Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (3623. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36213622362336243625
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orhan

Bir tane de anakart arizali bende duruyor. Ekranida iyiydi yanma filan olmamisti yazık oldu.
    249 liraya anakart aldım. Satıcı cepekspres (şengüller) diye bir firma.
    https://urun.n11.com/diger-yedek-parca/lg-g3-32gb-anakart-d855-sifir-urun-orjinal-P316580708
  • quote:

249 liraya anakart aldım. Satıcı cepekspres (şengüller) diye bir firma.
    https://urun.n11.com/diger-yedek-parca/lg-g3-32gb-anakart-d855-sifir-urun-orjinal-P316580708

Alıntıları Göster
    :D hocam sizde benim gibi kaçırmamışsınız tam anakart için yorum yapacaktım.

801K Serisi en yenisi galiba.
    Anakart biraz farklı yani yeni olduğu belli ama seriyi ilk kez görüyorum..
    801K Serisi hakkında fikri olan varmı?

• orhan kullanıcısına yanıt
    o kadar aradık bulamadık Çin’den ikinci el anakart aldık. Bunu görünce üzüldüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McJoe -- 8 Şubat 2019; 13:25:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anakart olayı güzelmiş fakat imei-kayıt olayı nasıl oluyor bu şekilde

Bu arada bir süredir donup kalan+ya da reset atarken lg logosunda kalan telefonu şu an için telefon alamayacağım için söküp dağıttım içini, işlemci ve kamera kısmının etrafına pc işlemcisi için kullandığımız termal macunu sürüp üzerine de aleminyum folyoyu uygunca kesip birkaç kat koydum. Sanırım cihaz ısındığı için sapıtmaları çoğaldı, yaklaşık 2-3 haftadır bir problem gözükmüyor. Fakat bir sıkıntı olursa da anakartı yenileme fikri cazip şu an.
  • blackcat67 kullanıcısına yanıt
    Hocam cihaz çöp oldu. Ekranı satayım desem piyasa ekran dolu para etmiyor. Piyasada bu kadar bozuk telefon varken kaçırmak istemedim hemen aldım. Yedek telefon veya tablet gibi evde kullanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bugun siparis verdim bu anakarti n11.com dan 6 taktsitle bakalim nasil pazartesi elimde olur galiba

• quote:

Hocam cihaz çöp oldu. Ekranı satayım desem piyasa ekran dolu para etmiyor. Piyasada bu kadar bozuk telefon varken kaçırmak istemedim hemen aldım. Yedek telefon veya tablet gibi evde kullanırım.
    Hocam iyi günler.Bende şuan 32gb.lık ithalat yoluyla satınalmış olduğum cihazı kullanıyorum.Türkiye cihazı olmadığı için FM Radyo çipi bulunmakta.Wifi çipi arızası nedeniyle anakart değişikliği yapmak istiyorum.Sipariş vermiş olduğunuz anakart üzerinde FM Radyo çipi bulunuyorsa bende satın alacağım.Bilgilendirebilirseniz memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tunar

Hocam iyi günler.Bende şuan 32gb.lık ithalat yoluyla satınalmış olduğum cihazı kullanıyorum.Türkiye cihazı olmadığı için FM Radyo çipi bulunmakta.Wifi çipi arızası nedeniyle anakart değişikliği yapmak istiyorum.Sipariş vermiş olduğunuz anakart üzerinde FM Radyo çipi bulunuyorsa bende satın alacağım.Bilgilendirebilirseniz memnun olurum.

Alıntıları Göster
    Hocam şengüller e-fatura maili göndermiş mail de LGD855TR ANAKART 32GB yazıyor. Muhtemelen bu satılanlar Türkiyedeki LG servisler de kalan anakartlar olabilir. Yani Türkiye cihazların da radyo yoksa bunda da yoktur. Kesin bilgi vermek isterdim ama MNG cumartesi günleri bizim mahalleye gelmiyor, pazartesiye kaldı.

• orhan kullanıcısına yanıt
    Hocam ilginiz için teşekkür ederim.Ürün geldiğinde konuyu netleştirebilirseniz memnun olurum.İyi akşamlar.

• tunar T kullanıcısına yanıt
    Hocam anakart geldi. Android 6.0 yüklü Türkiye cihazı radyo yok

• quote:

Merhaba hocam bende aldım bu ankartan. İmei kayıt isini ne yaptınız. Ben henüz mail atmadım. Kendimiz halledemez miyiz.?

• Petrikan kullanıcısına yanıt
    Eski imei yani anakarta yazabilir miyiz bilmiyorum. Bence uğraşmaya gerek yok, mail attım hemen dönüş yaptılar. (Yeni imeinizin Telekomünikasyon kurumuna bildirimi gerçekleşti)
  • quote:

Eski imei yani anakarta yazabilir miyiz bilmiyorum. Bence uğraşmaya gerek yok, mail attım hemen dönüş yaptılar. (Yeni imeinizin Telekomünikasyon kurumuna bildirimi gerçekleşti)
    Teşekkürler bende mail atayim.

• quote:

Hocam ilginiz için teşekkür ederim.Problemsiz kullanmanızı dilerim.

• Cihazın ekran kararma, aşırı ısınma, hiç açılmama, mavi ekranda kalma vs. bi dünya kronik arızalarını zaten bilmeyen yoktur. Ekran kararması vardı idareten hallettim sayılır ama şimdi de ansızın kapanıyor. Zaten şarjı çok kötü yani 2 batarya bile bir günü çıkarmıyor.
    Aniden kapanınca açtığımda %40 olan şarj nasıl %18'e düşüyor? Bazen kendim kapatıp açsam bu sefer de tam tersi çıktığı oluyor. Ekrana %55 harcayan pil 2-3 saat arası ekran saati veriyor bu berbat ötesi. Ölçmek için accubattery programıyla test ettim %700 ya da 800'lerde bir sonuç çıkartıyor yani saçmalıyor. (%60 anca 80 anca olması lazım)
    Tüm bunlar bir yana içinde 801 snapdragonu görünce yok artık diyorum. Nasıl yüksek işlemcili ama bi dünya sorunlu çıkar bu anlamadım.
    (Normalde 625 snapdragon Xiaomi kullanıyorum. Garantiye verince yedek G3'ü kullanayım dedim. 625'lik Xiaomi 801' li Lg'ye göre 10 gömlek üstün olarak çalışıyor bu da enteresan kısmı işte).

• Merhaba Telefona batarya almak istiyorum.Bunun için önerisi olan var mı acaba
  • Arkadaşlar Lg G3'ü anneme vermiştim, sim kart sorunu başladı, kadın delirecek bu telefon yüzünden. Şimdi bu anakartı gördüm, alayım dedim. 2 yıl aktif kullanılan 3 yıllık bir cihaz, anakart değişikliği işe yarar mı sizce. Ve anakartı nasıl takabilirim hiçbir tecrübem yok, kolay mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: nicosia

Arkadaşlar Lg G3'ü anneme vermiştim, sim kart sorunu başladı, kadın delirecek bu telefon yüzünden. Şimdi bu anakartı gördüm, alayım dedim. 2 yıl aktif kullanılan 3 yıllık bir cihaz, anakart değişikliği işe yarar mı sizce. Ve anakartı nasıl takabilirim hiçbir tecrübem yok, kolay mıdır?
    Anakart yeni seri almanızı tavsiye ederim. Montaj içinde youtube'dan faydalanabilirsiniz çok zor değil biraz incelik istiyor.
  • LG g3 sayesinde LG ustası oldum.LG g3 kullanıcılarına nacizane tavsiyem telefon işletim yazılımını android kitkat seviyesine düşürmeleridir.Çünkü lolipop ve ustü androidlerde mavi ekrandan tutunda nice hataları meydana geliyor.Tabı bu zamana kadar anakarları su koyvermez ise...
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

Anakart yeni seri almanızı tavsiye ederim. Montaj içinde youtube'dan faydalanabilirsiniz çok zor değil biraz incelik istiyor.

Alıntıları Göster
    Şu n11'de satılandan aldım hocam, 801K serisi imiş sanırım. 2018 Ocak üretimi.

Bu simkart görmeme sorununu vs. çözer değil mi? Aldığımda elimde kalmaz umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicosia -- 19 Şubat 2019; 8:47:26 >
  • 
Sayfa: önceki 36213622362336243625
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.