Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1625. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16231624162516261627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lycantrophic

quote:

Orijinalden alıntı: 35MMUTLU35

Arkadaşlar telefonum LG-H818P (çift sim)
    hattım Turk Telekom 4.5 G

Dün v20h güncellemesini yükledikten sonra mobil data gitti bir daha gelmedi :(

Başına gelen ve çözümü bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

Aynisi bana da oldu. Ayarlara git mobil veriyi acip tikla. Sag ust uc noktaya bas.Mobil sebekelere bas. Oradan erisim noktasi adlari, yeni apn ekle yap. Sonra sirayla ilk siraya turkcell internet, altina da internet yaz gerisi kalsin. Diger hatlar da benzerdir herhalde. İlk sıraya Turk Telekom yazsan oluyor herhalde.

Çok teşekkür ederim :)

Aşağıdaki ayarlar ile Telekom çalışıyor :

isim=Türk telekom internet
    mcc=286
    mnc=03
    apn=internet
    user=boş bırakın
    server=boş bırakın
    password=boş bırakın
    mmsc=boş bırakın
    type=default

• n11den batarya alan var mı, orjinal mi gerçekten bu 45-50 civarı olanlar
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar telefonum LG-H818P (çift sim)
    hattım Turk Telekom 4.5 G

Dün v20h güncellemesini yükledikten sonra mobil data gitti bir daha gelmedi :(

Başına gelen ve çözümü bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

Aynisi bana da oldu. Ayarlara git mobil veriyi acip tikla. Sag ust uc noktaya bas.Mobil sebekelere bas. Oradan erisim noktasi adlari, yeni apn ekle yap. Sonra sirayla ilk siraya turkcell internet, altina da internet yaz gerisi kalsin. Diger hatlar da benzerdir herhalde. İlk sıraya Turk Telekom yazsan oluyor herhalde.

Çok teşekkür ederim :)

Aşağıdaki ayarlar ile Telekom çalışıyor :

isim=Türk telekom internet
    mcc=286
    mnc=03
    apn=internet
    user=boş bırakın
    server=boş bırakın
    password=boş bırakın
    mmsc=boş bırakın
    type=default

Ağa mesajla isteyin ayarları tamamdır uğraşmayın. İnternet ayarları siliniyor sadece. Ve hissedilir bir şekilde mobil veri dahada hızlı geldi bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün "Google Haritalar"ı devre dışı bırakıp, sonra tekrar aktifleştirdim; ancak artık telefonda programın kısayolu yok. Programı çalıştırmak için Play Store'a gidip, orada programın adını yazarak "aç" demem gerekiyor.

Programın kısayolunu nasıl tekrar geri getirebilirim?

• cglynfrk kullanıcısına yanıt
    Evet cihaz arızalı. Servise arıza respiti yaptırıp telefonu elletmeden geri aldım. 22 gün önce de THH para iadesi için baş vurdum şimdilik beklemedeyim. Daha 13 aylık telefondu.
  • Çift hatlı telde çift hesap Whatsapp kullanmak için ne yapmak gerekiyor??

• quote:

Orijinalden alıntı: Serdar_ask

Telefonun sarj olma konusunda sıkıntısı yok sorunsuz kullanabiliyorum ama önceden pc ye rahatça bağlayabildiğim telefonu pc tanımıyor 'bu bilgisayara bağladığınız en son usb aygıtı arızalı olduğundan windows bu aygıtı tanımadı' hatası alıyorum. Başka bilgisayar başka kablo hatta aynı pc de başka telefon dahi denedim. Telefonu sırf bu nedenden garantiye yollamak istemiyorum.konu hakkında bilgisi olanlar yardımıcı olurlar sa sevinirim

Cihazın micro usb girişi temizleyin içinde toz, hav birikmiş olabilir. Orijinal kablo kullanın, bazı kablolar sadece şarj kanalı kullanıyor. Lgnin yazılımını güncelleyin usb diğerlerini kurun en baştan. Aklıma gelenler bunlar. Ayrıca belki telefona format da atabilirsiniz bunlara ek.

• arkadaşlar telefonum delta serviste mahsur kaldı esnafım telefonu işyerime fatura ettirmişim bu yüzden hakem heyetine başvuramıyorum. ticari mahkeme bakıyomuş şahıs harici
    cihazım lg g4 30 ağustosta göndermiştim 2.5 aydır göndermiyolar her arayışımda bir hafta öteliyolar lanet olsun yapmadan gönderin diyorum tamam deyip yine göndermiyorlar istanbulda değilim gidip alamıyorum da sinire kestim, siz olsanız nasıl bir yol izlersiniz.
  • snooker_16 S kullanıcısına yanıt
    Direk mahkemeye başvurun. Hiç vakit kaybetmeyin. Böyle firmalara paranızı ve hakkınızı kaptırmayın. Sonuna kadar mücadele edin. Mahkeme masrafları da -sonuçta haklı çıkacağınız için- karşı tarafa intikal eder.
  • cglynfrk kullanıcısına yanıt
    Siz galiba bilgilisiniz bu konuda benim sorunum da şu ilk olarak 20 iş günü adlı değişime gitti g3 telefonum karşılıgında g4 yolladılar 30 eylülde telefon 5 ekimmde telefon acilmiyor telefon problemi diye tekrardan degisime gitti 5 ekimden 28 ekime kadar 28 ekimde cihaz geldi aldım bunda da arıza vardı lcd aydınlatması calismiyor ekran ısığı kendi kendine kapanıyor diye degisime aldılar bu arada 610k serisiydi ertesi gün nasıl oluyorsa cihaz geldi 606c merkez göndermiş bende degisimi kabul etmedim ücret iadesi istedim servis islemleri başlattı ve kapalı kutu cihazı müşteri hizmetlerinin sorumlusuna göndermis islemleri o yapıyormuş merkezle irtibat halindeymis bende sonucu bekliyorum tek bildigim islemler baslamis durumdadır prosedür bu 1 2 gün sürmüyor dediler olurda merkez kabul etmezse cihazı geri yollarsa bu durumda ben servisten cihaz akıbeti isteyip başvursam sonuc ne olur? Beni biraz aydınlatabilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayakyaz11

Siz galiba bilgilisiniz bu konuda benim sorunum da şu ilk olarak 20 iş günü adlı değişime gitti g3 telefonum karşılıgında g4 yolladılar 30 eylülde telefon 5 ekimmde telefon acilmiyor telefon problemi diye tekrardan degisime gitti 5 ekimden 28 ekime kadar 28 ekimde cihaz geldi aldım bunda da arıza vardı lcd aydınlatması calismiyor ekran ısığı kendi kendine kapanıyor diye degisime aldılar bu arada 610k serisiydi ertesi gün nasıl oluyorsa cihaz geldi 606c merkez göndermiş bende degisimi kabul etmedim ücret iadesi istedim servis islemleri başlattı ve kapalı kutu cihazı müşteri hizmetlerinin sorumlusuna göndermis islemleri o yapıyormuş merkezle irtibat halindeymis bende sonucu bekliyorum tek bildigim islemler baslamis durumdadır prosedür bu 1 2 gün sürmüyor dediler olurda merkez kabul etmezse cihazı geri yollarsa bu durumda ben servisten cihaz akıbeti isteyip başvursam sonuc ne olur? Beni biraz aydınlatabilir misiniz

29029 sayılı Garanti Belgesi Yönetmeliği;

MADDE 9 – (1) Tüketicinin, ücretsiz onarım hakkını kullanması halinde malın;

a) Garanti süresi içinde tekrar arızalanması,

b) Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,

c) Tamirinin mümkün olmadığının, yetkili servis istasyonu, satıcı, üretici veya ithalatçı tarafından bir raporla belirlenmesi,

durumlarında; tüketici malın bedel iadesini, ayıp oranında bedel indirimini veya imkan varsa malın ayıpsız misli ile değiştirilmesini satıcıdan talep edebilir. Satıcı, tüketicinin talebini reddedemez. Bu talebin yerine getirilmemesi durumunda satıcı, üretici ve ithalatçı müteselsilen sorumludur.

Eski servis formlarınız elinizde mevcut ise bulunduğunuz il/ilçedeki hakem heyetine başvurup bedel iadesi talebinde bulunabilirsiniz. Yukarıdaki yönetmeliğin ilgili maddesine göre buna hakkınız var. Bu hakkınızı kullanmak istiyorsanız, servise bildirin ve dilekçe, fatura ve eski servis formları ile beraber hakem heyetine bir an evvel başvurun. Hakem heyetine başvurup, servise ilgili bilgiyi verdikten sonra servisin (bedel iadesi haricinde) herhangi bir kararını kabul etmeyin, herhangi bir şey teslim almayın ve imzalamayın.

• Volte kullanimi icin Faturali hat kullanmak sartmis.

Bilginize..

• cedayroy C kullanıcısına yanıt
    bu ayarları yaptım ama olmadi yine mobil internet yok mesajla istiyorum gondermiyor
    tamam mesajla isteyince oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcroses -- 11 Kasım 2016; 19:3:53 >
  • alperd82 A kullanıcısına yanıt
    Yapamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperd82

Çift hatlı telde çift hesap Whatsapp kullanmak için ne yapmak gerekiyor??

GBwhatsapp kurup cift hat kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lycantrophic -- 11 Kasım 2016; 20:13:11 >
  • Dediğin gibi telefonun usb girisi sıkıntıymış biraz uğraştım temizledim düzeldi teşekkürler kardeşim

• Rekabet kurulu ahlaksız LG'ye 6.2 milyon TL ceza kesmiş. Oh olsun, içimin yağları eridi.

http://www.log.com.tr/rekabet-kurulundan-turkiyede-faaliyet-gosteren-sirketlere-dev-ceza/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 11 Kasım 2016; 23:21:07 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alperd82

Çift hatlı telde çift hesap Whatsapp kullanmak için ne yapmak gerekiyor??

GBwhatsapp kurup cift hat kullanabilirsin.

Teşekkürler.
    Google Play'de aradım ama "Gbwhatsapp+" mı yükleyim "Gbwhatsapp OG" mi?

• aydayd A kullanıcısına yanıt
    Ama volte hard format atınca gidiyor onu nasıl düzelteceğiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Serdar_ask

Dediğin gibi telefonun usb girisi sıkıntıymış biraz uğraştım temizledim düzeldi teşekkürler kardeşim

Rica ederim.

• 
Sayfa: önceki 16231624162516261627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.