Şimdi Ara

LG G4 İthalat Garantili Alınır Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
6.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    LG G4 lg garantili piyasası çok fazla o kadar param yok.1550-1600 liraya bulabiliyoruz ithalat garantili
    Sizce alınır mı

• yok mu yardım edecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaas Montenegro

Selam Arkadaşlar herkese.
    LG G4 lg garantili piyasası çok fazla o kadar param yok.1550-1600 liraya bulabiliyoruz ithalat garantili
    Sizce alınır mı

Ustam biraz daha ekle Çek bölümünden indirim çeki al 50 tl bonusa puan veriyor yani 1600 verebiliyorsan rahat alırsınhttp://www.kliksa.com/urun/lg-g4-h815-kahverengi-deri-akilli-telefon/902478686

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• coco1912 C kullanıcısına yanıt
    Resmi LG garantilimi yoksa ithalatçı garantili mi pek göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaas Montenegro

Resmi LG garantilimi yoksa ithalatçı garantili mi pek göremedim

Garanti kısmında resmi distribütör diyor ustam dikkatli bak yani lg Türkiye garantili

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vaas Montenegro kullanıcısına yanıt
    http://www.gittigidiyor.com/arama/?k=lg%20g4 incele istersen ucuz olanlar paralel garantili ama 100tl isbankasi puan veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coco1912 -- 11 Ekim 2015; 17:29:57 >
  • Ben de Lg G4 alacağım fakat hiç internetten telefon almadım ithalatçı firmalardan.

Vatan bilgisayarda desen 2100tl fiyat çekiyorlar...

İnternetten ithalatçı firma ile almaya kalksak 1500tl ye geliyor.
    Bazı satıcı yorumlarında mesela telefonu açıp kaparken vodofone ibaresi çıkıyor, Şarj türkiye uyumlu değil vs. sorunlar var.

Açıkcası Vatana bilmem nereye fazla para vermek istemiyorum.

Önerebileceğiniz Site ve satıcı varsa söyleyebilirseniz çok sevinirim.
  • Kafam rahat olsun diyorsan resmi alacaksın. sıkıntı çıkar ise uğraşıyorum diyor isen paralel alacaksın.Resmi garantide işin hızlı ve memnuniyet odaklı olur.diğer türlü herhangi bi servisten farkı kalmaz 20 iş günü süresi max.(g3 ün kronik olan alt ve üstten çizik tarzında çatlama problemi için müşterilerden genellikle paralel olanların değiştirmediklerini duydum.resmi garantili ise ellerinde varsa 15 dk da değiştiriyorlar.)
  • Beyler bu konuya aydınlatma yapar mısınız? İthalatçı garanti nedir?
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla senin benim gibi yurt dışından getiriyorlar , ama kurumsal olarak. Dolayısıyla daha ucuza satıyorlar , garantileri de kendilerinde oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hugh Jackman

Bildiğim kadarıyla senin benim gibi yurt dışından getiriyorlar , ama kurumsal olarak. Dolayısıyla daha ucuza satıyorlar , garantileri de kendilerinde oluyor.

Hocam senle ayni zamanda T50 almistik hatirladigim kadariyla naptin duruyomu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

quote:

Orijinalden alıntı: Hugh Jackman

Hocam senle ayni zamanda T50 almistik hatirladigim kadariyla naptin duruyomu

Hatırladım hocam , suya düşürdüm maalesef. Bir aksilik olmazsa önümüzdeki aylarda ithalatçı garantili S6 alacağım. Hepsiburada üzerinden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende ithalat g4 aldım

1100 1200 tl sıfır bulursun çatır çatır kullanıyom bi sıkıntı yok şans işi bu olay birazda

• Hepsiburada'dan alanlar yorum yapsa da bizde iyice bilgi sahibi olsak bari. Ben de alacağım 2 aydır, ya sorun çıkarsa diye vazgeçiyorum. Sepete kaç defa koyup geri çektim belli değil. Lg g4 çok hoş telefon. Ama gel gelelim Tr garantiliye bütçem yetmiyor. Şu an işsizim. 1300tl para var. İthalatçı garantili alayım diyorum. Ne dersiniz???
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuRo_123

Hepsiburada'dan alanlar yorum yapsa da bizde iyice bilgi sahibi olsak bari. Ben de alacağım 2 aydır, ya sorun çıkarsa diye vazgeçiyorum. Sepete kaç defa koyup geri çektim belli değil. Lg g4 çok hoş telefon. Ama gel gelelim Tr garantiliye bütçem yetmiyor. Şu an işsizim. 1300tl para var. İthalatçı garantili alayım diyorum. Ne dersiniz???

Ben de almayı düşünüyorum, kullanan arkadaşlar yorum yapabilirler mi? Bir de alsak ileride sıkıntı olur mu, bilgisi olan var mı? Satıcı kısmında "Ceppaket" ve"Hepsiburada" yazıyor: http://www.hepsiburada.com/lg-g4-32-gb-dual-sim-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGG432GR-DS3 (Dual sim) http://www.hepsiburada.com/lg-g4-32-gb-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGG432GRD-GD (Normal).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Non-Named -- 11 Haziran 2016; 23:49:29 >

• Bana kalırsa hiçbir telefon ithalatçı garantili alınmaz.
  • Bende LG G4 ithalatçı garantili almayı düşünüyorum. Sırf resmi garantili olsun diye 500 - 600 TL fiyat farkı verilmez. Ben çok araştırdım resmi garanti ile hiçbir farkı yok. Üstelik KVK vs. gibi yerler o kadarda muhteşem hizmet vermiyor maalesef.
    Hepsiburadadan alacak arkadaşlar alırlar ise satıcısı hepsiburada olsun. Garanti firması evo oluyor ve diğerlerinden daha iyibir hizmeti var.

• quote:

Orijinalden alıntı: tieyar

Bana kalırsa hiçbir telefon ithalatçı garantili alınmaz.

Satıcısı "Hepsiburada" olarak gözüküyor ama.
  • 1. İthalat garantili ürün alınmaz. Tam bir risk.
    2. Lg g3 g4 sağlam üretilene kadar alınmaz. Sorun yumağı. Servis kesin bir çözüm üretmeyince hiçbir esprisi de yok.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.