Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13861387138813891390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iyi bir haber vereyim.Bugün Lg servisle görüştüm.İkinci verilen cihazda da bootlooptan serviste olduğunu ve anakart değişiminden cihaz değişimine geçtiğini söyledim.20 günü geçtikten sonra yasal hakkım olarak para iadesi istediğimi söyledim.G4 beni LG den soğuttu dedim.Müşteri hizmeti bana para iadesi olmadığını sadece yeni cihaz verileceğini ve bu cihazın G5 olacağını söyledi .Bende direk geri vites hee tamam o zaman dedim Yani anlayacağınız bu dakikadan Sonra G5 verilecek değişimde haberiniz ola

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi bakalım v20 geliyor :D 6 eylülde tanıtılacakmış :)

4 gb ram, yine 2 ekranlı, snapdragon 820, 4000 mAh batarya vs vs

http://teknoliste.com/lg-v20nin-tanitim-gunu-belli-oldu/
  • Jean Reno kullanıcısına yanıt
    hocam hangi servisle konuştunuz. benim teli 16.06.2016'da vintek'e elden verdim. şu anda siteden sorgulatınca "Cihazın Durumu: BEKLEMEDE - MERKEZDEN DEGISIM CIHAZI BEKLENIYOR" diye yazıyor.telefonla ulaşamıyorum, sıra bana geldiğinde hat düşüyor.yarın gidip konuşucam bakalım. tüm lgzedelere geçmiş olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jean Reno

Arkadaşlar iyi bir haber vereyim.Bugün Lg servisle görüştüm.İkinci verilen cihazda da bootlooptan serviste olduğunu ve anakart değişiminden cihaz değişimine geçtiğini söyledim.20 günü geçtikten sonra yasal hakkım olarak para iadesi istediğimi söyledim.G4 beni LG den soğuttu dedim.Müşteri hizmeti bana para iadesi olmadığını sadece yeni cihaz verileceğini ve bu cihazın G5 olacağını söyledi .Bende direk geri vites hee tamam o zaman dedim Yani anlayacağınız bu dakikadan Sonra G5 verilecek değişimde haberiniz ola

G5'de de problemler var deniliyor. G5'i almak akıl karı mı, bilmiyorum.

• G5 verecekler ise çok iyi bence.g5 icinde bulundurduğu işlemci bakımından çok iyi bence.ısınma sarj performans.g4 ten sonra baya iyi gelir.

• G5 banada gelirmi ithalat delta garanti

• Camper7861 kullanıcısına yanıt
    Sadece TR garantili cihazlara. Boşuna TR garantili almadık sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drburka

hocam hangi servisle konuştunuz. benim teli 16.06.2016'da vintek'e elden verdim. şu anda siteden sorgulatınca "Cihazın Durumu: BEKLEMEDE - MERKEZDEN DEGISIM CIHAZI BEKLENIYOR" diye yazıyor.telefonla ulaşamıyorum, sıra bana geldiğinde hat düşüyor.yarın gidip konuşucam bakalım. tüm lgzedelere geçmiş olsun...

Hocam bence ilk lg çağrı merkezini ara. Merkez dediği orası olduğu için büyük ihtimalle servis topu oraya atacak. Boşa yol tepmemiş olursun

• drburka D kullanıcısına yanıt
    Hocam benim cihazda vintekte ben müşteri hizmetleri ile muhatap oldum servisle hiç görüşmedim bu dakikadan sonra da görüşmem zaten bana söyledi g5 artık g4 verselerde kabul etmem ya g5 ya da para iadesi kendileri bilir

• day_dreamer kullanıcısına yanıt
    Bence çok mantıklı hocam g5 bize ilaç gibi gelir

• İnşallah g5 verirler. Apple yapıyor mu böyle birşey bilen var mi.yani hani 5s bozuldu e size 6 verelim gibi.

• day_dreamer kullanıcısına yanıt
    Nasil ozmn kardesim.bozuk cihazi nasil yapacklar. Delta guzel bir garanti verirler g5 i bence.. Yoksa baslrm tr garantili olmasada delta iyi servis.

• Jean Reno kullanıcısına yanıt
    hadi hayırlısı. yarın arıcam 4446543 ü ...
  • enoktakenokta kullanıcısına yanıt
    10D yukle yoksa yükseltmenin anlamı yok.

• Hocam.sizin cihaziniz %90 derin uyku dedigimiz deepsleep e gecmiyor olabilir.buna bir uygulama sebeo oluyordur.normalde cihazinizi ekran kapattiginiz zaman cihaz kendi kendine aralarda denetlemesini vs yapar.ancak uyku moduna girmezse surekli uyanik kalir.buda sarji somurur.cihaz durumjna gore %15 goturur mesela.bence siz pil ayarlai kisminda o gradige tiklayin uyanik kismi full yesilse yada resim atinn detayli arkadaslarda soyler.

• Beyler eyer g4 leri g5 le degisim diye bir sey olursa delta garantili teledonuda degistirirlermi bozulunca.
    Suna adam gibi cevap vercek.?

• G5 alacak ya da kabul edecek arkadaşlar sevinmeyin. Lg nin işine geliyor bu. Bir bozuk cihazı diğer bir bozuk cihaz ile değiştirmiş oluyor. Ayrıca garanti süreleriniz de bitmiş oluyor. Aklı olan para iadesi alıp bu markadan arkasına bakmadan kaçar. Gidin bir dünya süper telefonlar var onları alın.
  • Merhaba arkadaşlar bi sorum olucakdı bende g4 kullanıyorum bazen telefonum nadir olsada donunca kapanıp tekrar acılıyor sizinde öyle oluyo mu acaba ve görüntülü konuşma geldi ama kullanılmıyor sizdede böyle mi ?
  • Arkadaşlar Hepsi burada'dan g4 aldım sizce iade edeyim mi. Telefon büyük ihtimal 606c seri nosu ile baslıyor.
  • Sabahtan beri servis konusuonz bi sorumun cevabini bilen yokmuuuuuuu.

• 
Sayfa: önceki 13861387138813891390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.