Şimdi Ara

LG G4 HAYALET EKRAN - PARA İADESİ ALIN- Kazandım :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
4
Favori
9.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 444 6 543 numaradaki müşteri temsilcileri tam dayaklık Diyorki para iadesi isterseniz %20 kesinti yaşanir. Dün hakem heyetine başvurdum öyle birşey olamaz denildi. Aynisi söyledim kendiniz yasa mi çıkardiniz hayirdir dedim. Neye dayanarak bunu söyleyip insanlari kandirmaya çalışıyorsunuz diye sordugum; Ah üh kem küm.
  • kesinti falan yok, ne ödediysen kuruşuna kadar alıyorsun
  • Dün lg servisine gittim hayalet ekran sorununa rapor istedim rapor veremeyecegini istersem garanti kapsamında ekrani değiştireceklerini söyledi kabul etmedim oradan telefonu alğım media makt gittim ve oradan para iadesi talebinde bulundum onlarda veremeyeceklerini söyleyip istersem thh başvurup kendilerini şikayet edebileceğimi söylediler bunun üzerine çıkıp eve geldim çarsamba günü thh başvuracağım malesef elimde rapor yok bir tek 2 kere garantiye gitti birinde kapanip acilmama ikincisinde ise isinma ve şarj konusunda bi bunlarin kağitları var elimde bu kagitlarla başvursam para iadesi alma şansım var mı ? Birde garantinin bitmesine 3-4 ay kaldı o surede mahkeme aciklanmaz ise ne olur yada garanti bitince aciklarlarsa ne olur cevaplarinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bugün servise gittim. Adamlar bırakmış işi. Ankara da yetkili servis yok... Direk THH ye gideceğim artık. Şansım var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfgnay -- 17 Nisan 2017; 18:28:51 >
  • Bugün thh gittim şikayette bulundum telefonun önceki gittiği garantileri gösterdim onların fotokopisini çekti telefonda hayalet ekran olduğu söyledim daha önceden kapanıp açılmama sorunu ve ısınma sorununun olduğu söyledim bunları yazdı ve bilir kişi bakması için telefonu benden aldı 1,5-2 ay sonra seni ararı telefonun almaya gelirsin ardından da sonuç çıkar eğer onaylarlarsa paramı geri alabileceğini söyledi bende telefonu verdim sizi ararız dediler

Sizce doğrumu yaptım parayı geri alabilirmiyim bilir kişi telefonu açıp bakıp bişey yok derse sonuçta hayalet ekran sorunu bir süre kullanınca oluşuyor

• Aynı sorunları ben de yaşıyorum. 2 kere Teknosa garantiye verdim. Şu anda ghost screen sorunu yaşıyorum. Para iadesi almak istiyorum. Teknosa'ya söylediğimde zaten para iadesi hakkınız bulunuyor dedi.

Son yazılanları okuduğumda artık servis kronik sorun raporu vermiyormuş. Acaba 2 kere servis raporuyla gitsem direkt para iadesi alabilir miyim? Yoksa yine de servise gideyim mi?
  • 3 kere aynı sorunu yasadıysanız para iadesi talep edebilirsiniz
  • rambursman kullanıcısına yanıt
    Paranizi aldinizmi hocam son durum nedir?

• kliksa dönüş yapmadı yasal süreleri doldu pazartesi icra takibi başlatacağım
  • Ankara da bulunanlar için söylüyorum, Fırat elektronik in yetkili servis lisansi LG Türkiye tarafından iptal edildi. Şu an için Ankara da lg mobil yetkili servisi yok.

• swat882 kullanıcısına yanıt
    Gimat da var galiba. Ben de oraya gidip rapor isteyeceğim.
  • swat882 kullanıcısına yanıt
    Fırat elektroniğe çok iyi olmuş bu kadar ilgisiz alakasız bir servis görmemiştim telefonlara bakmazlar gideriz adam akıllı ilgilenmezler. Gimat'ın yan tarafında ATB iş merkezi içerisinde Güneş Elektronik var ben 2 defa cihazımı oraya verdim gayette memnun kaldım ilgi alaka hoşgörü on numara bi uğrayın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheSimy -- 28 Nisan 2017; 20:8:54 >
  • TheSimy kullanıcısına yanıt
    Rapor istesem direk sorun çıkartmadan verirler mi acaba? İade için THH ye gideceğim de.
  • hocam Thh sürecinde garanti biterse noluyor net bi cevap aldınız mı? @rambursman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yaprağın Çilesi -- 30 Nisan 2017; 16:0:36 >
  • icra takibi başlattım bikaç gün sonra kliksadan arayıp telefonu ve iban numaramı istediler.parayı alıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambursman

icra takibi başlattım bikaç gün sonra kliksadan arayıp telefonu ve iban numaramı istediler.parayı alıyorum :)

bravo hocam
  • Valla bilemiyorum hocam ama zorluk cikaracaklarini zannetmiyorum

• TheSimy kullanıcısına yanıt
    Dün babamın i?yerine orada çalı?an birisi gelmi?. Vermediklerini söylemi?. Artık ?ansımı direk THH ye giderek deneyeceğim.

• param bugün ilgili icra dairesi tarafından hesabıma yatırıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambursman

param bugün ilgili icra dairesi tarafından hesabıma yatırıldı

Gözünüz aydin hocam, bravo söke söke aldiniz hakkinizi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.