?

• yeni serilerde bootloop daha az oluyor. ek olarak cihaz çok şarj yiyor aklınızda olsun
  • HeRo11 kullanıcısına yanıt
    Hocam serisine nereden bakabilirim bilgin varmi kutusu mevcut değil telefonun 1-2 saate incelemeye gideceğim

Oradaki rakamlar hangi değerler arasında olmalı peki yeni seriler için

• 500 ler en eskiler 600 serisinde 500 lere göre daha az sorun var. ama bootloop olmayacak diyede bişey yok.
    Hocam sağol çok. Gittim cihazi inceledim cihaz temiz ancak ekranda ghost screen vardi. Bildirim alaninda; sarj simgesi, wifi vb simgelerin gölge tarzinda belirdiklerini farkettim yaptigim testlerde. Seriside 611 idi fakat öyle bir sorun görünce vazgectim.Eger bu geçici bir sorunsa veya düzeltilebilirse alayim mi ?

• ekran değişimi gerekiyor sanırım. almanı tavsiye etmem . başka bi cihaza yönel bence
    Valla bakiyorum ama ikinci elde hem is yapacak hemde uygun fiyata 300-350 liraya baska bir cihaz bulamıyorum hatta 750 lira civarında dahi yok. Eger temiz bulabilirsem almayi düşünüyorum. Yedek telefon olarak annem kullanacak cihazi arızaldigi icin hakem heyetine verdik telefonsuz kaldi.

• Ssuan stabil 70tl orjinal batarya aldım

• Şişen bataryadan sonra diğer yedek bataryayı kullanıyorum ama bu bataryada da performans düşüşleri başladı, Eskiden %100 de prizden çektiğimde hemen düşmezdi, şimdi ise cok fazla kurcalamadan acaip bir şekilde düşüyor. G4üme nazar değdi, iki yılı çıkardı derken..

Bu arada bende söylüyorum, bir daha Delta servis garantili cihaz almak mı, hatta LG mi ASLA! Neyse farkını verip orijinal TR garantili cihaz almak.. Garantiden ekranı değiştirdiler, ekranda altı ayda kenarlardan ışık sızması oluştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepSea Man -- 29 Haziran 2018; 7:11:12 >
  • rockerroll kullanıcısına yanıt
    Peki nasil kapatiliyor cift tiklama ile kapatma acma ozelligi

Bu cihaz g4 değil g3 yalnız.

• aydayd A kullanıcısına yanıt
    Biliyorum sadece ornek olarak gosterdim arkadasa

• Telefon şarj dahi olmuyor pil iyice meftaa oldu. Şarj kiti almam gerek acil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loser. -- 30 Haziran 2018; 21:32:48 >
  • 
Sayfa: önceki 19201921192219231924
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.