Şimdi Ara

LG G4 İTHALATÇI FİRMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni bir telefon arayışına girmiştim bana en uygun olarak LG 4 ü buldum ama bütçem 1500-1600 olduğu için garantisini ithalat firma tercih etmeyi düşünüyorum sizce bi sorun çıkar mı yada şu firma olsun dediğiniz bir firma var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kötünün iyisi delta firması yine de fazla ver lg tr garantili al kafan ağrımaz

• Aradaki fark 400-500 tl ise ben ithalatçı alırdım
  • Bu garanti olayının ithalatçı ıvırcıyla falan alakası yok.Ben artes tablet almıştım.Sirf şarjı az gidiyor diye yolladım yenisini yolladılar wifisi sorunlu kasıyor bazen dedim bu yeni cihazı da aldılar ona da eyv dediler en son adamlardan gına geldi bı miktar daha verin üst modelini yollayalım dediler ve öyle yaptık.O da ithalatçı firma demi.Ha ne oldu 3gs vardı zamanında yurtiçi normal genpa garanti telefon kendi kendine kapanıyordu yani 3-4 kere servise gitti bisey yok diyip yolladılar bak bu da resmi garanti.Ha ne var mesela çizgi elektronik.Bulgisayarda Anakarti yakmıştım bir koprusunu, anakartin garantisi bir yildir falan gecmisti ki olsa bile garanti dışı zaten.adreslerine yolladım arızaya bakın fiyatını söyleyin ona göre haber verin onarım ücretini diye.Adamlar mail atmış müşteri memnuniyeti acisindan ücretsiz onarımı yapılıp tarafinıza ücretsiz kargolanmistir.Al bu da resmi garanti,garantisi gecmis ürünü üstelik garanti dısı olmasına rağmen tamir ettiler.Ha kötü anım hiç mı yok sürüsüne :) Özetle bence bu garanti olayına takmayın.Lg garantisi de olsa ithalatçı da olsa sorunlu ürüne bisey yok diyip geri gönderilen de var,basit bir hata da cihaz degisimi yapan da.Yani biraz şans işi bu teknoloji herseyde olduğu gibi garantide de :)

• Sıkıntı olmaz bence alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes farklı demiş distribütör garantili çok fazla o kadar para vermek istemiyorum lg 3 lede çokta farkı yok 1100 e distribütör garantili lg3 var sanırım onu alıcam

• distribütör garantisinden çok ithal edilen modellerin serileri önemli konu, ithalatçı firmalar bazen türkiyeye uyumlu olmayam modelleri ithal ettikleri için sorun olabilkiyor... lg yi bilmiyorum ama mesela sdamsunglrda bu olay çok oluyor. misal j7 serilerinde ithalatçı firmaların sattığı model 4g desteklemiyor, seri no farklı diğer tüm özellikler aynı, insanlar aldanıyor...mesele bu.
  • fenerly84 kullanıcısına yanıt
    500 tl ucuz alcaksam g4 alarım zaman zaten garantili alcaksam o fiyata zaten s6 alarım
  • G3 ten ziyade g4 alin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.