Şimdi Ara

LG G4 İthalat Garantili Alınır Mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
6.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende de ithalat garantili s5 var, orjinal alsam da kullanıcı hatası diyecekler, ithalatçı olunca da kullanıcı hatası diyecekler nasılsa
  • Arkadaşlar şu an ithalatçı garantili LG G4'den yazıyorum. Forum Ankara AVM NT mağazasından 1300 liraya aldım (siyah deri kapak), şu an gayet memnunum. Üstelik yanında gold kapağı da hediye ettiler. Yine aynı AVM'den 10 liraya kılıf alıp 60 liraya da nano kırılmaz cam yaptırdım (bayağı esnek). Cuma'ya kadar kampanya devam ediyor, sonra bildiğiniz üzere telefonlara 200-300 TL civarı TRT bandrol payı geliyor. ALACAK ARKADAŞLAR NT MAĞAZALARINDAN ALABİLİRLER, BU FİYATA BULAMAZSINIZ.

Bir şey daha eklemek istiyorum: Samsung, LG, Apple gibi teknoloji devleri, mallarını üç farklı şekilde üretirler:
    1. Sınıf mal: Avrupa ve Amerika ülkeleri için,
    2. Sınıf mal: Ortadogu-Asya ülkeleri için (Türkiye dahil),
    3. Sınıf mal: Afrika ülkeleri için.
    Ve bunlar arasında ciddi kalite farkları oluyor. En basitinden işlemcideki iletken cinsi gibi, 3. sınıf mallarda çabuk ısınan ve kopan işlemci iletkeni kullanılırken 1. sınıf mallarda bu sorun çok daha az görülüyor. Ve bahsettiğim mağaza zinciri telefonlarını genellikle İtalya gibi Avrupa ülkelerinden ithal ediyor.

Son olarak telefon alırken seri numarasına dikkat edin. Örn. 606 ile başlayan bir seri LG G4 İthalat Garantili Alınır Mı?
    numarası o telefonun 2016'nın altıncı ayında üretildiğini gosterir, 512 ise 2015'in on ikinci ayını. Firmalar sonradan üretilen telefonlarda eski sürümlerin hatalarını düzelttiklerinden daha kaliteli olur. Benim telefonumun seri numarası 606 ile başlıyor ve İtalya'dan gelmiş. Fotoğrafta da görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Non-Named -- 12 Temmuz 2016; 22:41:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vaas Montenegro kullanıcısına yanıt
    Naptın aldın mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Non-Named

Arkadaşlar şu an ithalatçı garantili LG G4'den yazıyorum. Forum Ankara AVM NT mağazasından 1300 liraya aldım (siyah deri kapak), şu an gayet memnunum. Üstelik yanında gold kapağı da hediye ettiler. Yine aynı AVM'den 10 liraya kılıf alıp 60 liraya da nano kırılmaz cam yaptırdım (bayağı esnek). Cuma'ya kadar kampanya devam ediyor, sonra bildiğiniz üzere telefonlara 200-300 TL civarı TRT bandrol payı geliyor. ALACAK ARKADAŞLAR NT MAĞAZALARINDAN ALABİLİRLER, BU FİYATA BULAMAZSINIZ.

Bir şey daha eklemek istiyorum: Samsung, LG, Apple gibi teknoloji devleri, mallarını üç farklı şekilde üretirler:
    Ve bunlar arasında ciddi kalite farkları oluyor. En basitinden işlemcideki iletken cinsi gibi, 3. sınıf mallarda çabuk ısınan ve kopan işlemci iletkeni kullanılırken 1. sınıf mallarda bu sorun çok daha az görülüyor. Ve bahsettiğim mağaza zinciri telefonlarını genellikle İtalya gibi Avrupa ülkelerinden ithal ediyor.

Son olarak telefon alırken seri numarasına dikkat edin. Örn. 606 ile başlayan bir seri LG G4 İthalat Garantili Alınır Mı?
    numarası o telefonun 2016'nın altıncı ayında üretildiğini gosterir, 512 ise 2015'in on ikinci ayını. Firmalar sonradan üretilen telefonlarda eski sürümlerin hatalarını düzelttiklerinden daha kaliteli olur. Benim telefonumun seri numarası 606 ile başlıyor ve İtalya'dan gelmiş. Fotoğrafta da görebilirsiniz.

O telefon eninde sonunda bootloop olacak ve paralel ithalat aylarca süründürecek. Almadan önce bir foruma baksaydınız keşke.

• a4tech1255 A kullanıcısına yanıt
    Cevap geç oldu ama.
    Evo mu? Yavşağın önde gideni bir firma.
  • Tall Man kullanıcısına yanıt
    Aynen.
    LG telefon alma aldırma.
    Paralel ithalat telefon garantisiz telefondur.
  • monsera M kullanıcısına yanıt
    Garantisi için NT mağazasına götürüyosun gerisini hallediyolar. Güvenilir yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tall Man

quote:

Orijinalden alıntı: Non-Named

Arkadaşlar şu an ithalatçı garantili LG G4'den yazıyorum. Forum Ankara AVM NT mağazasından 1300 liraya aldım (siyah deri kapak), şu an gayet memnunum. Üstelik yanında gold kapağı da hediye ettiler. Yine aynı AVM'den 10 liraya kılıf alıp 60 liraya da nano kırılmaz cam yaptırdım (bayağı esnek). Cuma'ya kadar kampanya devam ediyor, sonra bildiğiniz üzere telefonlara 200-300 TL civarı TRT bandrol payı geliyor. ALACAK ARKADAŞLAR NT MAĞAZALARINDAN ALABİLİRLER, BU FİYATA BULAMAZSINIZ.

O telefon eninde sonunda bootloop olacak ve paralel ithalat aylarca süründürecek. Almadan önce bir foruma baksaydınız keşke.

Aslına bakarsan bugüne kadar bu mağazadan alanların hiçbirinden böyle bi sorunla karşılaştığını duymadım. Örneğin benden uzun site ince alan bi arkadaşım vaat gayet memnun telefonun Türkiye garantililerden hiç bi farkı yok. Fazla kurcalamadıktan sonra bootloop olacak bi cihaz değil; olsa bile bunu satacak bi firma değil. Bugüne kadar NT'den birçok şey aldım, hiçbirinde de bir sorunla karşılaşmadım. Karşılaşırsan götür, iade alırlar veya değiştirirler merak etme.

Foruma zaten baktım bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Non-Named -- 13 Temmuz 2016; 16:34:39 >

• G2de ekran sararma sorunu vardı. Milletle dalga geçtimm siz kullanmayı bilmiyonuz diye 1 sene sonra aynısı başıma geldi ve yavşağın önde gideni evobt tamir etmedi bu kronik sorunu. Her g4 aynı sorunu yaşayacaktır. Lg zaten bıraksın tel işini. Beceremiyor.

• Tall Man kullanıcısına yanıt
    Forumları çok araştırdım ve bu sonuca vardım. Ayrıca hala oldukça memnunum telefondan, herhangi bir sorunla karşılaşmadım. NT mağazası güvenilir bir mağaza, bir sıkıntı çıktığında garanti olmasa bile ilgileniyorlar. Alacak arkadaşlara tavsiye ediyorum telefonu.

• monsera M kullanıcısına yanıt
    G2 si zaten sıkıntılı bir telefondu.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.