DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
38.205
Cevap
314
Favori
820.244
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★
Giriş
      2674 Mesaj
      02 Ocak 2018 22:57:48
      uzun süredir takip edemiyordum resmi 7.0 çıktımı ?
      |
      |

center] LG G4[/center]
    • Yarbay
      2940 Mesaj
      02 Ocak 2018 23:09:14
      LG'ye çok kızıyorum. Düzgün güncelleme hiç vermediler. Bu kadar geciktirilmez ve eski kullanıcılar sallanmaz. Müşteri memnuniyeti sıfır. Daha benim telefon 1.5 yıllık ve bootloop falan yaşamadım ama görüşüm böyle. Önceden samsung kullanmıştım adamlar güncelleme konusunda en az iki yıl telefonlarının arkasında durup güncelleme verdiler. Sırf kamerası iyi diye LG aldım ama sinir sahibi oldum. Onlara göre kolay tabi telefon çalışıyormu çalışıyor tamam o zaman boş ver mantığını yerleştirmiş görünüyorlar. Telefon zaten çok pil kullanıyordu, 1.5 yıl geçince pil performansı düştü yanımda iki external batarya taşıyorum günü tamamlamak için bu iş mi şimdi. Samsung'da en azından güncelleme vardı. Pilide bu kadar sorun olmuyordu. Ama bu pil sorunu çözülür diye LG'yi bunca zaman bekledim artık beklemiyeceğim. Ne alacağım biliyormusunuz iphone... En azından pili günü tamamlıyor. Hemde adamlar telefonun yazılımını kötü amaçlı yazılımlara karşı sürekli güncelliyorlar. Benim G4 en son sürümü yüklememe ragmen hala mart2017 android yama seviyesinde. Şimdi telefona bir şey bulaşsa ve banka şifremi ele geçirseler sadece bu benim suçum mu olacak. Bence kesinlikle LG'nin de bunda kabahati büyük... Zaten LG güncellemelerinin tamamınıda ben kendim araştırıp yükledim. Sıradan kullanıcı için son derece kötü bir telefon zaten bu yüzden sürekli zarar yazıyorlar. Kimseye v20,v30,G5 veya G6 tavsiye etmem.
      Benden kazandıkları parada haram olsun.

Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people.
    • Binbaşı
      1029 Mesaj
      02 Ocak 2018 23:39:47

6.0 geri dönebilirim ama bu seferde batarya problemi ortaya çıkacak arada kalmış durumdayım.7.0 da gerçekten batarya 1 günü çıkartıyor
      |
      |
      elmasuyum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      541 Mesaj
      03 Ocak 2018 09:10:53
      quote:

Orijinalden alıntı: aydayd

LG'ye çok kızıyorum. Düzgün güncelleme hiç vermediler. Bu kadar geciktirilmez ve eski kullanıcılar sallanmaz. Müşteri memnuniyeti sıfır. Daha benim telefon 1.5 yıllık ve bootloop falan yaşamadım ama görüşüm böyle. Önceden samsung kullanmıştım adamlar güncelleme konusunda en az iki yıl telefonlarının arkasında durup güncelleme verdiler. Sırf kamerası iyi diye LG aldım ama sinir sahibi oldum. Onlara göre kolay tabi telefon çalışıyormu çalışıyor tamam o zaman boş ver mantığını yerleştirmiş görünüyorlar. Telefon zaten çok pil kullanıyordu, 1.5 yıl geçince pil performansı düştü yanımda iki external batarya taşıyorum günü tamamlamak için bu iş mi şimdi. Samsung'da en azından güncelleme vardı. Pilide bu kadar sorun olmuyordu. Ama bu pil sorunu çözülür diye LG'yi bunca zaman bekledim artık beklemiyeceğim. Ne alacağım biliyormusunuz iphone... En azından pili günü tamamlıyor. Hemde adamlar telefonun yazılımını kötü amaçlı yazılımlara karşı sürekli güncelliyorlar. Benim G4 en son sürümü yüklememe ragmen hala mart2017 android yama seviyesinde. Şimdi telefona bir şey bulaşsa ve banka şifremi ele geçirseler sadece bu benim suçum mu olacak. Bence kesinlikle LG'nin de bunda kabahati büyük... Zaten LG güncellemelerinin tamamınıda ben kendim araştırıp yükledim. Sıradan kullanıcı için son derece kötü bir telefon zaten bu yüzden sürekli zarar yazıyorlar. Kimseye v20,v30,G5 veya G6 tavsiye etmem.

Yazdıklarımızda sizi haklı gösterecek hiç bir şey göremedim. Hep bir tekme de ben vurayım mantığı. Ben de kullanıyorum gayet güzel telefon. Belki sadece güvenlik güncellemeleri konusunda size hak verebilirim o kadar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      436 Mesaj
      03 Ocak 2018 09:23:28
      quote:

Orijinalden alıntı: aydayd

Haklısın ama bir konu dışında. İphone eski telefonlarını kasten yavaşlattığını itiraf etti. Bir kez daha düşün. Diğer her şeyde haklısın. Lg müşteriyi sallıyor..

|
      |

• Yüzbaşı
      355 Mesaj
      03 Ocak 2018 18:15:04
      daynın nasıl guzlmi 7.0 yukleyelimmi?yuklemeye degermi daynın?

ŞAFAKTA ÜÇ KURŞUN (1966) C.ARKIN

[color=#CC0000[center
      Apple iPhone 7 & 7 Plus Kullanıcı Kulübü
      Asus K55VJ-SX031D
      İşlemci : i5-3210M - 2.5 GHz ( Turbo Boost ile 3.1 GHz ) Ram : 4 GB - 1600 MHZ DDR3 Ekran Kartı : Nvidia GeForce GT 635M - 2 GB - 128Bit / Intel® HD Graphics 4000 Harddisk : Hitachi - 750 GB - 5400 RPM Ekran : 15.6" 16:9 HD (1366x768) LED
    • Yarbay
      3193 Mesaj
      03 Ocak 2018 19:24:26

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frécoß -- 3 Ocak 2018; 19:53:51 >
      |
      |
      Bahsedilenler: kurtulus cakici kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1881-193∞
    • Onbaşı
      25 Mesaj
      03 Ocak 2018 21:34:31
      Evet yaklaşık 1 aylık aradan sonra telefonu 3. kez garantiye , Delta Servise yolluyorum. Bu sefer Bootloop ve Ghost screen yazıyorum. Son 3 ayda max 20 gün telefonu elime alabilmişimdir. Yaklaşık 5-6 gündür kendi kendine kapanıp açılıyordu ve açılması 6-7 dakika sürüyordu. Günde en az 3 kez karşılaşıyordum. Bugün öğlen yine kapandı ve bu sefer Açılmadı. Bakalım bu seferki delta servis serüvenimiz nasıl geçecek.
      |
      |
    • Teğmen
      180 Mesaj
      03 Ocak 2018 23:23:21
      Eveeet ağustosta başvurduğum thhh para iadesi kararım 12 aralıkta sonuçlanmıştı. Teknosaya bildirdim kararı, merkezden haber gelecek falan oyalamaya kalktılar tabi onlara kalsa o merkezden haber 10 yıla gelmez sonra gelse de karar düşer. Neyse icraya başvurdum bi sürü resmi işlemle uğraşıp başvuruyu tamamladım, icra müdürü telefonu teknosaya teslim et ki telefonu müşteri bize ulaştırmadığı için para iadesi yapmadık deme hakları olmasın dedi. Teknosaya gittim almadılar ürünü, çakallar anladılar icralık olduklarını neyse icra müdürüne tekrar danıştım kargo ile gönder almazlarsa ben vazifemi yaptım dersin dedi inşallah 15 güne teknosayı haczetmeye giddiyorum bi daha ne teknosa ne lg ikisine de yeminliyim
      |
      |

• Yüzbaşı
      541 Mesaj
      04 Ocak 2018 08:31:05
      LG G4'e bu kadar sorun yaşadığını söyleyen arkadaşlar siz bu telefonla inşaatta duvara çivi mi çakiyorsunuz? demek geliyor içimdem. Tekrar söylüyorum iyi niyetli dürüst, telefonunu özenle kullanan insanlara sözüm yok ama fırsattan istifade etmeye çalışanlara sesleniyorum. İnanın yeni telefon alsanız bile hayrını göremessiniz.

• Yarbay
      2248 Mesaj
      04 Ocak 2018 08:57:30

ya of bir sus çocuk musun nesin sürekli aynı şeyi yazıp duruyorsun. Yakında buraya ağlayarak beyler telefonum açılmıyor diye yazarsın
      |
      |

Steam: PeerNet

Oo\SKYLINE/oO
    • Yüzbaşı
      436 Mesaj
      04 Ocak 2018 09:29:22
      quote:

Orijinalden alıntı: elmasuyum

LG G4'e bu kadar sorun yaşadığını söyleyen arkadaşlar siz bu telefonla inşaatta duvara çivi mi çakiyorsunuz? demek geliyor içimdem. Tekrar söylüyorum iyi niyetli dürüst, telefonunu özenle kullanan insanlara sözüm yok ama fırsattan istifade etmeye çalışanlara sesleniyorum. İnanın yeni telefon alsanız bile hayrını göremessiniz.

Evet ya g4 aslında sorunsuz bir telefon. Neden böyle yapıyor bu kullanıcılar anlamak mümkün değil..

• Yüzbaşı
      791 Mesaj
      04 Ocak 2018 10:50:48
      LG G serisini bitiriyor diye haberler çıkıyor. Böyle bir karar gelirse artık 7 güncellemesi tamamen hayal olacak gibi görünüyor.

|
      |

• Binbaşı
      1354 Mesaj
      04 Ocak 2018 11:19:43
      quote:

Orijinalden alıntı: kurtulus cakici

daynın nasıl guzlmi 7.0 yukleyelimmi?yuklemeye degermi daynın?

yükle daynın telefon delü fişek oldu ecük ekran sararıyo niyeyse güneş vurunca oluyo galiba çok eyi telefon
      |
      |

herşey ortada fazla söze gerek yok.
    • Yarbay
      2159 Mesaj
      04 Ocak 2018 12:03:37
      quote:

Sen bu telefonu hiç kullanmadın sanırım. G4te sorun yaşamak için kullanmaya gerek yok durduğu yerdede bootloop olabiliyor. Dünyadaki milyonlarca kişi bu telefonda bootloop, ghost screen, bataryanın çok az gitmesi, aşırı ısınma, çift tıklamanın çalışmaması, ekranın kendi kendine açılması gibi sorunlardan şikayet ediyor. Telefonun 4-5 farklı kronik sorunu var ve aynı sorunlar lg g5, v10, v20dede devam ediyor. Belliki sen bu telefonu bırak kullanmayı canlı olarak görmemişsin bile. Lg bile kronik bootloop sorununu kabul etti sen kabul etmiyorsun ne diyim
      |
      |

Ben Bir Sihirbazım, Ama Önce Kendimi Kaybettim..
    • Yarbay
      2159 Mesaj
      04 Ocak 2018 12:12:00
      quote:

Orijinalden alıntı: karamandalina

quote:

Evet ya g4 aslında sorunsuz bir telefon. Neden böyle yapıyor bu kullanıcılar anlamak mümkün değil..

Üretilen 10 milyon g4ün 9 bin 999u bootloop ve ghost screen oluyor. Ama sorunsuzmuş G4 şimdiye kadarki en sorunlu telefon.

Ben Bir Sihirbazım, Ama Önce Kendimi Kaybettim..
    • Yüzbaşı
      541 Mesaj
      04 Ocak 2018 14:35:48
      Ben de LG G4 kullanıcısıyım.

|
      |

• Yüzbaşı
      436 Mesaj
      04 Ocak 2018 15:02:43
      quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

quote:

quote:

Üretilen 10 milyon g4ün 9 bin 999u bootloop ve ghost screen oluyor. Ama sorunsuzmuş G4 şimdiye kadarki en sorunlu telefon.

İşte o 999. 999 dışında olan bir tane telefon elmasuyum da diye tahmin etmekteyim

Sanırım bir seçilmiş olan durumuyla karşı karşıyayız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karamandalina -- 4 Ocak 2018; 15:3:54 >

• Binbaşı
      1387 Mesaj
      04 Ocak 2018 15:21:44

Övülecek pek çok şey var. Örneğin, klozet kapağı övebilirsiniz. Alafrangaya karşı mısınız? Alaturka övün. Olmadı, lavabo övün. Sıkıldınız mı? "Lavabo aç" övün. Duş jeli övün mesela. Duşakabin övün, duşakabin perdesi övün... Çıkarken, açılabildiği için banyo kapısı övün.

Övülecek şeyler biter mi? Biraz düşündüğünüzde gırgır övebileceğinizi fark edebilirsiniz. Gırgır sevmez misiniz? Elektrikli süpürge, övgünüzü hak edecektir. Toz bezi övmeyi ihmal etmeyin, özellikle mikrofiber bezler oldukça etkili. Bunları övdünüz mü? Pencere var, onu övün; açılabiliyor ve içeri temiz hava girmesini sağlıyor. Temiz havayı övün.

Telefon da övebilirsiniz elbette. LG G4 övmenizi de kimse yadırgamaz, ama önce övme listenizi bir gözden geçirin, Hindistan'da hazırlanan sokak yemeklerinin yapımındaki hijyeni övmüş müsünüz, ona bir bakın.
      |
      |

• Yüzbaşı
      541 Mesaj
      04 Ocak 2018 15:45:56
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

quote:

quote:

İşte o 999. 999 dışında olan bir tane telefon elmasuyum da diye tahmin etmekteyim

Sanırım bir seçilmiş olan durumuyla karşı karşıyayız

Arkadaşlar seviyeli ve yüksek kaliteli espri anlayışınız için teşekkür ederim. Yorumlar çok güzeldi. :)

|
      |

Reklamlar
SEO
paykasa
Erkek yüzük modelleri
Yeni Abonelik d-smart
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,100
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.