Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1563. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15611562156315641565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu gibi markalara pek sıcak bakamıyorum nedense. Böyle çabuk bozulup gidecekmiş gibi geliyo bana. Sizi de baya meşgül ettim ama bu marka sağlamlık açısından iyi mi? Bir de bu olasa genel insanların bildiği markalardan var mı bildiğiniz iyi olan?
  • mi5 plus 6gb ram ile 345 dolardan satılacakmıs . Çift kamera parmak izi .. Türkiyeye gelirse alacagım gelmezsede al satcılardan almayı dusunuyorum . G4 Ün parasını anca iade ederler zaten :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nalpagutt -- 27 Eylül 2016; 23:05:09 >
  • Solert kullanıcısına yanıt
    601 serisinden sonra bu sorun yüzünden hardware versiyonu değişti 1.0 yerine 1.1 oldu.
    601 ve üzerinde bu sorun fazla yok ama bu seri yeni daha sorun hemen çıkmıyor diyende çok var.
  • aliens kullanıcısına yanıt
    Xiaomi mi5'e çok baktım ama telefona sd kart eklenmiyor.
    Sd kart slotu koymamaları bence büyük falso..
    Üzerindeki belleği doldurursak ne yapıcaz???
  • aydayd A kullanıcısına yanıt
    Hardware versiyonu ne demek yani ne oldu 1.1e çıkınca?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana değişimden verdikleri 605 seri cihaz çok ilginçtir ki ısınmıyor.

Başta niyetim vardı,bi bootloopa sokayım tekrar diye ama esko cihazımla yaptıklarımla cihaz sanki alev alacak gibi olurken bunda biraz ısı artışı oluyor.çok ilginç..

• Arkadaşlar, yetkili bir servis ile ilgili şiayetlerimizi THH haricinde hangi bakanlıklara vb yapabiliyoruz internet üzerinde resmi şekilde. Geçenlerde bir arkadaştan okumuştum ama. Sanayi Ticaret Bak, Gümrük Bakanlığı, BTK vb hangilerine olabilir? Yetkili serviste TELESERVICE bu arada. Allah uzak etsin onlardan. LG' nin melek olduğunu onlara işiniz düşerse ve kandırılırsanız, her problemi nasıl kullanıcı hatası diyerek size itelemeye çalışırlar anlarsınız.
    Cevaplarınızı bekliyorum.
  • gokhangv kullanıcısına yanıt
    bimer'e falan başvuruluyor diye duymuştum ama ne derece doğrudur bilmiyorum
  • theriser97 T kullanıcısına yanıt
    Eşim için bir telefon baktım, ama işin içinden çıkamadım. Her marka ve modelin artıları ve eksileri fazlasıyla mevcut.
    Tam buldum diyorsunuz fiyatı el yakıyor.

Samsung A,J serisi uzak durulması gereken ve bana göre aşırı pahalı satılan modelleri. İşlemci ve ekran kartı olarak vasatlar. S6 S7 Note5 modelleri iyi. Samsung da amiral gemi altındaki modelleri alınacak gibi değil.
    Sony Z serilerinde pek başarılı olamadı.
    LG nin durumu malum
    HTC amiral gemileri gayet başarılı sağlam ama pahalı, diğer modellerini fazla kırpmışlar (malzeme kalitesi, işlemci, ram vs vs) HTC One A9 SD 617 işlemciyle bile 1600TL civarında satışta

Özetle amiral gemilerden hariç bir telefon alacaksanız mutlaka birkaç eksikliği olacağını göze alacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakirci1453

quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

quote:

Orijinalden alıntı: bakirci1453

quote:

Orijinalden alıntı: amashe

Anakartı değişen cihazin imei'si de değişir. Yeni imei ile gelmesi gerekir. Eskisini biliyorsaniz yenisi ile ile karşılaştırmak 5saniye.

Ben Delta servise sordum az önce yeni anakart takılınca IMEI değişiyormu ben öyle oluyor diye biliyorum dedim. yok imei değişmiyor dediler.

Değişiyor imei,yalan dolan hep bunlarda hocam inanmayın

Telefon geldiğinde imei değişmemişse anakarttamı değişmemiş demek. yada anakart değişmiş ama yasal işlemler mi yapılmamış

Evet imei değişmemişse anakart değişmemiş demek. Yasal işlem yapılmamışsa zaten mesaj gelir telefonunuz kayıt dışı ..... tarihinde kapanacaktır vb. Zaten anakart değişince yasal bildirimi Servis yapması gerekiyor.

• casper1981 C kullanıcısına yanıt
    Titan quest diye bir oyun oynuyordum. Çok bariz fark var şimdi, diğer oyunlarda da öyle. Bence telefonun gücü QHD'ye pek yetmiyor. Şu alttaki konuya bakın:

http://forum.xda-developers.com/note-4-verizon/general/dpi-resolution-changer-program-root-t3217199

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lycantrophic -- 28 Eylül 2016; 10:19:46 >
  • Benim g4 şarj tutmuyor yeni pillede denendi ama sorun devam ediyor şarj durduk yerde birkaç saatte bitiyor servise gönderdim telefonu düşürmüşsünüz deyip 500 lira istiyor ama garantili telefon ne yapmalıyım sizce arızası nedir başına böyle bişey gelen var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: teco1095

Benim g4 şarj tutmuyor yeni pillede denendi ama sorun devam ediyor şarj durduk yerde birkaç saatte bitiyor servise gönderdim telefonu düşürmüşsünüz deyip 500 lira istiyor ama garantili telefon ne yapmalıyım sizce arızası nedir başına böyle bişey gelen var mı

Ekran kullanımı ne kadar gidiyor? Bir de pil kullanımında şarjı yiyen uygulamaları kontrol etmende fayda var. Pil kullanımına dair resimleri foruma atsan belki daha net yardım edilebilir.
  • cihazımda ghost ekran problemi oluşmaya başladı, üst kısımda. sizde de varmı?
  • Arkadaşlar elimde 4 adet Çin'den getirmiş olduğum korumalı stand tarzı kılıf var isteyene tanesi 10 tl den geliş fiyatına vereceğim. ben 6 tane aldım. 2 tanesini kullanıyorum. geri kalanını isteyen arkadaş olursa tanesi 10 tl den verebilirim. Üsküdar'da oturuyorum. elden verebilirim. bu işi satış amaçlı yapmıyorum.
  • lycantrophic kullanıcısına yanıt
    Pil omrune nasil etki etti xda ingilizce eger yaptisan bi anlatim yaparsan guzel olur forumda

• quote:

Orijinalden alıntı: lycantrophic

quote:

Benim g4 şarj tutmuyor yeni pillede denendi ama sorun devam ediyor şarj durduk yerde birkaç saatte bitiyor servise gönderdim telefonu düşürmüşsünüz deyip 500 lira istiyor ama garantili telefon ne yapmalıyım sizce arızası nedir başına böyle bişey gelen var mı

Ekran kullanımı ne kadar gidiyor? Bir de pil kullanımında şarjı yiyen uygulamaları kontrol etmende fayda var. Pil kullanımına dair resimleri foruma atsan belki daha net yardım edilebilir.

ekran kapalıyken pil boşalıyor yaklaşık bir saatte ama telefon çalışıyor yeni pillede aynısı oluyor sıkıntı pilde değil şarj olması 24 saati buluyor farklı şarj aletleriylede denendi sonuç aynı anakart değişimi bile 600 tl ye yapılıyormuş 500 tl ne için istiyor anlamadım telefon ithalatçı garantili

• 10 gün önce filan telefon bi anda gitti bi daha açılmadı servise goturdum adamın dediği şu "g4lerdeki genel sorun ana kart yanması günde 10 tane civari sadece bu sorun için elden gelen g4 var " dedi. Dusunun konyada yaşıyorum Konyanin merkezinde 2 milyon nüfus var bunun kaçta kaçı g4 kullanıyorki sadece servise elden günde 10 civarı g4 gidiyor. Kaldı ki bir çok kişi telefonu aldığı yere goturuyor onlarda servise gönderiyor. LG böyle bi telefonu nasıl piyasaya sürer aklım almıyor. Kaldı ki anakarti yanmadan öncede ekranda hayalet ekran denilen şeyden vardı kenarları kizariyordu telefonun ama servisle uğraşmamak için gönderiyordum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lycantrophic

quote:

ekran kapalıyken pil boşalıyor yaklaşık bir saatte ama telefon çalışıyor yeni pillede aynısı oluyor sıkıntı pilde değil şarj olması 24 saati buluyor farklı şarj aletleriylede denendi sonuç aynı anakart değişimi bile 600 tl ye yapılıyormuş 500 tl ne için istiyor anlamadım telefon ithalatçı garantili

Aldığından beri öyleyse ürün ayıplı maldır. Değiştirmek zorundalar aslında. Ama bütün yetkili servisler insanlara sağılacak koyun gözüyle bakıyor maalesef. Tüketici Hakem Heyetine başvur, bir ay içinde karara bağlarlar.

Bizim burada da HTC telefon alan biri var. Kasası bildiği yamulmuş zamanla, uyduruk bir plastik. Servise vermiş, üzerine oturmuşsun diye 300 lira para istemişler. Baksan en fazla 5-10 dolarlık malzeme.

• 
Sayfa: önceki 15611562156315641565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.