Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (468. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.620
Cevap
379
Favori
2.297.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam cok saol. Bisey daha soracam telefonu rootladıktan sonra gereksiz programları kaldırdım diyelim. Sonra unroot yaparsam guncelleme alabilir miyim kendiliginden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YusfRdem

Uzun lafın kısası, firmaların hepsi bizim maaşımıza el koymak için ant içmiş 2000+ telefon mu olur ya. Yazık günah yeminle içim eziliyor.

6300 devam

• quote:

Orijinalden alıntı: lucid dream

quote:

Orijinalden alıntı: yunusemre_oz

quote:

Orijinalden alıntı: swissair

quote:

Orijinalden alıntı: Miller57

quote:

Orijinalden alıntı: Hammerlein

Hocam kizilotesi dairesinin ustunde ufak bir cizgi var
     ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Hocam asrın kazığını yedik LG den G3 ile ben sana diyim. Aynı yerde aynı çatlağın biraz daha büyüğü benim Gold renkli G3 tede mevcut. Sıkıntı bir tek o olsa vallahi dert etmiycem...

Daha önce yazmıştım tekrar özetleyim G3 ün benim cihazad ki sorunlarını. Belki bi LG yetkilisi okurda utanır.

1 Kasada seninkinden biraz daha büyük çatlak var.
    2 Kulaklığı takıp müzik dşnlemek tam bir rezalet. Parça Çalarken kafasına göre duruyor. Parçadan parçaya atlıyor. Stopa basıp durduruyorum. Tuş kilitine alıyorum kendiliğinden müzik açılıyor. Parçayı dinlerken zırt pırt google sesle arama açılıyor çalmakta olan müzik duruyor. Bu dediklerim dakikada en az 5 kez oluyor.

3 Isınıyor ama çok dert etmiyorum. Bu tarz cihazların genel sorunu nede olsa

4 Uygulamalar arsında geçiş yaptığımız ekranda çoğu zaman ilk açışımda açık uygulamalar görünmüyor. Çıkıp tekrar girince düzeliyor.

5 Kapanma sorunu iki kez başıma geldi. Saatlerce düzelmediği oldu.

6 Gelen aramaları cevapladığımız dokunnatik tuş çoğu zaman işlemiyor. Karşıdaki kişi aramayı bitirince geri arıyorum konuşmak için.

Not: Gerekirse hergün bunları yazacam forumda. Almayın G3 diye.

G3 ünde sorun olmayanlara vereceğim rahatsızlıktan ötürü özür dilerim...

ama yüzlerce kişide sorun yokken sende sorun var diye de insanlara alma diyemezsiniz,

bende ısrarla alın hepsini kullanmış biri olarak ısrarla tavsiye ediyorum alın diye...

ne olacak şimdi? Bence sesini burada değil yetkili servise baskı yaparak duyur. Sorununu onlar çözsünler.

Bu yukarıdaki yazdıklarının hiç birisi yok bende.!

Yolun lg servisine düşerse bir uğra kardeş ondan sonra yorum yap bence kardeşime ve bana iki tane g3 aldık ikiside çatladı. Lg servisi g3 lerle dolu yüzde 80 i de çatlak sorunu ve servisler sağ olsun hiç ilgilenmiyorlar ben servis formunu bekliyorum dava açacağım.

LG servise kimse düşmez inş.

Merkezin Telefonlar 1 haftadır düşmüyor, ticket lar cevaplanmadan kapatılıyor, canlı yardımın kendisine yardım lazım. Servisin kendisi de merkeze ulaşamadığını belirtiyor. İnce eleyip sık dokuduk telefon markasını seçtik ama servis işini düşünemedik.

Valla hocam basima geleni soyliyim bugun, g2 vardi elimde ve rootlu g3 romu yukluydu, stock roma yani orjinale dondurmeye calistim gece 4 e kadar uyumadim ama ilk defa beceremedim lg logosunda kaldi ne yaptiysam flashlayamadim, bugun serifali de lg nin kendi servisine gittim sagolsun telefon teknisyeni arkadaş hic siraya koyayim sonra gel filan demedi ve gitti 20 dakkada yazilim atip geldi, gqranti disi oldugu icin 50tl para verip ciktim, hic beklemedim bile, sorununuz varsa ve istanbuldaysaniz lg nin kendi servislerine bizzat kendiniz goturun ve takip edin olayinizi

• quote:

Orijinalden alıntı: drvurucu

Hocam cok saol. Bisey daha soracam telefonu rootladıktan sonra gereksiz programları kaldırdım diyelim. Sonra unroot yaparsam guncelleme alabilir miyim kendiliginden

Valla hocam ona bisey diyemiyorum iste, g2 de alamamistim o yuzden direkt rom yuklemistim zaten g3 romuna gecmistim gerek kalmadi, ama g2 deki gibi flashtool ile offline baglanip online gibi yazilim guncelleme yapılabilecektir g3 e de, sen unroot diyorsun unroot yapabilecek duruma gelir ve unroot yaparsak elbette guncelleme alacaksin, zaten eminim en az alti ay guncelleme filan vermezler bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahan48 -- 23 Eylül 2014; 17:56:27 >
  • emrahan48 E kullanıcısına yanıt
    Mikrofon çatlağı için göndermiştim. Servis LG den onay almış, cihaz bekliyoruz. Ne zaman gelecek belli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucid dream

Mikrofon çatlağı için göndermiştim. Servis LG den onay almış, cihaz bekliyoruz. Ne zaman gelecek belli değil.

Valla hocam servisler de lg nin kendi servisleri, dev gibi lg logolu cok katli bi binaya gittim ben bugun, sanırsın bolge mudurlugu, eminim cihaz gelince bekletmezler, herhalde gelmesini bekliyolardir, onay almasi da guzel sifir telefon alicaksin, telefonla sık sık ya da bizzat gidip taciz et ajitasyon yap aglan biraz :)
  • sanal tuşları değiştirmek için uygulama tavsiyeniz varmı? rootsuz.
  • french press kullanıcısına yanıt
    Hocam one screenphone demek istedim. Pcden telefonu yonetebilme uygulaması

• lucid dream kullanıcısına yanıt
    Hocam siz sıkıntı yaşamışsınız. Benim g2 variken sarı ekran lekesi vardı. 1 hafta içinde sıfır cihaz verdiler . şok oldum yani. Ben şanslı müşterilerdenim sanırım.:)

Edit :11 Ay kullanmıştım.

G3 candır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucuker34 -- 23 Eylül 2014; 18:25:27 >
  • marine-gear kullanıcısına yanıt
    dostum camı taktım tek kelimeyle süper oldu. ekran filmi ne saçma şeymiş bu camı takınca anladım telefonun ekranı süper oldu. ekranı film ile kullanan tüm arkadaşlara sesleniyorum ya o filmleri çıkarın filmsiz kullanın yada cam takın. arkadaştaki camlar süper ve fiyatta uygun. tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahan48

quote:

Orijinalden alıntı: Buqqi

quote:

Root atinca direkt kalkmiyor dolaylı yoldan kalkiyor isinma ortadan, mesela nerden baksan en az 400 mb arka planda ya da sistem icinde calismaya devam eden luzumsuz tum uygulamalari siliyosun telefondan, bu da ram ve islemci gücünü zorlamamasini sagliyor siistemin, bizzat denedim yasadim ve bu yuzden tecrubelerimi yaziyorum

Telefonu root yapinca gömülü programlari nasil kaldırıyoruz. Normal programlar gibi kaldirma isareti cikiyormu ? Yoksa farkli bir yolmu izlememiz gerekiyor.Birde telefona format attığımızda root gidiyormu?

Bunun icin turlu uygulamalar var markette, ben du speed booster kullaniyorum, apk sil var giriyosun tum uygulamalarin listesi cikiyo normal bi sekilde kaldiriyosun, telefonun kendi internet browserini bile sildim hiç kullanmiyorum dolphin mozilla varken hic gerek yok diye, hele o google kitaplik oyunlar drive hangout vs bi suru sacma uygulama var hepsini kaldirdim

Telefona format attiginda root gitmez, g2 de download modundayken rooted yaziyordu orjinalromu flashlayinca siliniyordu, bunda henuz unrooted yapacak biryazilim çıkmadı

Daha onceki telefonumu rootlamistim. Fotmat atınca gidiyordu.(Xperia Z) G3 e hard reset atsak gitmezmi?

• Buqqi kullanıcısına yanıt
    G2 de hard resetle gitmiyor, şöyle gitmiyor download moduna aldiginda telefonu rooted diye bir ibare orda kaliyor, ayni samsunglarda sayaç oldugu gibi, ama g3 de nasil olur bilmiyorum

• quote:

G2 de hard resetle gitmiyor, şöyle gitmiyor download moduna aldiginda telefonu rooted diye bir ibare orda kaliyor, ayni samsunglarda sayaç oldugu gibi, ama g3 de nasil olur bilmiyorum

G3 de yeni kdz atinca yada supersunun icinden unroot edince geliyor guncellemeler.

• hallac58 H kullanıcısına yanıt
    spada kaliteli bir marka. cam, filmden kalın mı duruyor? uygulama film gibi mi? bende almayı düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knox Sayacı

quote:

G3 de yeni kdz atinca yada supersunun icinden unroot edince geliyor guncellemeler.

ok bu iyi oldu o zaman güncellemeler geldiği zaman almamamız için bir neden yok ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sku

quote:

Dostum roottan bu kadar korkma, hem isinma vs ortadan kalktigi gibi hemde gereksiz tum uygulamalari sildim, lg ile cihazda gomulu gelen tonlarca gereksiz uygulama var hepsini sildim, cihaz cok akici oldu, ayrica greenifyi tam olarak kullanmak icin root sart, tek tusla yapılabiliyor root atma islemi, ve allah göstermesin telefonun brick olmadigi surece telefoncuya ya da servise goturmeye gerek duymayacaksin cihazini bu nedenle garanti olmus olmamis cok da anlam ifade etmeyecek aksine daha randimanli kulllanacaksin telefonunu

Ben aldigim gunun aksami eve gittim ve root attim hic de sıkıntı yasamadim, farkli rom atmaya gerek yok zaten bootloader kilitli telefonlar ve yazilimcilar henüz g3 icin rom cikarmadi yakinda cikar, bunun disinda sen rootttan kurtulmak isteyene kadar zaten telefonunun unroot hale getirecek yazilimlar cikacaktir. Sen o gune kadar dikkatli kullan yeter, bu tamamen kismet işi

Cevap için çok teşekkür ederim. Bir de sizin yaptığınız root işlemini(tek tuşla yapılanı) nasıl yapabileceğimi söylerseniz süper olur.

dostum aşağıdaki linkteki sayfadaki yönergeleri yaptığında rootu yaparsın , tek indireceğin küçük bir dosyayı çalıştırıp enter a basmak bikaç kez o kadar .

http://www.androidrootz.com/2014/07/how-to-root-lg-g3.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahan48 -- 23 Eylül 2014; 19:53:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hallac58

dostum camı taktım tek kelimeyle süper oldu. ekran filmi ne saçma şeymiş bu camı takınca anladım telefonun ekranı süper oldu. ekranı film ile kullanan tüm arkadaşlara sesleniyorum ya o filmleri çıkarın filmsiz kullanın yada cam takın. arkadaştaki camlar süper ve fiyatta uygun. tavsiye ederim.

dostum bu camdan ben de takmak istiyorum ancak bişeyi merak ediyorum. ekranın dokunmatik hassasiyetinde bi değişiklik oldu mu , zorluyor mu, yansıma nasıl vs vs
    slm ben camı forum daki arkadaştan aldım. şimdiye kadar hep koruyucu film ile kullanmıştım tüm telefonlarımı. camı takınca anladım ki film gerçekten saçma basit. cam on numara oluyor. ekran nem net çok büyük fark var. dokunmatikte hiç bir değişme yok sanki ekrana dokunuyormuşun gibi. ayrıca dokunduğunda cam olduğu için ekrana dokunmuş hissi veriyor. inan çok güzel. bence süper . ben çok beğendim. şiddetle tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hallac58 -- 23 Eylül 2014; 20:07:34 >
    kardeş telefonun kendi camını kullanıyormuşsun gibi. görüntüye ve dokunmatiği etkilemiyor.
  • -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    cam çok kaliteli. filmle kıyaslanamayacak kadarda güzel. ben arkadaştaki filmleri beğendim çok ama çok kaliteli 2 tane aldım. birini yedek koydum. filmden biraz kalın ama öyle fark edilir bir kalınlık değil. film gibi esnek değil sert. takması bence filmden çok kolay. birkaç basit uyulması gereken var o kadar .sonrası süper oluyor. ben kolaylıkla taktım. ne toz ne hava kabarcığı en ufak pürüz kalmadı. tavsiye ederim
  • 
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.