Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (3621. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.620
Cevap
379
Favori
2.297.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36193620362136223623
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, bu telefonu ilk aldığım zamanki gibi kamera performansını ve kalitesini yaşayamıyorum. Sebebi, toz almış olması filan olabilir mi? Yoksa genel olarak bir kalite kaybı mı yaşanıyor, tabi neden ve nasıldır bilemem. Fikri olan var mıdır?
  • ofyariz93 kullanıcısına yanıt
    bende de durum aynısı,benim telefonun kamerasının arka camı baya çizilmiz ondan bulanık çekiyor,sizde de durum aynı olabilir.
  • rosmisal kullanıcısına yanıt
    Hafif çizik var gibi hocam. Camı çıkarıp bi denemeli aslında. Eğer durum beklediğim gibi ise, bir cam alınabilir bir yerden.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam tekrardan merhabalar, öncelikle arka kamera ile kendi odamda bir çekim yaptım. Ardından da eklediğim video yardımıyla gayet basit bir şekilde arka kamera camının da bulunduğu arka tuş takımını çıkardım ve aynı yerde aynı koşullarda aynı kadrajda tekrar bir çekim yaptım. Sonuç fotoğraflarını da aşağıya ilk ve sonraki fotoğraf sırasıyla paylaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ofyariz93 -- 19 Aralık 2018; 22:7:6 >

merhaba hocam
    2. resimde renk daha canlı ve keskinlik artmış,nedeni kamera camındanmış mı?
  • rosmisal kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, 2. Resimde sadece kamera camı çıkartılıp fotoğraf çekildi.

çünkü benim telefondanda da aynı sorun vardı ve lg g3 lerin arka kamera camı çok kolay çiziliyor dikkat etmek lazım
  • Hard reset attım ama telefon ilk günkü hıza akıcılığa gelmedi :) başka bir yöntemi var mı

• byJuck kullanıcısına yanıt
    Lgdestek.com a gir, Lg flash tool programı ile yeni rom yüklersen düzelebilir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Özel mesajları okuyamıyorum. Evet 4.4.2 veya 5 i tekrar kurun. Android 6 kullanıyorsanız downgrade öneririm. Yani android 4 veya 5 öneririm. Yalnız telefonunun fazlaca ısınmasını engelleyin, çok ısınırsa zorlamayın. G3 kronik sorunludur. Aman dikkat...

• alicanveliy A kullanıcısına yanıt
    5'e döndüm uygulamaları yüklüyorum bakalım nasıl olacak. FM radio varmış 5te

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Otomatik güncellemeleri kapat. Mümkün olduğu kadar güncellemelerden uzak dur. Güncelledikce Lg telefonlar sapıtıyor...

ROOT atmadan böyle romlar yükleyebiliyor muyum başka? mesela LG G3'e uygun daha iyi romlar var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byJuck -- 25 Aralık 2018; 20:57:50 >
    G3 için android 4, 5 ve 6 stock romlar var sadece. Diğer romlar için root gerekir, g3'te stock rom haricinde rom denemedim.

Ben Cloudy kullanıyordum ama o da rootlu. Öyle ya da böyle bir şekilde telefonu hayata döndürmüştüm, sonra kendi kendine kapandı ve açılmamaya başladı. Logo geliyordu sonra kapanıyordu. KDZ atayım dedim, hard brick oldu. Fırlatıp atacağım sonunda o olacak.
    Anladım Android'in kendi saf roomları için root şart o halde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    Bootloop olmuş olabilir mi?

Durduk yere mi? Bilmiyorum hocam müzik çalar olarak kullanıyordum ama kanser oldum yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rosmisal

hocam internette video izledim bununla ilgili,az önce anakartı söküp arkasına 5-6 kat folyo ile sardım ve iyicene işlemciye monte ettim ısıyı absorbe edip dağıtsın diye,telefonu açtım 1 saattir beri kullanıyorum hem telefonun ısınması azaldı hemde ekran daha hiç kapanmadı işe yaradı yani
    o yöntemi de denedim fırınlama da yaptım 1 ay dayanıyo sonra sorun tekrarlıyo.böyle 4 ay idare ettim.Bunlar geçici çözüm.
  • muspel M kullanıcısına yanıt
    evet geçici çözümdür,ben şuan telefon almak istemediğim için 2-3 ay idare etsin yeter,eger lg v40 uygun fiyata girerse türkiyeye onu almayı düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 36193620362136223623
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.