Şimdi Ara

Lg g4 kapandı açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün lg g4 üm sosyal medyada dolaşırken kapandı ve açılmıyor lg logosunda donup kalıyor ne yapmalıyım cihazın 2 yıllık delta garantisi vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bootlop olmuş sanırım :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emirhanardgn kullanıcısına yanıt
    O nedemek biraz daha açabilirmisin

• Boot Loop için şuraya bir bakın derim ama benim de çok bir bilgim yok bence iyice araştırıp öyle hareket edin derim.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=113937740&p=1&anchorToGo=113937740#113937740

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • talhataha1 T kullanıcısına yanıt
    Dostum öncelikle geçmiş olsun.

Çok zor bir süreç başladı senin için de sanırım. Aramıza hoş geldin. Cihazın sürekli kendini başlatmak istiyor ancak başlatamıyor, tekrar deniyor. Bu döngüye girdi.

LG G4'ün 2015'te üretilen serilerinde yaşanan kronik bir sorun. Cihazın çok büyük ihtimalle tamir edilemeyip değiştirilecek. Ancak bu süreç oldukça uzun sürebilir. Zira 13 Mayıs günü, aynı nedenle servise teslim ettiğim telefonuma hala ulaşabilmiş değilim. Halem değişim cihazı bekliyorum ve çağrı merkezinden şaka gibi cevaplar alıyorum.

Cihazını halen servise teslim etmediysen ve tabii İstanbul'daysan, Vintek yerine Perpa'daki servise götür derim.
  • Bilgi için teşekkürler ben ankarada yaşıyorum ve ankaradan kargo ile yolladım 3 GUN oldu fakat hiçbişey demediler daha sizinki de mi delta garantili idi

• talhataha1 T kullanıcısına yanıt
    LG Türkiye garantili. Değişim denildi ancak yeni cihazdan daha haber yok, 36 gün oldu.
  • Selamlar, maalesef aynı sorunu ben de yaşadım. Garantiye göndermeden önce Nasıl yedek alabilirim? Çok özel dosyalarım var yedek almadan garantiye veremem maalesef.

Nasıl bir süreç izleyeceğim ? Türkiye garantili

• Hocam orasını bilmiyorum ben direk yolladım silinmiştir herhalde içindekiler .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı durumdaki cihazı servise verdim, bugün aradılar 150 lira farkla LG G5 Se önerdiler, sizce bu mantıklı mı bu G4 ün muadili G5 dir, kırpılmış SE değil. Siz ne düşünüyorsunuz
  • Hocam keşke bana da öle bi teklif gelse de en azından telefonum elime ulaşsa 2 aydır bekliyorum daha yapacaklar hangi servis sizinki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu durum bizim de başımıza dün geldi. Cihaz Delta garantili. DElta'ya cihazını gönderen arkadaşların son durumu nedir cihaz ellerine geldi mi yoksa G5 / G5 SE falan mı öneriyorlar.
  • benimde donma sonrasında hiç açılmadı telefon kaldı öyl. tık yok telefonda
    delta garantii yani ihraxcat garantili ne yapmalıyım 6 aylık telefon inş ücret istemezler
  • Benim telefonun 0 irini yolladilar

• Benimkini de servise vereli yaklasik 10 gun oldu.Servisten aradilar telefonunuz onarildi diye.6 seri ana kart takilmis.Bugun yarin elime gecer insallah.Kisa surede sorun giderildi ona mi sevineyim yoksa telefon ayni arizayi verirse korkusu mu yasayayim bilemedim.Bu 6 serisi ana kart nedir bilen var mi?

• Son durum nedir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.