Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1880. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18781879188018811882
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben ümidimi kestim LG'den.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atmin kullanıcısına yanıt
    Hocam ağlanacak halimize gülüyoruz :))) Zalım elci nolurdu telefonuna sahip çıksaydı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

quote:

Orijinalden alıntı: sunset08

Evet beyler S6 8.0 oreo alacak haberleri duydum. G4 daha 7.0 alamadı bunları duydukça üzülüyorum. Ulan LG adam olsanda şu 7.0 verseydinde hiçbirimiz kırılmasaydık..

bir umut belki 6 dan 8 e atlarız:D

Hiç bir yere atlayamayız

Bu saatten sonra 7 falan sanmam vereceklerini. G7 ile uğraşacaklarmış nougat tatlı bir anı olarak kalacak korkarım

Hım belki elmasuyum da ki seçilmiş olan telefon alabilir bir tek, kehanet doğruysa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karamandalina -- 16 Ocak 2018; 23:43:1 >

• beyzafer B kullanıcısına yanıt
    815 tr için oluyor mu? Bir de bununla ilgili dosyaları ve uygulama ayrıntılarını nerede bulabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanhasimcan

Şu sarj olayı daha iyi olsa süper bir cihaz g4 gercekten hayranlik duyduğum bir makine. G3 kullanirken g4 lere hayranlikla bakardim kamera müthiş ötesi ghost olayina fazla takilmiyorum ben garanti bitmeden 706k anakart değişikliği yaptirmistim sarj kablo batarya herseyini değiştirmişlerdi sengullerde

Forumda hep yazarım ben çok memnunum. Hızı süper hele kamera şahane. Çok işime yarıyor. Batarya değiştiğinden bana pek sorun olmuyor. Tek sıkıntım garanti bitince bootloop olursa. Şengül merak etmeyin sizin seride yok dedi ama bir kaç kez lg logoda takıldı desem batarya ile onuda degisirlermi acaba. Senguller Küçükyalı gayet iyi bir servis. Biraz bastırmak lazım sanırım :) 3 ay daha var garanti bitimine.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serviste anakartı değişmiş cihazım için BTK'dan İMEİ kayıt dışı olduğu için cihaz kullanıma kapanacaktır diye mesaj geliyor. Servisi aradım; sorun yok o gelen otomatik mesaj dikkate almayın dediler. Yapmam gerken birşey var mı arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenaten34 -- 17 Ocak 2018; 9:14:5 >
  • 1-4 gün kadar bekleyin. yeni imeinin sisteme geçer.
  • 7 güncellemesini yaptıktan sonra marketten Google Kamera uygulamasını yükleyemiyorum. Aynı sorunu yaşayan var mı arkadaşlar?

• Akhenaten34 kullanıcısına yanıt
    Herhangi birşey yapmanıza gerek yok. Servis yeni verdiği imei numarasını gerekli yerlere bildiriyor ancak birkaç gün sürüyor aktifleşmesi..
  • Telefonda ekranın yarısı (sol kesit) siyah ekran oldu birden bire. Bu kadar saçma sapan bir telefon görmedim. Her seferinde farklı anormal bir sorun çıkarıyor. Telefonu çok titiz kullanırım ama bundaki kronik sorunlardan dolayı istersen hiç dokunma telefona kendi kendine bir sorun çıkarıyor. İnternette biraz araştırdım hard resetle düzeliyor diye paylaşım yapmışlar ama düzelmedi. Yabancı forumlarda da bir çok kişi aynı sorunu yaşamış, ekrandan ziyade anakart problemi diye geçiyor. Başına böyle bir iş gelen oldu mu? (garantisi bir kaç ay önce bitmişti)
  • resmi android 7 gelmeyecek herhalde. lg kendinden soğutmak için her şeyi yapıyor
  • Google Camera 3.2 HDR+ çalışan modlanmış versiyonunu xda sitesinden buldum ve denedim. Gayet güzel çekim yapıyor HDR+ ile tavsiye ederim.

https://drive.google.com/file/d/1eDcqGbGUsUF2Z0qpsMJccQUJwlNgg_yA/view

• Arkadaşlar lg havalimanında valizlerimizi taşısın diye robot yapmış. Düşünsenize tam valizleri taşırken gözleri ghistscreen oluyor veya ana kartı bootloop oluyor :) Yanariz valla :)

• SULZER S kullanıcısına yanıt
    Heheh bence anladılar telefon işini beceremeyeceklerini bu tarz farklı işlerde başarılı olsunlar bari ne diyelim.

• lg4 08,08,2016 aldığım paralel ithalat evo garantili tlf num bozuldu ve iki hafta sonra sms geldi anakart arızasından dolayı 370 tl yatırırsanız bugün tamire başlıycaz diyorlar.bende hafta sonu oldukları için ulaşamadım ama büyük ihtimalle klasik bahane darbelerden dolayı anakart yanmıştır v.s diycekler onlarla uraşmka istemediğim için servis raporunu alıp doğrudan tüketici hakem heyetine başvurmak istiyorum bu konuda başından geçen arkaşlarda ne yaptıklarını yazarlarsa sevinirim.
  • Evo garantili arkadaşların yaşadıklarını bence önceki sayfaları hizlica gezerek bulabilirsin. Forumda pek hareket yok çünkü. Baya sonuç alanlar vardı çünkü benim gördüğüm

• JessicaCornish kullanıcısına yanıt
    Google Camera icin bizim cihazlarin islemcisi yeterli degildi, demekki cözmüsler.

Hocam telefona yükledim ama kısayol oluşmuyor. Çözümü nedir biliyor musun?

7.0 da kamera biraz bozulmuştu bunu sorunsuz kurdum çok iyi çeker heleki HDR+ olması ayrı güzel. LG nin kamerasını kaldırıp bunu kurdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SunSets -- 22 Ocak 2018; 15:37:26 >
  • 
Sayfa: önceki 18781879188018811882
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.