Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır bu nikah kıyılamaz diyen varmı?

Xperia neo kullanıyorum telefondan elim gerçek anlamda yandı bu forumda takılırken, g3 telefon tutulmayacak kadar ısınıyormu en önemli sıkıntım bu olur :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Telefonunuzun değerini bilin :) ikisi de 5,5 inç ama LG kasada fark atmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzays1z -- 23 Eylül 2014; 22:27:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalorx

quote:

arkadaşlar sizden öneriler istiyorum telefona kişisellik katan sizin kullandığınız olmazsa olmaz dediğiniz programlar uygulamalar yani telefonun arayüzünü güzelleştirecek öneriler istiyorum herşey olabilir konu sınırlaması yok teşekkürler

vay arkadaş bir cevap bile yok hani bilgi paylaşıldıkça çoğalırdı

Dostum zedge den harbiden yüksek çözünürlüklü fotoğraflar indirebilirsin.Swift keys i indirip klavyeni güzellestirebilirsin.Ben genelde çok bir özelleştirme uygulaması kullanmıyorum telefonun klavye renginden ikonuna kadar ayarlıyabiliyorsun telefon üzerinden ki istersen lg smart worlde gir oradada güzel kişiselleştirme uygulamaları bulunmakta dostum.(mesaja gec cevap yazdim cunku malum liseliyiz bide kolej olunca günde 9 saat )

• quote:

quote:

arkadaşlar sizden öneriler istiyorum telefona kişisellik katan sizin kullandığınız olmazsa olmaz dediğiniz programlar uygulamalar yani telefonun arayüzünü güzelleştirecek öneriler istiyorum herşey olabilir konu sınırlaması yok teşekkürler

vay arkadaş bir cevap bile yok hani bilgi paylaşıldıkça çoğalırdı

Hocam sen de öyle bir soru sormuşsun ki bu sorudan yüzlerce sayfalık konu çıkar.
    Eğer Default launcher dan memnun değilsen Nova launcher Son derece stabil ve sorunsuz.
    Yedek almak ve gereksiz sistem uygulamalarını temizlemek için titanium (root gerekli)
    Çok renkli ve güzel saat widget leri istiyorsan beautiful widget...
    Vs vs
    Tamamen şahsi tecrübe ve tercihine göre bir sürü uygulama var.

• s-pen gibi bir şey var mı g3 için?
  • LG G3 32 GB - telefonu imei atılmış olarak kullanan arkadaş var mı ?? yurtdışından gelecek.
  • Arkadaslar telefonumu satiyorum..

LG G3 32 GB Gold Renk 1 Aylik
    1 adet quick circle
    1 adet orjinal LG arka kilif
    Tumkutu ve icerigi
    Kutu acildigi an kalin kirilmaz cizilmez koruyucu takldi
    407 serisi
    Bugune kadar kirilma catlama ve isinma gibi bir problem ile karsilasilmadi.
    Istanbul ici elden teslim..

Satis sebebi nisanlimin hediye ettigi telefonu kullanacak olmamdir..

• Yarın kısmetse telefonum geliyor. İlk iş olarak telefonu rootlayıp daha sonra güncelleme yapabilir miyim? (Evetse nasıl yapabilirim?) Yoksa önce güncellemeleri yapıp öyle mi rootlamalıyım? Bilenler cevaplayabilirse sevinirim.
  • sku kullanıcısına yanıt
    Once guncellemeleri yap tabi dostum, nasil rootlayacagina dair de bikac msj yukarida link verdim ordan uygulayabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahan48

Once guncellemeleri yap tabi dostum, nasil rootlayacagina dair de bikac msj yukarida link verdim ordan uygulayabilirsin

Teşekkürler o zaman önce güncellemeleri yapalım. Sonrasında zaten sizin verdiğiniz linkteki yönergelere göre rootlayacağım.
  • emrahan48 E kullanıcısına yanıt
    Peki rootladıktan sonra telefona güncelleme gelirse nasıl güncelleyeceğim? Normal şekilde güncelleyebiliyor muyuz yoksa ayrı bir şey mi yapmamız lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frttskn

Lg g3 almaya kesin karar verdim
    Hayır bu nikah kıyılamaz diyen varmı?

Xperia neo kullanıyorum telefondan elim gerçek anlamda yandı bu forumda takılırken, g3 telefon tutulmayacak kadar ısınıyormu en önemli sıkıntım bu olur :/

Benim gibi g3 ten şikayet edende var. Çok memnun olanda. G3 alırsan çatlama, ısınma vb... Sorunlarla karşılaşmazsan fazlasıyla memnun olursun. Isınma konusunda benim pek şikayetim yok ama çok ısınıyo diyenlerde var.

• quote:

Orijinalden alıntı: sku

Peki rootladıktan sonra telefona güncelleme gelirse nasıl güncelleyeceğim? Normal şekilde güncelleyebiliyor muyuz yoksa ayrı bir şey mi yapmamız lazım?

Guncelleme gelirse burda ya da nette zaten kulaktan kulaga yayilir ogreniriz, ondan sonra yanlış birsey yapmamak adina burdan haberlesir birlikte guncelleme almaya çalışırız, bir arkadaş superuser uzerinden unroot dedikten sonra alabilecegimizi soylemis ben bu kadar kolay olacagini dusunmuyorum ama bakariz o güncellemeler bi gelsinde :) guncelleme yaptiktan sonra versiyon 10j olacak ondan sonra root yapabilirsin

• quote:

quote:

Guncelleme gelirse burda ya da nette zaten kulaktan kulaga yayilir ogreniriz, ondan sonra yanlış birsey yapmamak adina burdan haberlesir birlikte guncelleme almaya çalışırız, bir arkadaş superuser uzerinden unroot dedikten sonra alabilecegimizi soylemis ben bu kadar kolay olacagini dusunmuyorum ama bakariz o güncellemeler bi gelsinde :) guncelleme yaptiktan sonra versiyon 10j olacak ondan sonra root yapabilirsin

Anladığım kadarıyla root yaptıktan sonra güncellemeleri göremeyeceğiz bile...

Neyse, dediğin gibi buradan yardımlarla bir şekilde hallederiz sanırım.

• Bu arada aldığım telefon LG Türkiye garantili. Garantisini nereden sorgulayabilirim? İnternetten IMEI numarasıyla sorgulanabiliyor mu yoksa bir yeri mi arayıp teyit ettirmem lazım?
  • quote:

quote:

quote:

Anladığım kadarıyla root yaptıktan sonra güncellemeleri göremeyeceğiz bile...

Neyse, dediğin gibi buradan yardımlarla bir şekilde hallederiz sanırım.

Valla ben onceki telefonlarimda goremiyodum :) ama cok da onemli degil hersey internette var :)

• quote:

Bu arada aldığım telefon LG Türkiye garantili. Garantisini nereden sorgulayabilirim? İnternetten IMEI numarasıyla sorgulanabiliyor mu yoksa bir yeri mi arayıp teyit ettirmem lazım?

Buyur kardesim :)

https://www.turkiye.gov.tr/imei-sorgulama

• emrahan48 E kullanıcısına yanıt
    fotoyu kaldır kardeşim yada imei karala. klonlarlar hemen dikkat et böyle şeylere...
  • arkadaşlar herhangi bir qi kablosuz şarjla sorunsuz kullanılıyor mu bizim telefonlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -KuTLuBeY-

fotoyu kaldır kardeşim yada imei karala. klonlarlar hemen dikkat et böyle şeylere...

Haklisin son anda aklima gelmedi degil :) sagolasin

• 
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.