Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
39.436
Cevap
254
Favori
963.750
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★
Giriş
    340 Mesaj

Hocam para kaptırma sırf bunun için. Resimli anlatımları var intenette. Bilgisayar de kota derdi olmayan netiniz varsa özelden atayım sayfa linkini. Zaten ilk sayfada da anlatım vardı sanırım burada. Birde kesin çözüm demiyorum onun altını çizeyim. Ben olsam önce rom atmayı denerdim.
    |
    |
    respectable_man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: eto83

Cift tıklamada uyanmama sorununa cözüm bulan oldumu

Ben çok uğraştım. Sıkıldım, artık arka tuşla kullanıyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: carantinas

Telefonum 1. yılı doldurması şerefine bootloop oldu :D yalnız servis nasıl otomatiğie bağlamışsa pazartesi aksam aldığım yere vermem, oradan servise kargolanması ve gelmesi 4 gün sürdü. Şuan telefonum yeni gibi oldu. Bir iki kozmetik sınıtısı vardı onu da halletmişler kasayı paneli mi ne değiştirmişler batarya da değişmiş anakart ile beraber cillop gibi olmuş :D

Servis LG Türkiye Şengüller

Valla geçmiş olsun.Herkes senin gibi şanslı değil. Bende bootloop olursa elden vericem şengüllere yakın bana.Bakalım benim ekranda çatlak var dokunmatiğinde ama sorunsuz kullanıyorum. Sırf bahane çıkartmasınlar diye telefonu bu halde çalışırken güzelce başka telefona videoya çektim.Darbe falanda yok.İnşallah sıkıntı çıkmaz.Sadece ekran değişimine 400 küsür istemişlerdi değiştirmedim.

• Onbaşı
    38 Mesaj
    ceppaket'in sattığı g4'lerin serisi nedir bilen var mı? adam yerine koyup cevap vermiyorlar da.

cevap veren bir satıcı var 606 dedi. 611,612 almak istiyorum.

Orijinalden alıntı: SULZER

quote:

Telefonum 1. yılı doldurması şerefine bootloop oldu :D yalnız servis nasıl otomatiğie bağlamışsa pazartesi aksam aldığım yere vermem, oradan servise kargolanması ve gelmesi 4 gün sürdü. Şuan telefonum yeni gibi oldu. Bir iki kozmetik sınıtısı vardı onu da halletmişler kasayı paneli mi ne değiştirmişler batarya da değişmiş anakart ile beraber cillop gibi olmuş :D

Valla geçmiş olsun.Herkes senin gibi şanslı değil. Bende bootloop olursa elden vericem şengüllere yakın bana.Bakalım benim ekranda çatlak var dokunmatiğinde ama sorunsuz kullanıyorum. Sırf bahane çıkartmasınlar diye telefonu bu halde çalışırken güzelce başka telefona videoya çektim.Darbe falanda yok.İnşallah sıkıntı çıkmaz.Sadece ekran değişimine 400 küsür istemişlerdi değiştirmedim.

Servisteki kız telefonda darbeye baülı çiziklik falan yazmıştı ama sorun olmamıştı bende. Nisbeten telefona bakılınca temiz duruyordu gerçi ama. Umarım bu takılan anakartlar aynı sorunu nuksetmiyordur. Garanti bittikten sonra da olursa sıkıntı.

Taa 3-4 sene önce aldığım Huawei P1 şuan babamda (tamam neredeyse artık hiç bir ugulamayı çalıtırmıyor ama) donanım olarak tık demedi.

Neyse yapacak bir şey yok.

"Yine dene. Yine başarısız ol... Daha iyi başarısız ol."

Samuel Beckett

• Yüzbaşı
    339 Mesaj
    Klavye olarak neler var kullandığınız arkadaşlar? Uyuz ediyor kendi klavyesi birkac şey denedim ama randıman alamadım.(google klavye vs)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
    87 Mesaj
    arkadaşlar öncelikle selamün aleyküm.bu telefona androıd 7 gelecek mi yani kesin bi bilgi var mı ve siz şuan ekran sürelerinizi kaçar saat alıyorsunuz benim geçen gün 3 buçuk saate kadar düştü ve son olarak bu telefondan xiaomi mi5 yada mi max ürününe geçilir mi yani değer mi
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

quote:

Servisteki kız telefonda darbeye baülı çiziklik falan yazmıştı ama sorun olmamıştı bende. Nisbeten telefona bakılınca temiz duruyordu gerçi ama. Umarım bu takılan anakartlar aynı sorunu nuksetmiyordur. Garanti bittikten sonra da olursa sıkıntı.

Taa 3-4 sene önce aldığım Huawei P1 şuan babamda (tamam neredeyse artık hiç bir ugulamayı çalıtırmıyor ama) donanım olarak tık demedi.

Neyse yapacak bir şey yok.

Bootloop sorununun darbeden kaynaklanmadığını servis bildiği için sorun çıkartmıyor ama benim ekran çatlağına bahane bulurlarmı diye düşünmeden edemiyorum.

Bu arada ne yazıkki yeni takılan ana kartlarda bootloop oluyor. Ana kart değişen çok kişinin yine bu arıza oldu o yüzden millet elden çıkartmaya çalıştı. Bakalım ben memnunum gittiği yere kadar devam. Şuan alayım desem 2500 den aşağı doğru dürüst telefon yok.
    |
    |

• Onbaşı
    38 Mesaj

609muş merak edenler için.
    |
    |
    Draco0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsung Galaxy S10 Plus 128gb Prizma Yeşil
  • Yüzbaşı
    481 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DeepSea Man

Klavye olarak neler var kullandığınız arkadaşlar? Uyuz ediyor kendi klavyesi birkac şey denedim ama randıman alamadım.(google klavye vs)

Swiftkey var türkçe karakterler temalar renkler ayarlanabilir falan işte. Sürekli kullanırım tavsiyede ederim.

|
    |

Selamlar ben cihazımı 6 ocakta izmir bornova ayser servisine bıraktım anak art değiştirdiler. Bugün aradılar gelin alın diye. Yarın gideceğim kısmetse. Bu ana kart değiştiği zaman iemi değişmeli olayı vardı sanırım. Çok detaylı bilmiyorum açıkçası ama neydi o tam olarak? Ana kart değişince imei değişmeli mi? Değişmemeli mi? Değişmezse ne yapmam gerekiyor. Bana bilgi verme şansınız var mı?
    |
    |
    Windows10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

IMEI değişiyor anakart değişince.

|
    |
    ÖEY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

paralel olanlarda vergiden kaçmak için anakart değişse bile aynı imei ile gönderiyorlar, konuda birçok örnek mevcut.
    |
    |
    emrt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şarjdan dolayı 5.1 de kalınabilir ancak 6 daha performanslı bence kaldı ki şarjda da o kadar bariz bir fark olmuyor.
    |
    |
    Wikebond kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

En iyisi biraz denemek, 1 yıldan fazla 5.1 kullandım. Biraz bunu deniyeyim, fark anlaşılır zaten. Teşekkürler.
    |
    |
    alikemal4242 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar garantiye ghost screen için gönderdim, bugün geldi fakat yine ghost screen var? Ne yapacağım, LGETK LG Merkez Servisi'ne göndermiştim. Gidip Şengül'e kargoya verip direk gönderebiliyor muyum?
    quote:

Orijinalden alıntı: aliens

paralel olanlarda vergiden kaçmak için anakart değişse bile aynı imei ile gönderiyorlar, konuda birçok örnek mevcut.

Bahsettiğim konu lg tr cihazları için. Son zamanlarda evet paralellere IMEI atıyorlar maliyet vergi yüzünden.

|
    |
Bey Azura
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.