Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1882. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18801881188218831884
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Trabzonspor ile Akhisar maçı gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün eve geldim yolda müzik dinliyordum üstümden ceketi çıkartırken kulaklık telefona takılı halde yere düştü tam o esnada üstüne basıp yürüdüm aha koptu dedim bi baktım kulaklığın bir tarafı uzamış. uzayan taraftan ses yok maalesef.

Velhasıl nasıl kulaklığın boyunu uzattığımı yazdım kusura bakmayın saçmalamış olabilirim. Tavsiye edeceğiniz çok pahalı olmayan kulaklık var mıdır ?
    Teşekkürler.
  • H811 model bootlaader açık lg g4 telefonum satılıktır ilgili olan pm ile iletişime geçsin. İyi forumlar

• Loser. kullanıcısına yanıt
    Bütçeniz nedir ? Ne tür dinlersiniz hocam ?

• Makify kullanıcısına yanıt
    hocam tarz dan ziyade netlik benim için daha önemli. Temiz bir ses istiyorum baslarda biraz iyi olsa
    Hocam ünlü markalara pek hakim değilim ancak kalite konusunda kz zs5 veya bütçeniz uygunsa zs6 mükemmel temiz ses veriyor.

• karamandalina kullanıcısına yanıt
    Dün akşam 22.00 gibi aldım şarjdan. Bugün oldu gece döndü hala %53 şarj var :)) pil muazzam görünüyor :)

• arkadaşlar merhaba uzun süredir lg g4 konusuna bakmıyorum 4 ay önce mi6'ya geçmiştim. eşim g4 kullanıyor gördüğüm kadarı ile 7.0'a geçilebiliyor peki bir soru soracağım h815TR modellerine root işlemi vs için bir gelişme oldu mu? root atabiliyormuyuz?
  • ben hala android 6 yı kullanıyorum güncelleme yok diyor fota üzerinden normal mi? herkes geçtimi 7 ye
  • hala 7 gelecek diye ümit edenler var. ne güzel ümidi kırılmadan beklemek :)

yükleyin gitsin 7.yi yoksa daha çok beklersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

ben hala android 6 yı kullanıyorum güncelleme yok diyor fota üzerinden normal mi? herkes geçtimi 7 ye

yok hocam lg resmi olarak vermedi 7.0 güncellemesini. https://www.lgdestek.net/lg-g4-h815tr-android-7-0-nougat-yukleme-rehberi-38155/

lg destek sitesi yayınladı 7.0 güncellemesini. Genel olarak kamera kalitesinin düştüğünü söylüyorlar ancak temiz kurulum vs. düzeliyor diyorlar. Birde güvenlik hakkında tereddütler var

Bunlarında yayınladıkları resmi güncelleme fakat TR de çıkmayınca başka ülkenin resmi romunu Türkiye göre uyarlamışlar. Lafın kısası LG Türkiye'nin yapamadığını LgDestek yaptı. Bu siteden kurmanızı öneririm diğer siteler 6.0 dönmekte sıkıntı yaşıyorlar. Arkadaşın dediği gibi tekrar temiz ROM kurup 7.0 yükleyince kamera kalitesi ve diğer sorunlar ortadan kalkıyor. Garanti bitince bootloader açıp 8.1 ROM kuracağım o resmi olmadığı için garanti dışı kalıyor ve şuanlık bir önceki sürüme dönülmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SunSets -- 25 Ocak 2018; 14:46:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunset08

Bunlarında yayınladıkları resmi güncelleme fakat TR de çıkmayınca başka ülkenin resmi romunu Türkiye göre uyarlamışlar. Lafın kısası LG Türkiye'nin yapamadığını LgDestek yaptı. Bu siteden kurmanızı öneririm diğer siteler 6.0 dönmekte sıkıntı yaşıyorlar. Arkadaşın dediği gibi tekrar temiz ROM kurup 7.0 yükleyince kamera kalitesi ve diğer sorunlar ortadan kalkıyor. Garanti bitince bootloader açıp 8.1 ROM kuracağım o resmi olmadığı için garanti dışı kalıyor ve şuanlık bir önceki sürüme dönülmüyor.

hocam h815tr de bootloader açılıp root custom rom vs yapılabiliyormu şuan
  • G4 telefonumu garantiye göndereceğim hangisini tavsiye edersiniz vintek mi Şengüller mi? Yakın zamanda gönderen varsa cevaplarsa sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loser.

quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

ben hala android 6 yı kullanıyorum güncelleme yok diyor fota üzerinden normal mi? herkes geçtimi 7 ye

yok hocam lg resmi olarak vermedi 7.0 güncellemesini. https://www.lgdestek.net/lg-g4-h815tr-android-7-0-nougat-yukleme-rehberi-38155/

lg destek sitesi yayınladı 7.0 güncellemesini. Genel olarak kamera kalitesinin düştüğünü söylüyorlar ancak temiz kurulum vs. düzeliyor diyorlar. Birde güvenlik hakkında tereddütler var

saolsın cevabın için bunu kurmak için rootlamak gerekiyor sanırım. root olayında da nfc gibi temessız ödemede sıkıntı oluyormuş diye okudum o yüzden çekiniyorum yüklemeye. çok önemli bir artısı yok sonuçta 7 nin.

• enes122 E kullanıcısına yanıt
    Hayır. 7.0 kurmak içinde root gerekmiyor eksiği yok diyen adam bir şeyden anlamayan kişi. Her şeyden artısı var 7.0. Batarya performansı ciddi oranda artış var ve gözle görülür değişikleri kullandıkça görecen eline başka telefon almış hissi verdi. Bazılarında 7.0 batarya düşüklüğü olmuş nedense bizde artış sağladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SunSets -- 25 Ocak 2018; 17:30:18 >
  • Fearless_eagle_ F kullanıcısına yanıt
    Şengüller iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: sunset08

Hayır. 7.0 kurmak içinde root gerekmiyor eksiği yok diyen adam bir şeyden anlamayan kişi. Her şeyden artısı var 7.0. Batarya performansı ciddi oranda artış var ve gözle görülür değişikleri kullandıkça görecen eline başka telefon almış hissi verdi. Bazılarında 7.0 batarya düşüklüğü olmuş nedense bizde artış sağladı.

Bu soruyu @or_by sormuştu benim soruma halen cevap bulamadım :)

• enes122 E kullanıcısına yanıt
    Enesim başta hayır dedim o senin sorunun cevabı. :) diğerlerini etiketlemeden söyledim zaten okuyacaklar gerek yok. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SunSets -- 25 Ocak 2018; 17:52:55 >
  • Pil bende hiç fark etmedi. Birçok arkadaş memnun. Bu da çok ilginç bir durum

• 
Sayfa: önceki 18801881188218831884
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.