Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1760. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17581759176017611762
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 35MMUTLU35

Arkadaşlar,
    Dünden bu yana setloc.aspx indiriliyor mesajı çıkıyor. Sonra indirme tamamlandı diyor.
    Şu an 13. setloc dosyası indi.
    Google, yandex ve forumda aradım bulamadım.
    Başına gelen ve çözüm bilen varsa memnun olurum.
    iyi forumlar.

Virüs bulaşmış. Bi antivirüs programı kur. (play marketten) tarat. Bulamazsa, kaldır başka bir antivirs programı yükle.
  • hala..
    Cihazın Durumu : BEKLEMEDE - DOA DEĞİŞİM BEKLİYOR
    Cihazın Durumu : ONARIMI TAMAMLANDI

24.04.2017 11:46:07 İşemri Açıldı
    24.04.2017 12:59:35 Malzeme Eklendi PCB Assembly,Main
    24.04.2017 13:06:50 Kalite kontrol tamamlandı.
    25.04.2017 10:09:08 Kargodan geçti

Şansa servisin yoğun zamanına denk gelmedi.
  • MERHABA ARKADAŞLAR TELEFONUMDA V20İ YÜKLEMİŞTİM 2016 KASIM AYI GİBİ ANCAK EKRANA ÇİFT TIKLAMA PROBLEMİ VAR KAPANIRKEN BİR SORUN YOK VE TELEFON ACAYİP ISINMAYA BAŞLADI ÖNERİLERİNİZ NELERDİR BİRDE 2-2.5 SAAT EKRAN SÜRESİ ALIYORUM 2016 ÇIKIŞLI ORJİNAL BATARYA LİNKİ VARMI BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM
  • Son yukledigim ingiltere romu sonrası artik baglantida 4g+ işareti cikmaz oldu. Simdi sadece 4g yazisi çıkıyor. Sizde ayni durum varmi? Rom mart 2017 android yama seviyesinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aydayd A kullanıcısına yanıt
    v20p yükü ve mart 2017 güvenlik güncellemesi var. şu anda 4g yazıyor dediğiniz gibi. ama daha önce 4g+ yazıp yazmadığına dikkat etmemiştim.
  • Bendekide ayni rom sanirim o2(orange) servis saglayicisinin.(v20p). Singapore romu yuklemeyi denediniz mi?
  • Merhabalar,

Cihazıma hard reset yaptım. Play store da arama bölümüne girip herhangi bir harfe bastığım anda durdu hatası alıyorum.

Fakat arama yapmazsam kategoriler bölümünden seçim yapıp uygulama indirirsem herhangi bir sorunla karşılaşmıyorum.

Tekrar hard reset yaptım sonuç aynı. Sorun hakkında bilgisi olan var mı?

5.1 yüklü kutudan çıktığı gibi hiç güncelleme yapmadım, yapmakta istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ngrkem -- 26 Nisan 2017; 0:3:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ngrkem

Merhabalar,

Cihazıma hard reset yaptım. Play store da arama bölümüne girip herhangi bir harfe bastığım anda durdu hatası alıyorum.

Fakat arama yapmazsam kategoriler bölümünden seçim yapıp uygulama indirirsem herhangi bir sorunla karşılaşmıyorum.

Tekrar hard reset yaptım sonuç aynı. Sorun hakkında bilgisi olan var mı?

5.1 yüklü kutudan çıktığı gibi hiç güncelleme yapmadım, yapmakta istemiyorum.

Diğer uygulamalarında böyle çökme alıyor musun ? Benim telefon bootloop olmaya yakın herşey böyle çökmeye başlamıştı .

• Yok diğer uygulamalarda herhangi bir sorun yok, bootloop oldu zaten cihazım. Paralel ithalattı serviste anakart değişimi yapıldı.

• Arkadaşlar merhaba
    2015 ağustos ayında aldığım LG G4 cihazım 2016 ağustos ayında bootlop olup garanti kapsamında anakart değişimi yapıldı.
    anakart değişiminden sonra cihazın şarz tüketimi arttı ısınma sorunu arttı ve ekranda ghost screen sorunu yaşamaya başladım. ara ara da donlamalar oluşmaya başlamıştı.
    17.04.2017 tarihinde istanbul perpa daki lg merkez servise cihazı gönderdim. bu gün yaptığım görüşmede cihazda bir sorunla karşılaşılmadığını yeni yazılım yüklenerek test edildiğini ve 25.04.2017 tarihinde kargolandığını bildirdiler.

Severek kulladığım telefonumdan iyice soğudum. Geldiğinde de aynı sorunları yaşayacağım aşikar. garantisinin bitmesine 4 ay kaldı. 4 ay sonra bootlop tekrar bootlop olmayacağının garantisi yok. telefonu o zaman hattımın üzerine almıştım. kdv dahil 2625 tl faturası var ve ben hala taksitini ödüyorum.

Bu durumda THH ye başvursam para iadesi alma şansım varmıdır.
    şimdiden teşekkürler.

• MERHABA ARKADAŞLAR TELEFONUMDA V20İ YÜKLEMİŞTİM 2016 KASIM AYI GİBİ ANCAK EKRANA ÇİFT TIKLAMA PROBLEMİ VAR KAPANIRKEN BİR SORUN YOK VE TELEFON ACAYİP ISINMAYA BAŞLADI ÖNERİLERİNİZ NELERDİR BİRDE 2-2.5 SAAT EKRAN SÜRESİ ALIYORUM 2016 ÇIKIŞLI ORJİNAL BATARYA LİNKİ VARMI BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: special_laz

Arkadaşlar merhaba
    2015 ağustos ayında aldığım LG G4 cihazım 2016 ağustos ayında bootlop olup garanti kapsamında anakart değişimi yapıldı.
    anakart değişiminden sonra cihazın şarz tüketimi arttı ısınma sorunu arttı ve ekranda ghost screen sorunu yaşamaya başladım. ara ara da donlamalar oluşmaya başlamıştı.
    17.04.2017 tarihinde istanbul perpa daki lg merkez servise cihazı gönderdim. bu gün yaptığım görüşmede cihazda bir sorunla karşılaşılmadığını yeni yazılım yüklenerek test edildiğini ve 25.04.2017 tarihinde kargolandığını bildirdiler.

Severek kulladığım telefonumdan iyice soğudum. Geldiğinde de aynı sorunları yaşayacağım aşikar. garantisinin bitmesine 4 ay kaldı. 4 ay sonra bootlop tekrar bootlop olmayacağının garantisi yok. telefonu o zaman hattımın üzerine almıştım. kdv dahil 2625 tl faturası var ve ben hala taksitini ödüyorum.

Bu durumda THH ye başvursam para iadesi alma şansım varmıdır.
    şimdiden teşekkürler.

Başka bir servise yollayın . Ben Bursa'ya ghostscreenden dolayı yolladım ekran değişti mesela . Oraya da ghost screenden dolayı onarım istediğinizi yazın . İade isteyince sorun yok diyorlar ama tamir deyince yardımcı olacaklarını düşünüyorum. Eğer ekran değişirse iki servisin arasındaki tutarsızlığı bahane ederek iade isteyin derim . Orada sıkıntı yok derken diğeri tamir ediyor ve bu bir arızaydı diye thh larına başvurun . Şimdi aklıma bu geldi .

Ben de dokunmatik ekran bazen çalışmıyor diye video çekip yolladım . Servis ekran koruyucu kaynaklıdır dedi ve geçti ki ekran koruyucuyu takalı daha bir hafta olmuştu . Ekran koruyucuyu çıkartıp yine dokunmatik ekran çalışmayınca tekrar videoya çekip thh larına gittim bakalım sonuç ne çıkacak . Demek istediğim peşini bırakmayın .

• Sonumuz bootlop... :)

• sagun18 kullanıcısına yanıt
    lenovo p2 türkiye garantili sıfır ısınma 11 saat ekran süresi yani yoğun kullanım 2 gün pasif kullanım 5 gün pil süresi
  • Bilgi için teşekkürler yalnız sıkıldım bu işten telefon kargoda yarın elimde olacak.
    şu an emanet kendine hayrı olmayan bir cihaz kullanıyorum. yarın gelince kontrol edeceğim bir kaç gün. ghostscreen devam ediyordum onu ekranı değiştirmeden düzeltmeleri imkansız. 4 aylık süreyi tekrar garantiye gönderip beklemekle geçirmek istemiyorum. ben bu haliyle ayıplı mal diye ve ayrı emsal davaları gösterek thh ye başvurmayı düşünüyorum. diğer türlü sonuç belli garanti bittimi bir bootlop daha olması durumunda cihaz çöp olacak. başvuruyu e-devletten yapmakmı daha avantajlı direk thh bürosuna gidip başvurmakmı avantajlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: special_laz

Bilgi için teşekkürler yalnız sıkıldım bu işten telefon kargoda yarın elimde olacak.
    şu an emanet kendine hayrı olmayan bir cihaz kullanıyorum. yarın gelince kontrol edeceğim bir kaç gün. ghostscreen devam ediyordum onu ekranı değiştirmeden düzeltmeleri imkansız. 4 aylık süreyi tekrar garantiye gönderip beklemekle geçirmek istemiyorum. ben bu haliyle ayıplı mal diye ve ayrı emsal davaları gösterek thh ye başvurmayı düşünüyorum. diğer türlü sonuç belli garanti bittimi bir bootlop daha olması durumunda cihaz çöp olacak. başvuruyu e-devletten yapmakmı daha avantajlı direk thh bürosuna gidip başvurmakmı avantajlı

E devletten işler nasıl yürüyor ne kadar sürer bilmiyorum . Eğer kalabalık bir şehirde değilseniz direk yapmakta fayda var bence .

• BEKLEMEDE - MERKEZDEN DEGISIM CIHAZI BEKLENIYOR

merkezle iade hakkında konuştum onaylanırsa kesinti yapılarak iade yapılır dediler öyle bi hakkınız yok falan dedim. form kontrolunu bekliyorum tekrar arıyacagım, thhye gitmeden kesintisiz alabilirmiyim ücretimi
  • Kamera birdenbire açılmamaya başladı. Kamera uygulamasına girdiğimde "Durdu" diye hata veriyor, flaş ya da başka bir kamera uygulaması kullanmadığımda ise "Kamera zaten kullanılıyor," uyarısını alıyorum. Bütün uygulamaların kameraya erişimi kapalı, yine de sonuç bu. Bu tür bir sorun yaşayan var mı?

• outlook uygulaması 1 saatte 1gb internet yedi durduk yere.

başına gelen var mı böyle bir şey ? telefondan soğudum iyice sorun üzerine sorun.
  • 
Sayfa: önceki 17581759176017611762
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.