Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1873. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18711872187318741875
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran kirildi istsnbul avrupa yakasinda uygun fiyata ekran takacsk ve batarya satan yer biliyor musunuz ?

• Sürekli uygulama durduruldu hatası alıyorum v7.0 da. En son çare telefon değiştirmek galiba..

• quote:

Orijinalden alıntı: Exterminatee

Sürekli uygulama durduruldu hatası alıyorum v7.0 da. En son çare telefon değiştirmek galiba..

Yok bir tane daha var. 6 sürüme geri dön resmi nougatı bekle. 7 beta zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: karamandalina

quote:

Orijinalden alıntı: Exterminatee

Sürekli uygulama durduruldu hatası alıyorum v7.0 da. En son çare telefon değiştirmek galiba..

Yok bir tane daha var. 6 sürüme geri dön resmi nougatı bekle. 7 beta zaten.

Kararlı sürüm çıkmadı çıksın geçiş yapacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: sunset08

701k serili telefonda ısınmaya başladı format attım biraz azaldı ısınma. Ghost Screen olayı 1 aydır çok aşırı yaşamaya başladım. Oynadığım oyunun butonları gözükmeye başladı. Eylülde 3.kez yenisiyle değiştirdim tam sevindim bunda kaç zamandır ısınma ya da Ghost Screen çıkmadı dedim halen varmış sorunları. LG G6 da duydunuz mu Ghost Screen, Bootloop ya da ısınma sorunları? Güncelleme ne zaman gelir ya bunlar adamı çıldırıyor. Kuzenimde temmuzda kamerası güzel diye aldi şimdi şikayetçi A7 2016 kamerası daha güzeldi diyor.

Valla yazdığını okudum çok şaşırdım. Benim 602 seri ve hiç bir sorun yok. Garantide bitmek üzere.Benim seriden sonrakilerde pek görünmüyordu bu sorunlar hatta 701 serisinde ilk defa duydum. Yani bu lg bu sorunu bile bile hala nasıl satmaya devam ediyor bu telefonu anlamadım.

Bende şimdi korkmaya başladım tam garanti bitişinde bootloop falan olursa telefon diye. Ne yapıcam bilmiyorum şimdiye kadar bir sorun yaşamadım ama.

• Bootloader kilidi LG tarafından verilmeyen H815 TWN cihazımın bootloader kilidini dün itibariyle açmış bulunmaktayım. Dünden beri test ediyorum ve herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım. 4G, arama, GPS, Bluetooth vs. her şey düzgün bir şekilde çalışıyor.

XDA konusunun linki :https://forum.xda-developers.com/g4/general/bl-unlock-unlock-bootloader-proof-t3648288/page28
  • networkkid N kullanıcısına yanıt
    tr cihazlar için işe yarayacak mı?
  • telefonda kendi kendine ışığı açılıp kapanıyor neden olabilir yazılımsal mı acaba karşılaşan var mıdır ?
  • SULZER S kullanıcısına yanıt
    Onu bana da sorsan ben kendi telefonumdan şaşırdım. Bootloop olmaz diye tahmin ediyorum eski seriye göre aşırı olmadi bir geçende oldu 1 haftadır falan reset attım düzeldi. Ghost Screen sorunu devam ediyor bu seride de ne olacaksa ilerde yazarım buraya.

• HeRo11 kullanıcısına yanıt
    Elbette.
  • networkkid N kullanıcısına yanıt
    sper ayrıntılar ne zaman gelir
  • Bright like a Diamond kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun mevcut hocam donanımsal diye biliyorum. Malum ekran başlı başına bir sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bright like a Diamond

telefonda kendi kendine ışığı açılıp kapanıyor neden olabilir yazılımsal mı acaba karşılaşan var mıdır ?

Donanımsal. Sensör bozuk.
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt
    Fiyat ne kadar olur ki duzeltmek istesek

• HeRo11 kullanıcısına yanıt
    XDA konusunu takip edebilirsiniz. Yöntem daha çok yeni olduğundan SALT yazılımına entegre etmek biraz sürecek gibi duruyor. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bright like a Diamond

Fiyat ne kadar olur ki duzeltmek istesek

Direkt anakart değişiyor.
  • lg g4 geçersiz pil uyarısı veriyor.Açılıp kapanıyor.
  • Pili çıkartın. 5 dakika sonra takın ve telefonu açmafan direk şarj edin

• 7.0 ROM yükledim ne kadar güzelmiş neden resmi güncellemeyi vermediler. %10 şarj iken kapattım 5 dk sonra açınca %15 oldu neden böyle oldu?

• 
Sayfa: önceki 18711872187318741875
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.