Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1759. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.047.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17571758175917601761
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sadece pdf yükleniyor biliyorum ama emin değilim
  • G4 Kullanıcısı olarak yardımcı olur musunuz? G4 mü almalıyım, Mi5 mi, GM5Plus mı? (En son G2 ve G3 kullandım.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagun18

G4 Kullanıcısı olarak yardımcı olur musunuz? G4 mü almalıyım, Mi5 mi, GM5Plus mı? (En son G2 ve G3 kullandım.)

G4 almamanızı tavsiye ederim. Bugün durduk yerde koltuğun üzerinde dururken birden bire bootloop a girdi. Gün içinde servisi arayıp kargoya verdim yani moral bozucu durumlar ki serviste kaç gün kaç ay bekleyeceğiz bilemiyorum.
  • sekoiel kullanıcısına yanıt
    hocam firma bilgileri adresi , fatura no falan istiyorlarda ben aldıgım firmayı mı yazayım yoksa direk lg yi mi ? yanlışlık yapmıyayım :/
  • Arkadaşlar bende v10 var ekran durup dururken donmaya başladı acaba bootloop haberci olabilir mi?

G4 te bootloop yaşadık v10 aldık v20 de aldık hiç mi akıllanmaz bir firma yahu😥

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HippiAdam kullanıcısına yanıt
    büyük ihtimal bu sefer 20 iş gününü geçirirler yada hemen yapmadan gönderirler. 20 iş günü geçerse telefonu hiç alma thhye para iadesi için başvurun.yapmadan gönderirlerse telefonun tamir edilmediği ve ayıplı ürün olduğu için para iadesi isteyin telefonunuzu inceler karar verriler
  • Yaprağın Çilesi Y kullanıcısına yanıt
    fatura kesen şirketi yazınız. para iadesini onlar yapacak. edevlet üzerinden başvurup çıktı alarak thhye gidilebilir tam detayları bilmiyorum ben direk başvuru yaptım. biraz geç sonuç çıksada yapcak birşey yok. şimdi lenovo p2 aldım rahatım ne ısınma ne donma ve 11 saata varan ekran süresi.... bekleme süresi ise günlerce
  • Yaprağın Çilesi Y kullanıcısına yanıt
    ayıplı mal sattığı için direk lgyi de yazabilirsiniz o şekilde kabul edilen thh örnekleri var
  • Arkadaşlar son günlerde servise bootloop vs sorunları ile giden g4'lere ne işlem yapılıyor? Anakart değişimi filanmi yoksa sıfır cihaz değişimi mi?

• Merhaba arkadaşlar G4 Lg Türkiye Garantili olanlarda son durum nedir ? G5 verdiklerini duydum, var mı tecrübe eden ? LG TR Garantili G4 alıp G5 i ucuz yolla kapatmak gibi bir düşüncem var, ne dersiniz ?
  • Şans meselesi. Önce ki sayfalara bakarsan servis G4 stokta var ise öyle durumlarda G4 veriyor tekrar.
    Birde ilk arıza durumlarında değişim genelde yapmıyorlar sanırım, arıza giderme parça değiştirme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes122

Arkadaşlar son günlerde servise bootloop vs sorunları ile giden g4'lere ne işlem yapılıyor? Anakart değişimi filanmi yoksa sıfır cihaz değişimi mi?

Geçtiğimiz pazartesi Ankara yetkili servise bıraktım telefonu, cuma günü anakart değişimi, anakart siparişi verildi yazdı.
    1 ay kadar önce ghostscreenden vermiştim ekranı değiştirdiler, şimdide bootlopdan anakart değişecek.
    Cihaz değişimi için biraz zorladım ama yanaşmıyorlar, hele bi parça değiştirsinler alayım telefonu bakalım sonrasında thh başvurabilirim.
  • sagun18 kullanıcısına yanıt
    lenovo p2 almanı tavsiye ederim. bugün üs tüste 2 saatlik dizi ve 2 saatlik maç 4 saat açık kaldı ısınma donma yok şarjı sadece yüzde 25 azaldı. 11 saat civarı ekran süresi var günlerce bekleme süresi var g4 ile izlesem yarım saate varmaz ateş gibi yanardı 2. saattede şarjı biterdi.. ben bu kadar saçma bir telefon görmedim bu g4 neden üretilmiş anlamadım
  • E.w.i.f.K kullanıcısına yanıt
    Benimki Şengüller diye bir servise gitti direkt değiştirdiler üstelik faturası da yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

Benimki Şengüller diye bir servise gitti direkt değiştirdiler üstelik faturası da yoktu.

Ben de cumartesi günü Şengüller'e gönderdim. Sizinki kaç günde tamir oldu ve ne zaman servise vermiştiniz? Şu an kullandığım telefon idare edecek gibi değil umarım uzun zaman almaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.w.i.f.K

quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

Ben de cumartesi günü Şengüller'e gönderdim. Sizinki kaç günde tamir oldu ve ne zaman servise vermiştiniz? Şu an kullandığım telefon idare edecek gibi değil umarım uzun zaman almaz.

Benim olay bir sene oldu olacak ama 20 günü yeni geçmişti ki cihaz geldi

• 2016 uretimli pil ile 6.0 pil testi. Yogun kullanildi oyun vs.. 2015 uretimli piller cabuk bitiyor.

4 saatten fazla ekran suresi alirdim da spotify malum batarya düşmanı görüyorsunuz:)
    2K ekrana ragmen super degerler bence. Ekrani 720P.HD yapabilsek tadindan yenmez.. Huawei de vardi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 24 Nisan 2017; 1:3:8 >

• Sanırım Hala LG nin gözümdeki en iyi telefonu. G5 ve G6 çok yetersiz. Belki G7 güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HippiAdam

quote:

Orijinalden alıntı: take a minute

quote:

Orijinalden alıntı: Yaprağın Çilesi

Thy sureci bayagi uzun gibi hocam

8 martta başvurdum, 22 martta karar verildi, 5 nisanda karar thhden cıktı 1 hafta içinde de bana geldi. servis fişine yazdırdıgınız şey çok önemli. serviste sadece baktılar bootloop oldugunu tespit ettiler, ücret iadesi istiyorum tamir değil dedim. kullanıcı kaynaklı bir sorunu olmadıgını anakartın arızalandıgını ve müşterinin ücret iadesi istediğini belirten bir yazı yazdılar servis fişine.

ki sizinki tamir edilmiş anakartta oluyor.

aynı gün thhye gittim, başvuruyu yaptım. (e-devlet üzerinden oluyor) siz gidin onlar sizi yönlendirecek zaten.

Hocam sizin ki ithalatçı garantili mi yoksa lg türkiye garantili mi?

Lg tr garantiliydi. Ve iadeyi telefonu teslim ettikten 3 gun sonra yatirdilar :)

Bu arada alcatel idol 4 kullaniyorum su anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi take a minute -- 24 Nisan 2017; 5:9:48 >

• Arkadaşlar,
    Dünden bu yana setloc.aspx indiriliyor mesajı çıkıyor. Sonra indirme tamamlandı diyor.
    Şu an 13. setloc dosyası indi.
    Google, yandex ve forumda aradım bulamadım.
    Başına gelen ve çözüm bilen varsa memnun olurum.
    iyi forumlar.
  • 
Sayfa: önceki 17571758175917601761
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.