Şimdi Ara

LG G3 Root

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar lg g3 root atmaya çalışıyorum root atmayı biliyorum ama nedense bu sefer atamadım 4 tane program indirdim atmayı denedim ama olmadı
    -Usb hata ayıklama açık
    -Sahte konumlara izin ver açık
    -PTP ve MTP uzantısı ile denedim her ikisinide
    olmadı atamadım nedense hepsi aynı şekilde yükledi gösteriyor fakat telefonu açtığımda hiç bir işlem olmuyor sanki telefon korumalı gibi bişey anlamadım dağa once attım sonra flasladım ondan sonra suan root atamıyorum bu konuda bilgisi olan varsa yardım edebilirmi şimdiden teşekkürler!

• Yazilim surumunuz nedir hocam birde telefonun modeli ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ReaLLibe kullanıcısına yanıt
    lg g3 kullanıyorum 5.0 lolipop Program versiyonu:V21.a-EUR-XX
  • lqx103 L kullanıcısına yanıt
    Root atmak için aşağıdaki programı kullanın;

http://sourceforge.net/projects/avicohh/files/Android/LG_One_Click_Root_by_avicohh.exe/download

Programda "Looking for LG Serial Port" gibisinden bir yazı çıktığında USB kablosunu çıkartın, bataryayı çıkartın ve tekrar takın. Ardından telefonu açmadan ses arttırma tuşuna basılı tutarak USB kablosunu bağlayın. Telefon download moda (Firmware Update) ekranına geçerse biraz bekleyin, root işlemi tamamlanmış olur.
  • Hiç pc ile uğraşma. Kingoroot apk yükle çak gitsin rootu.
    Edit: denenmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spawn_hayalet -- 23 Aralık 2015; 20:51:30 >
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    biliyorum bunuda denedim fakat yüklenmedi done diyor yüklendi supersu install falan yazıyor telefon açıldığında hiçbirşey yok yüklenmemiş
  • spawn_hayalet kullanıcısına yanıt
    yükledim ve denedim root failed dedi hata kodu:0x184F02
  • Stock rom yukle v20h sonra youtubedan bunyamin erolun sayfasindan rootlama islemine bak yaparsin v20hden sonraki surumlerde suan root yok bildigim kadariyla.

stock rom bulamadım türkiye'de eur sürümü var lg kendi sitesinede baktım türkiye için not found diyor bulamadım bir türlü
    burdaki dosyaların çoğunu denedim indridim kimisi açılmıyor lg simgesi sürekli gidip geliyor çoğunda'da not found diyor
  • imei sorguladım farklı gösteriyor türkiye rom'u ile aynı değil euro yüklüyor yine bundada root atamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lqx103 -- 24 Aralık 2015; 14:40:38 >
    Fatih basaran lg g3 stock rom yukleme diye arat googledan orda link vardi hocam

hallettim hocam başka yerlerden bula bula kurcalaya kurcalaya halletim solasın yardımların için :)
    Estagfurullah bende ilk baslarda zorlanmıştım şimdi root, rom işleri çocuk oyuncağı gibi geliyor yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

• quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

Root atmak için aşağıdaki programı kullanın;

http://sourceforge.net/projects/avicohh/files/Android/LG_One_Click_Root_by_avicohh.exe/download

Programda "Looking for LG Serial Port" gibisinden bir yazı çıktığında USB kablosunu çıkartın, bataryayı çıkartın ve tekrar takın. Ardından telefonu açmadan ses arttırma tuşuna basılı tutarak USB kablosunu bağlayın. Telefon download moda (Firmware Update) ekranına geçerse biraz bekleyin, root işlemi tamamlanmış olur.
    6.0 v30b dede geçerli mi bu yöntem. 2 gündür root atmaya çalışıyorum bir türlü başaramadım..

• quote:

Orijinalden alıntı: lqx103

hallettim hocam başka yerlerden bula bula kurcalaya kurcalaya halletim solasın yardımların için :)
    nasıl neyle root yaptınız D855TR android 6 kingroot root yapmıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.