Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1627. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.047.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16251626162716281629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cglynfrk

Görevliden görevliye değişiyor. Tam net ve açık bir durum yok bu hususta maalesef.

Bakanlığa bir dilekçe yazıp soracağım. Eğer hakikaten de 6 ay sonrası için de bu haklar cari ise 175 görevlilerini ve hakem heyetlerini uyarısınlar.

175i 4 kere aradım 4ü de aynı şeyi söyledi. Sadece heyetteki memurlar farklı konuşuyor. Çoğunluğun söylediği doğru gibi geliyor bana. 175dekiler bana kargodan alma dediler, memurlar ise kargodan almadan nasıl olacak dedi. Ben kargodan almadım. Telefon servise geri gitti. Pazartesi şikayetimi oluşturmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman6108

Benim arkadaşda da 6s var G4 telefonumla ezip geçiyorum. Gece ise G4 kadar net parlak çekmiyor. Flash olamadan zaten hafif ışıklarda da G4 den kötü çekiyor. Ekran G4 kadarda canlı değil piksel PPI düşük. Geçtiği fark yazılımdan(IOS) dolayı daha performanslı ve uzun sure dayanaklı 4 5 yıl rahat kullanacağız telefondur 6s diğer türlü bir farkı yok bence LG ya da diğer markalar gibi fiyatı düşmeyen telefon 6s'in.

iphone 6s de iphone 7 de G4 kamerasını detay ve gece çekimi olarak geçemedi zaten Gsmarena'da "low light" foto tablosunda görülebilir.

1100 TL'ye kadar düşmüş telefon bu kaliteye süper fiyat bootloop olursa gider bir daha alırım ne olacak 2200 TL olur yine ucuza gelir Samsung ve iphone amirallerinden (ikinci el değerini düşmüyorum bile)...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• emrt E kullanıcısına yanıt
    Servis menu girişi için telefon arama ekranında *#546368#*815# tuşlayın.
  • telefon az önce masada dururken reset attı bootloop oldu sandım ama açıldı, açıldığında hiçbir yere tıklanmıyordu tekrar reset attı ve lg logosu gözüküp kendini kapatmaya başladı. bataryayı taktım çıkardım yine aynıydı şarja taktım lg logosunda takılı kaldı bu sefer. şarjı çıkarıp tekrar bataryayı çıkarıp taktım şimdi saati falan bozulmuş bir şekilde açıldı. noluyor anlamadım bootloop habercisi mi bunlar

şimdi saati düzeltmeye çalışırken gene dondu ve reset attı

evet kervana katıldık sanırım, açılmıyor artık. paraleldi telefonum, ritzy'e gönderen var mı bootloop için nasıl servis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 14 Kasım 2016; 2:19:26 >
  • QRX kullanıcısına yanıt
    26.11.2016 tarihinde verdim. Parca bekleniyor diyor sorguladigimda. 20 is günün dolmasini bekliyorum hemen thh ye gideceğim

• Arkadadlar merhaba. Gecen gun farkettim. G4 de dosya yoneticisine girdim bir dosyayi kopyalayacaktim kopyala secenegi gitmis ve tasi secenegi de gitmis ayarlardan salak sacma bir yerlerden kopyalama yapiyormusuz. Yeni dosya olusturmada yok. Bu nasil bir guncellemedir her guncellemede telefon (android) daha salaklar icin yapiliyor sanki. siz buna bir cozum buldunuz acaba ?

• Gira Mobile şirketinin Dosya Yöneticisi programini marketten indirip kurup hallettim durumu ama LG G2 de bile yapabildigim isleri guncelleme yapiyoruz diye androidi islevsizlestiren Google sayesinde G4 de yapamiyorum. En iyisi sifir bi g2 bulursam alacagim sifir guncelleme ile kullanacagim bunlardan cok daha fazla gelismis ozellik vardi o cihazda ozellikle android 4 de.

• merhaba arkadaşlar;
    bende lg g4 almayı düşünüyorum tavsiyeleriniz neler olur?çift sim kartlı versiyonu hepsiburada da şuan 1100 tl fakat tek sim kullanacağım bunun sıkıntısı vs. si olur mu?Ayrıca paralel ithalat yolu diyor bu garantiden sorun yaşayan arkadaş var mı?Şimdiden teşekkür ederim...

http://www.hepsiburada.com/lg-g4-32-gb-dual-sim-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGG432GR-DK3-yorumlari?filtre=3
  • pemaxs P kullanıcısına yanıt
    hocam aldınız mı cihazı hb den bende almayı düşünüyorum lakin sorunları kafamı karıştırdı
  • arkadaşlar 11.11 tarihinde 20f sürümüne yükseltildi telefonum,ne gibi iyileştirmeler oldu bu güncellemeyle
  • Geçen hafta işim dolayısı ile Sirkecide Doğubanka uğradım. Sıfır ithalat garantili LG G2 550 tl civarında satılıyor. bilgine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dancingman -- 14 Kasım 2016; 11:24:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -shadow--

hocam aldınız mı cihazı hb den bende almayı düşünüyorum lakin sorunları kafamı karıştırdı

Yok hocam almadim bu sorunlar yüzünden. Birde ithalatçı garantili temelli sıkıntıya düşeriz. Lg garantililer bile cok sorum yaşamış göründüğü gibi.

• Hizli sarj cihazi ariyorum baktiklarimin hepsi usb type-c tipi. Goren duyan bulan varsa pm lutfen

• dancingman kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler cok iyi oldu ogrendigim. :)

• Ömürcan kullanıcısına yanıt
    Ben şu adaptörü kullanıyordum. Şarj ederken "hızlı şarj" yazmıyordu ama hızlı şarj yapıyordu.

http://www.hepsiburada.com/sony-cp-ad2-usb-ac-sarj-adaptoru-universal-micro-usb-kablo-ile-p-TELSARJSONYCPAD2

Bunun haricinde aşağıdakini sipariş verdim. Yorumlarda tam uyumlu olduğu yazıyordu. Elime geçmeden cihaz bozuldu kullanmak nasib olmadı.

https://tr.aliexpress.com/item/Qualcomm-Certified-Aukey-Quick-Charge-3-0-USB-Turbo-Wall-Charger-19-5W-Fast-Charging/32599731247.html?spm=2114.13010608.0.0.ZhfDZy&detailNewVersion=&categoryId=410204

(Ben alırken fiyatı 12,72 USD idi)

• G4 ile mate 7 takas edilir mi artısı eksisi nedir?

• Bir kaç gündür dikkat ettim telefon şarjda eskiye oranla baya ısınıyor. Acaba bootloop yaklaşıyor olabilirmi?? Ekranda hiç bir sorunum yok. Çatlak olması haricinde.
  • 4 aylık lg g4 kullanıcısıydım. Birtakım hatalarla karşılaştığım için lg nin kendi uygulaması ile güncelleme atıyım dedim. Güncelleme yaptıktan saniyeler sonra telefonumu elime aldım telefon kapanmıştı şarja taktım bildirim ışığı bile yanmıyordu hiç bir tepki yoktu. 2 Gün sonra yani bugün eminönü delta servisine götürdüm cihazın sorununu sordu bi tane bayan, bende telefonu lg nin sitesinden güncelleme yaptığımı ve yaptıktan sonra açılmadığını söyledim sonra 20 iş günü biliyormusun dedi. Bende bildiğim kadarıyla cumartesi de iş günlerine dahil dimi dedim. Yok pazartesi cuma aralığı dedi. Her neyse sonra bana bir tane kağıt verdi telefonun durumu ile ilgili ve telefonu o kağıtla geri alabilecekmişim kağıdın üzerinde Müşteri şikayeti olarak açılmıyor genel bakım yazılmış. Ürün fiziksel durumu na 'kullanıma bağlı darbeler mevcut' yazılmıştı. Telefonda çizik dahi yok gözüm gibi baktığım telefona darbeler mevcut yazılmış. Biraz araştırdım delta servisi çoğu kişiye aynı muammeleyi yapıp kullanıcı hatası olduğunu söyleyip parça değişim ücreti istemiş ve garanti dışı bırakmış. Ben tazesiyle yarın gitsem delta'ya onun düzeltmesini yaparlar mı çünkü telefonumda en ufak çizik olmadığı halde darbeler var yazılmış. Telefonumun sıkıntısı çıkacağı vakit darbelerden dolayı kullanıcı hatası yazacaklarını düşünüyorum. Yarın gidip hakkımı arayacağım sizce ne yaparlar

• Bugun g4 telefonumu sivastan ankara firat elektronige gondermek istedim.firat elektronik ankara disi almiyormus. Vintek denedik o da kabul etmedi. Lg musteri hizmetlerini aradim ist perpa nin telefonunu verdi. Ancak bi türlü telefona bakilmadi. Tekrar lg musteri hizmelerini aradim. Bu defa ankara güneş elektronige gondermemi soylediler. Oraya gönderdim telefonu.

Neden böyle bir uygulama yapilmis bilemedim. Güneş elektronik hakkında bilginiz var mı

• En son hangi serilerde görüldü bootloop? 600 ve sonrasında yaşayan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 16251626162716281629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.