Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
39.438
Cevap
254
Favori
963.943
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★
Giriş
    36 Mesaj

Siz galiba bilgilisiniz bu konuda benim sorunum da şu ilk olarak 20 iş günü adlı değişime gitti g3 telefonum karşılıgında g4 yolladılar 30 eylülde telefon 5 ekimmde telefon acilmiyor telefon problemi diye tekrardan degisime gitti 5 ekimden 28 ekime kadar 28 ekimde cihaz geldi aldım bunda da arıza vardı lcd aydınlatması calismiyor ekran ısığı kendi kendine kapanıyor diye degisime aldılar bu arada 610k serisiydi ertesi gün nasıl oluyorsa cihaz geldi 606c merkez göndermiş bende degisimi kabul etmedim ücret iadesi istedim servis islemleri başlattı ve kapalı kutu cihazı müşteri hizmetlerinin sorumlusuna göndermis islemleri o yapıyormuş merkezle irtibat halindeymis bende sonucu bekliyorum tek bildigim islemler baslamis durumdadır prosedür bu 1 2 gün sürmüyor dediler olurda merkez kabul etmezse cihazı geri yollarsa bu durumda ben servisten cihaz akıbeti isteyip başvursam sonuc ne olur? Beni biraz aydınlatabilir misiniz
    |
    |
    cglynfrk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: erayakyaz11

Siz galiba bilgilisiniz bu konuda benim sorunum da şu ilk olarak 20 iş günü adlı değişime gitti g3 telefonum karşılıgında g4 yolladılar 30 eylülde telefon 5 ekimmde telefon acilmiyor telefon problemi diye tekrardan degisime gitti 5 ekimden 28 ekime kadar 28 ekimde cihaz geldi aldım bunda da arıza vardı lcd aydınlatması calismiyor ekran ısığı kendi kendine kapanıyor diye degisime aldılar bu arada 610k serisiydi ertesi gün nasıl oluyorsa cihaz geldi 606c merkez göndermiş bende degisimi kabul etmedim ücret iadesi istedim servis islemleri başlattı ve kapalı kutu cihazı müşteri hizmetlerinin sorumlusuna göndermis islemleri o yapıyormuş merkezle irtibat halindeymis bende sonucu bekliyorum tek bildigim islemler baslamis durumdadır prosedür bu 1 2 gün sürmüyor dediler olurda merkez kabul etmezse cihazı geri yollarsa bu durumda ben servisten cihaz akıbeti isteyip başvursam sonuc ne olur? Beni biraz aydınlatabilir misiniz

29029 sayılı Garanti Belgesi Yönetmeliği;

MADDE 9 – (1) Tüketicinin, ücretsiz onarım hakkını kullanması halinde malın;

a) Garanti süresi içinde tekrar arızalanması,

b) Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,

c) Tamirinin mümkün olmadığının, yetkili servis istasyonu, satıcı, üretici veya ithalatçı tarafından bir raporla belirlenmesi,

durumlarında; tüketici malın bedel iadesini, ayıp oranında bedel indirimini veya imkan varsa malın ayıpsız misli ile değiştirilmesini satıcıdan talep edebilir. Satıcı, tüketicinin talebini reddedemez. Bu talebin yerine getirilmemesi durumunda satıcı, üretici ve ithalatçı müteselsilen sorumludur.

Eski servis formlarınız elinizde mevcut ise bulunduğunuz il/ilçedeki hakem heyetine başvurup bedel iadesi talebinde bulunabilirsiniz. Yukarıdaki yönetmeliğin ilgili maddesine göre buna hakkınız var. Bu hakkınızı kullanmak istiyorsanız, servise bildirin ve dilekçe, fatura ve eski servis formları ile beraber hakem heyetine bir an evvel başvurun. Hakem heyetine başvurup, servise ilgili bilgiyi verdikten sonra servisin (bedel iadesi haricinde) herhangi bir kararını kabul etmeyin, herhangi bir şey teslim almayın ve imzalamayın.
    |
    |

Ne ilm ola ki ola intihası
    Ne kul ola ki olmaya hatası

• Yarbay
    3358 Mesaj
    Volte kullanimi icin Faturali hat kullanmak sartmis.

Bilginize..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

bu ayarları yaptım ama olmadi yine mobil internet yok mesajla istiyorum gondermiyor
    tamam mesajla isteyince oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcroses -- 11 Kasım 2016; 19:3:53 >
    |
    |
    cedayroy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yapamazsın
    |
    |
    alperd82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: alperd82

Çift hatlı telde çift hesap Whatsapp kullanmak için ne yapmak gerekiyor??

GBwhatsapp kurup cift hat kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lycantrophic -- 11 Kasım 2016; 20:13:11 >

http://www.log.com.tr/rekabet-kurulundan-turkiyede-faaliyet-gosteren-sirketlere-dev-ceza/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 11 Kasım 2016; 23:21:07 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: lycantrophic

quote:

Orijinalden alıntı: alperd82

Çift hatlı telde çift hesap Whatsapp kullanmak için ne yapmak gerekiyor??

GBwhatsapp kurup cift hat kullanabilirsin.

Teşekkürler.
    Google Play'de aradım ama "Gbwhatsapp+" mı yükleyim "Gbwhatsapp OG" mi?

|
    |

Ama volte hard format atınca gidiyor onu nasıl düzelteceğiz?

|
    |
    aydayd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Serdar_ask

Dediğin gibi telefonun usb girisi sıkıntıymış biraz uğraştım temizledim düzeldi teşekkürler kardeşim

Rica ederim.

|
    |
    V10d sürümü flashlayip üzerine ota ile güncelleme yapınca volte geri geliyor ama her formatlamada voltenin gitmesinden çok sıkıldım. Vodafone kullanıyorum, iki taraf da Vodafone olunca hd kalitede ses veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Evet ama bu kez de play store durduruldu hatası alıyorum sürekli. Yazılım güncellerken.

|
    |
    day_dreamer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Telefonu ticari işletmenize kayıt ettiğinizi sizden başkası bilmiyor. Normal tüketici gibi tüketici hakları mahkemesine gidin.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    snooker_16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    100 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mm.mustafa

Telefonu ticari işletmenize kayıt ettiğinizi sizden başkası bilmiyor. Normal tüketici gibi tüketici hakları mahkemesine gidin.

malesef 2 ortaklı şahıs firmasıyız tc no.larımızdan farklı ortaklık vergi numaramıza işleniyor faturalar
    |
    |
    ARkadaşlar tüketici hakem heyetine gitmek yerine şikayetimizi tuketici.gov.tr sitesinden yapsak sorun olur mu ? Bizim buradaki memurlar ile uzlaşamadık. 2 kere aynı arızayı vermesi gerekir, ilk 6ayda ücret iadesi istenir diye tutturdular.

Servis menusunden tekrar volte on yapin.

|
    |
    emrt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Telefonu alali 1 sene oldu. Sarjindan hic memnun degilim.

Sarj adaptörü değiştrsem fark eder mi sizce

|
    |
    Ofiste arkadaşım uzun süredir G4 kullanıyor çok da memnun, o kadar ki bir süre önce eşine de aldı üstelik ikisi de ithalat garantili. Bir de stajyerimiz var o da kullanıyor. Geçenlerde onlara ghost screen vs burada bahsedilen problemleri sordum ikisi de bön bön baktılar. Burada sadece sorunlardan bahsedilmesi tuhafıma gidiyor. Bu kadar insanın sorun yaşaması tuhaf geliyor. Üstelik ben 6 aydır iPhone 6S kullanan biri olarak inanın G4'ün tasarımını acayip beğeniyorum. O telefonda iOS olsa bir dakika durmam alırım ama ekosistem değiştirmek işime gelmiyor ve elimdekinden buna geçmek elbette mantıklı bir hareket değil. Şeytan dürtüyor ama.
    Eşimin telefonu eskidi 6S'i ona verip G4 denemek geliyor içimden bakalım hayırlısı. Yani demem o ki ben G4'ü olanları kıskanıyorum kıymetini bilin

• Onbaşı
    36 Mesaj

Vallahi sizde 6s kıymetini bilin benim cok begendigim ve almak istedigim tel
    |
    |
    bluebest kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.