Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
39.435
Cevap
254
Favori
963.653
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★
Giriş
    1345 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ygsbenbiz

Bende G4 kullanıyorum anladım ki bu telefonların yarısı sağlam yarısı dandik ben kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok ama ablamda da var kasmalar donmalar aşırı ısınmalar hepsi mevcut ikisde 602K serisi yani G4 alıcaklar şansına güveniyorsa alabilir

Aynen haklisin dostum daha oncede g4 kullandim cok sıkıntılıydı bunda cok sukur bir problem bulunmamakta ah lg ah su kronik problemleri olmasaydi g4 cok guzel telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sıkıntı yapma hocam. Benim tel bootlop olursa garanti bitince olur.. Ozmn oyle ise sokarm.

|
    |
    Kulspruta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Enochian.

Bana kalırsa konuda bu kadar çok sorun yaşayan olmasının sebebi sıkıntısı olanın aklına konuya girmek geliyor. Sıkıntısı olmayan buralara hiç uğramıyordur.

O sebep ile konuyu gezipte LG G4 almayı düşünenlere bari ben kendi deneyimimi yazayım sıkıntı yaşamamış birisi olarak.

Telefonum Birleşik Kırallık'dan ithal, 615 sürümü, Hepsiburada.com'dan alınma, Android 5.1 versiyonunu kullanan bir telefon. Henüz bir problem yaşamadım, donma dahil. Nazar değmez inşallah.

Edit: Telefonum 5 aylık.

5 ayda zaten çıkmıyor. En az bir 8-10 ay geçmesi lazım. Hangi seri olursa olsun hatalı mühendislik var bu telefonlarda. Pek umut bağlamayın bence...
    |
    |

Orijinalden alıntı: blacksss

quote:

Orijinalden alıntı: ygsbenbiz

Bende G4 kullanıyorum anladım ki bu telefonların yarısı sağlam yarısı dandik ben kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok ama ablamda da var kasmalar donmalar aşırı ısınmalar hepsi mevcut ikisde 602K serisi yani G4 alıcaklar şansına güveniyorsa alabilir

Aynen haklisin dostum daha oncede g4 kullandim cok sıkıntılıydı bunda cok sukur bir problem bulunmamakta ah lg ah su kronik problemleri olmasaydi g4 cok guzel telefon

Aynen hocam hatta benimki ithalatçı garantili deltadan ama hiç bir problem yok göremedim yani çok hafif bir ısınma var oda snapdragon 808 işlemciye göre az bile
    |
    |

• Binbaşı
    1893 Mesaj

Merhaba hocam benim telefon için 14 iş günü doldu şu anda ve değişim onayı bekleniyor durumuna geçti. Ben nasıl bir yol izleyeyim, önce arayıp değişim istemiyorum mu demeliyim? Bir önceki mesajda iadeli taahhütlü dilekçe yazın demişsiniz. Ben de bunu düşünüyor da aklıma şey takıldı. Karşı taraf dilekçeyi aldığını onaylıyor ve bu bizim elimize geçiyor. Peki dilekçenin içeriğini olası bir hakem heyetinde kanıtlama şansımız var mı? İadeli taahhütlü gönderince içerik de kayıt altına alınıyor mu? Yoksa noterden mi göndermem gerekiyor bu dilekçeyi, öyle yaparsam elimde delil olur mu? Nasıl bir yol izlememi tavsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adeep -- 5 Ağustos 2016; 21:18:49 >
    |
    |
    kontratak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sorun şöyle.

Telefonu akşam uyuduğumda kilitliyorum normal, masaya koyuyorum. Sabah 10-11 gibi elime alıyorum ve şarjda azalma olduğunu fark ettim. Misal geçen gece 2'de taktım, öğlen 12'de baktım telefona %8'lik bir düşüş var.

Dün gece 1'de bıraktım masaya, gün boyunca elime almadım cihazı akşam 5'e kadar yani. %55 şarj düşmüş %15'e.

Bataryamdan mı kaynaklı? 2900 mah bataryam var.

2900 mah batarya geldi bana, internetten aldığım için.

Ben şimdi internetten 3000 mah batarya alsam, telefona uyar mı? 2900 mah geldiği için bana soruyorum. 3000 mah uyar mı?

Hocam bunun gibi maddeleri paylaşıp paylaşıp duruyorsunuz biz bilgileniyoruz da önemli olan bilgisiz cahil servislerin bilgilenmesi. Bizim bilmemiz bir şey etki etmiyor servis yine para iadesi kabul etmiyor, yaparsa kanunda yer almayan %10 kesinti yapılıyor böyle bir şey yok kanunda diyince laubali bir şekilde var araştırın görürsünüz diyor, kafasına göre sormadan işlem yapıyor. Biz ne yapalım yani 1 haftadır sürekli arayorum para iadesi için 1 gram ilerleme olmadı, sonunda arayıp söveceksin anca bu işe yarıyor.
    |
    |
    kontratak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    280 Mesaj
    Arkadaşlar iyi bir haber vereyim.Bugün Lg servisle görüştüm.İkinci verilen cihazda da bootlooptan serviste olduğunu ve anakart değişiminden cihaz değişimine geçtiğini söyledim.20 günü geçtikten sonra yasal hakkım olarak para iadesi istediğimi söyledim.G4 beni LG den soğuttu dedim.Müşteri hizmeti bana para iadesi olmadığını sadece yeni cihaz verileceğini ve bu cihazın G5 olacağını söyledi .Bende direk geri vites hee tamam o zaman dedim Yani anlayacağınız bu dakikadan Sonra G5 verilecek değişimde haberiniz ola

4 gb ram, yine 2 ekranlı, snapdragon 820, 4000 mAh batarya vs vs

http://teknoliste.com/lg-v20nin-tanitim-gunu-belli-oldu/
    |
    |

Yaşasın vatan, yaşasın Türk Milleti! -OSMAN PAMUKOĞLU
    LG G4
  • Er
    9 Mesaj

hocam hangi servisle konuştunuz. benim teli 16.06.2016'da vintek'e elden verdim. şu anda siteden sorgulatınca "Cihazın Durumu: BEKLEMEDE - MERKEZDEN DEGISIM CIHAZI BEKLENIYOR" diye yazıyor.telefonla ulaşamıyorum, sıra bana geldiğinde hat düşüyor.yarın gidip konuşucam bakalım. tüm lgzedelere geçmiş olsun...
    |
    |
    Jean Reno kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Jean Reno

Arkadaşlar iyi bir haber vereyim.Bugün Lg servisle görüştüm.İkinci verilen cihazda da bootlooptan serviste olduğunu ve anakart değişiminden cihaz değişimine geçtiğini söyledim.20 günü geçtikten sonra yasal hakkım olarak para iadesi istediğimi söyledim.G4 beni LG den soğuttu dedim.Müşteri hizmeti bana para iadesi olmadığını sadece yeni cihaz verileceğini ve bu cihazın G5 olacağını söyledi .Bende direk geri vites hee tamam o zaman dedim Yani anlayacağınız bu dakikadan Sonra G5 verilecek değişimde haberiniz ola

G5'de de problemler var deniliyor. G5'i almak akıl karı mı, bilmiyorum.

• Yüzbaşı
    268 Mesaj
    G5 verecekler ise çok iyi bence.g5 icinde bulundurduğu işlemci bakımından çok iyi bence.ısınma sarj performans.g4 ten sonra baya iyi gelir.

|
    |

Sadece TR garantili cihazlara. Boşuna TR garantili almadık sonuçta.
    |
    |
    Camper7861 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: drburka

hocam hangi servisle konuştunuz. benim teli 16.06.2016'da vintek'e elden verdim. şu anda siteden sorgulatınca "Cihazın Durumu: BEKLEMEDE - MERKEZDEN DEGISIM CIHAZI BEKLENIYOR" diye yazıyor.telefonla ulaşamıyorum, sıra bana geldiğinde hat düşüyor.yarın gidip konuşucam bakalım. tüm lgzedelere geçmiş olsun...

Hocam bence ilk lg çağrı merkezini ara. Merkez dediği orası olduğu için büyük ihtimalle servis topu oraya atacak. Boşa yol tepmemiş olursun

|
    |

Hocam benim cihazda vintekte ben müşteri hizmetleri ile muhatap oldum servisle hiç görüşmedim bu dakikadan sonra da görüşmem zaten bana söyledi g5 artık g4 verselerde kabul etmem ya g5 ya da para iadesi kendileri bilir

|
    |
    drburka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bence çok mantıklı hocam g5 bize ilaç gibi gelir

|
    |
    day_dreamer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Nasil ozmn kardesim.bozuk cihazi nasil yapacklar. Delta guzel bir garanti verirler g5 i bence.. Yoksa baslrm tr garantili olmasada delta iyi servis.

|
    |
    day_dreamer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hadi hayırlısı. yarın arıcam 4446543 ü ...
    |
    |
    Jean Reno kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.