Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1883. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18811882188318841885
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xda'daki Polonya sürümü mü daha iyi yoksa lgdestek sitesindeki mi ? LGdestek sitesindekinde baya sorun yaşayan var.Şu an XDA'daki Polonya sürümü kurulu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artyom A. C. -- 26 Ocak 2018; 0:41:48 >
  • ikisi de aynı sürüm :) biri tor şeklinde 5.1'e dönüp root atılarak yükleniyor öbürü kdz şeklinde direkt yükleniyor. lgdestek sasdece tor dosyayı kdz haline çevirmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fearless_eagle_

G4 telefonumu garantiye göndereceğim hangisini tavsiye edersiniz vintek mi Şengüller mi? Yakın zamanda gönderen varsa cevaplarsa sevinirim.

Kesinlikle Şengüller
  • Sahibinden.com'da 500 tl civarında sıfır g4'ler kapıda ödemeli. Alınır mı? Fikri olan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7.0'ı kurdum ancak bazı özellikler gitti sanırım telefonu kulağa götürünce açılma, ters çevirince çağrı sesinin kapanması gibi. Yoksa ben mi bulamadım.

• tsafak T kullanıcısına yanıt
    Kulağa götürünce hiç açıldığını görmedim fakat telefonu ters çevirince kapanıyor.

Vardı hocam farklı bi yerdeydi ben 6.0 a döndüğüm için hatırlamıyorum şuan.

Ben kulağıma götürünce açılıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi ben sizin için baktım ayarlar da var. Çağrı ayarlardan daha fazladan hareketler var orada duruyor kulağa getirince açılmasını 2 senedir kullanıyorum şimdi öğrendim la. :)

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SunSets -- 26 Ocak 2018; 14:39:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serpopin

Sahibinden.com'da 500 tl civarında sıfır g4'ler kapıda ödemeli. Alınır mı? Fikri olan ?

Çakmadır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün lg türkiye sayfasından canlı desteğe bağlandım ve g4 android 7 güncellemesini sordum cevap olarak güncelleme planlanmaktadır tarih konusunda tarafımıza bilgi verilmemiştir dediler bilginiz olsun gençler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖEY

Bugün lg türkiye sayfasından canlı desteğe bağlandım ve g4 android 7 güncellemesini sordum cevap olarak güncelleme planlanmaktadır tarih konusunda tarafımıza bilgi verilmemiştir dediler bilginiz olsun gençler.

merhaba

sizin gibib ir çok kişi eylul ayından beri sormakta yani yaklaşık 5 aydır android 7 gelecek haber bekliyoruz tarih belli değil hikayesi var

dolayısıyle guncelleme gelmeyecek 5 aydır gelmedi bundan sonra gelirse büyük mucize olur, o sebebple kgdestek androıd 7 sürümünü kurun o da zetn resmi lg guncellemsi hiç farkı yok, polonyaya dagıtıldı başka hiçbir avrupa ulkesıne dagıtılmadı o sebebple Türkiye ye uyarlamıs LGDESTEK, kurun ve kullanın gayet guzel, bence android 7 gelmeyecek
  • Loser. kullanıcısına yanıt
    Sony xb50 kullaniyorum cok memnunum bas kulakligi fakat midler ve tizlerde fena degil ayrica dayanikli 2.yilim bozulsa yine onu alirim mikrofonuda var

• quote:

Orijinalden alıntı: serpopin

Sahibinden.com'da 500 tl civarında sıfır g4'ler kapıda ödemeli. Alınır mı? Fikri olan ?

Çakma mtklı ürünler. Kapıda ödeme dediğine bakmayın parayı ödemeden açtırmıyorlar. Kapıda ödemeli değil kapıda kontrollü ödemeli göndermiyorsa sakın almayın.
  • Merhaba. Lg g4 telefonum çift tıklama özelliği ne yaptıysam çalışmadı. Ayrıca telefon uykudayken ekranı açmadan ekranı yukardan aşağı çekip saat ve bildirimlere bakabilme özelliği de çalışmıyor. Çözümü nedir?

• 2 yıllık garantisi bitmiştir bir lg g4 kaç tl den satılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: makta06

Merhaba. Lg g4 telefonum çift tıklama özelliği ne yaptıysam çalışmadı. Ayrıca telefon uykudayken ekranı açmadan ekranı yukardan aşağı çekip saat ve bildirimlere bakabilme özelliği de çalışmıyor. Çözümü nedir?

Sensör bozulmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

2 yıllık garantisi bitmiştir bir lg g4 kaç tl den satılır.

Eğer cahil birisini bulabilirseniz 600 tl civarı gideri var. Onun dışında telefonun sorunlarını bilen kimse almıyor bu telefonu.
  • Şu ghost touch giderilmiyor mu ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: makta06

Merhaba. Lg g4 telefonum çift tıklama özelliği ne yaptıysam çalışmadı. Ayrıca telefon uykudayken ekranı açmadan ekranı yukardan aşağı çekip saat ve bildirimlere bakabilme özelliği de çalışmıyor. Çözümü nedir?

Çift tıklama yı bilmiyorum ama ekranı açmadan kaydırarak saat tarih görebilmek için ayarlar dan ekran koruyucunun aktif olması lazım.

• 
Sayfa: önceki 18811882188318841885
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.