Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.620
Cevap
379
Favori
2.297.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22462247224822492250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zifiri34

öyleyse hangi uygulamaları almak lazım sizce ?

Tuneln radio ve Shazam.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRap_34

Beyler whatsapp olayini cozdum tamam ama baska bi sorunum var. Telefonumda pin sifresi var ve ekran kilitliyken gelen bildirimler yukarda solda gorunmuyor. Bunu cozebilirmiyiz yardimci olabilirmisiniz

Beyler yardim

• ios 9 cikti bize bi guncelleme cikmadi kesinlikle bundan sonra iphone diyorum hersey yazilim donanim fasa fiso bu saaten sonra

• quote:

quote:

Beyler whatsapp olayini cozdum tamam ama baska bi sorunum var. Telefonumda pin sifresi var ve ekran kilitliyken gelen bildirimler yukarda solda gorunmuyor. Bunu cozebilirmiyiz yardimci olabilirmisiniz

Beyler yardim

Başka kilitleyici kullanarak yapabilirisniz. LG buna izin vermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: agritux

quote:

quote:

Beyler yardim

Peki tesekkurler.

Bunun disinda slim armor almayi dusun
    uyorum onerirmisiniz?
    Birde onceki telefonumda buff kirilmaz vardi simdi buna spigenden bir ekran koruyucu alsam korurmu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pistachios

quote:

Orijinalden alıntı: prlk

Arakadaşlar kesin her telefonda olmalı dediğiniz ücretli android uygulamaları var mıdır? Şu avea kampanyasından faydalanmak istiyorum.

Bu devirde para ile uygulama mı alınır, hem de android :)

Evet alınır. Hemde android alınır. Satan tekelleşmiş bir marka değil. Senin benim gibi bir adam. Ya da üç beş kişilik bir topluluk. Emek harcıyor, emeğinin karşılığı 1-2 dolar para istiyor. Bu devirde sigara içilirse, her evde 3 4 araba varsa 1 dolar kimseye zarar vermez ama insanın emeğinin karşılığını bulmasını sağlar.

Emekten bahseden yüce türk milletinin bir evladı daha. Internetten film izleyip muzik indirmiyorsunuz degil mi? Ya da tum kullandiginiz yazilimlar programlar lisansli? Hayatinizda hic korsan kitap cd de almadiniz. Kimse bu korsanları almıyor zaten. Emeğe o kadar saygiliyiz ki sorma gitsin

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arakadaşlar kesin her telefonda olmalı dediğiniz ücretli android uygulamaları var mıdır? Şu avea kampanyasından faydalanmak istiyorum.

Evet alınır. Hemde android alınır. Satan tekelleşmiş bir marka değil. Senin benim gibi bir adam. Ya da üç beş kişilik bir topluluk. Emek harcıyor, emeğinin karşılığı 1-2 dolar para istiyor. Bu devirde sigara içilirse, her evde 3 4 araba varsa 1 dolar kimseye zarar vermez ama insanın emeğinin karşılığını bulmasını sağlar.

Emekten bahseden yüce türk milletinin bir evladı daha. Internetten film izleyip muzik indirmiyorsunuz degil mi? Ya da tum kullandiginiz yazilimlar programlar lisansli? Hayatinizda hic korsan kitap cd de almadiniz. Kimse bu korsanları almıyor zaten. Emeğe o kadar saygiliyiz ki sorma gitsin

Söylediklerinizin hiç birini yapmıyorum.

Müzikleri audio CD olarak satın alıyorum. (zaten 2 yıldır da onu da yapmıyorum) Kendim mp3 e çeviriyorum. Daha çok radyo dinlerim. Evde linux kullanıyorum yaklaşık 2004 ten beri. Belki daha eskidir. Zaten linux'te sahte yazılım da mevcut değil. Sahte yazılım kullanacak kişi de linux kullanmasın bir zahmet. İş yerinde iş yerine ait lisanslı windows kullanıyorum. Kullanılan yazılımlar da hep lisanslı. Filmi sinemada izlerim. İnternetten sadece dizi izlerim. Televizyonda yayınlanan diziler. Kitap konusu biraz karışık. Roman ise indirim, kampanya beklerim. E-book olarak da takip ederim. Çok lazım veya istekliysem direk alırım.

"Hayatınızda hiç" konusuna gelecek olursak, bilinçlendiğimden beri diyebilirim. Bilinçlendiğimden beri bunlara dikkat ediyorum.
    Bazen korsan apk kuruyorum evet? Ama ne için? Alacağım uygulamayı denemek için. Memnun kalmazsam almam. Bunu denemek için. (ücretsiz versiyonu yoksa tabi)

Hadi tamam 300 liralık windows için hadi tamam sahte kullandınız anlarım ama 1 dolar neye vermiyorsunuz?

Alışkanlığınızı da "Türk milleti evladı" olarak genellemeyin lütfen.
    Benim yapabileceğim tavsiyede bulunmaktır.
    Siz yine kendi tercihinizi uygularsınız.

Ama insanları iyi olana sevk edip, iyi olanı göstermek yerine bu tutumunuza devam ederseniz sizin gibi yüce Türk milletinin evlatları tabi artar.

Gerçi obama kendi vatandaşlarını yazılım geliştirmeye yönlendirirken bizim başımızdakiler "bunlar teknolojinin hikmetleri fazla kafayı takmamanız lazım yoksa kafayı yersiniz" diyorsa pek yadırgamamak lazım.

neyse. hayırlı işler.

• quote:

Orijinalden alıntı: anstzst

Arkadaşlar otomatik senkronizasyonun açık olması şarjı çok etkiler mi kapatınca anlık e_mail gelmiyor ne yapmak lazım

Devamlı açık olmalı anlık mail almak istiyorsanız. Telefona bağlı hesaplardan anlık bildirimler onun sayesinde geliyor. Senkronize ettikleri içerikleri ayarlarda hesaplardan görebilirsiniz.

Telefonda asıl şarj yiyen ekran ve 3g. Otomatik senkronizasyon ekran ve 3g ile kıyasla çok şarj yemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

ios 9 cikti bize bi guncelleme cikmadi kesinlikle bundan sonra iphone diyorum hersey yazilim donanim fasa fiso bu saaten sonra

/>

• quote:

quote:

Arkadaşlar otomatik senkronizasyonun açık olması şarjı çok etkiler mi kapatınca anlık e_mail gelmiyor ne yapmak lazım

Devamlı açık olmalı anlık mail almak istiyorsanız. Telefona bağlı hesaplardan anlık bildirimler onun sayesinde geliyor. Senkronize ettikleri içerikleri ayarlarda hesaplardan görebilirsiniz.

Telefonda asıl şarj yiyen ekran ve 3g. Otomatik senkronizasyon ekran ve 3g ile kıyasla çok şarj yemez.

teşekkür ederim kardeşim bizim eski p1 de senkronizasyon açık değilken de geliyordu iyiydi bir de şunu sorayım p 1 den bahsetmişken arama yaparken karşı taraf telefonu açınca küçük bir titreşim olurdu p1 de telefon kulağımda beklemezdim çok güzel bir özellikti g3 de rastlamadım var mı böyle bir özellik varsa nerden aktif edebiliriz teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: Pyrodia

[simage][/simage]Arkadaşlar merhaba 32 gb lg g3 üm var serisi 504 k iyimidir sizce uygulama menüsüne girerken hafif kasma oluyor bu normalmi birde 6.0 alırmı lg g3

O geçişteki kasma her G3'de var, normal yani. Evet Android 6.0'ı alacak

6.0 alır inşallah ya 5.1 den hayır yok bari 6.0 gelsin stabil çalışır inşallah

• Benim telefon SEA
    Bendeki quick remote da digitürk, dsmart, tivibu, teledünya falan yok.
    TR rom kullanan birinden apk sını alsam kursam gelir mi acaba?
    Hiç denediniz mi?
    Bölge bazlı serverdan mı çekiyordur ana serverdan mı? Yoksa ayarları bölgeye göre mi atıyordur?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler yardim

Peki tesekkurler.

Bunun disinda slim armor almayi dusun
    uyorum onerirmisiniz?
    Birde onceki telefonumda buff kirilmaz vardi simdi buna spigenden bir ekran koruyucu alsam korurmu?

Vallahi bende spigenin jelatini var. Çok fark yok. Ucuz alın iki üç tane alın. Aliexpresten falan ürün yorumu olumlu olan satıcıları tercih edin. Boş yere fazla para vermenize gerek görmüyorum. Başka tecrübe eden varsa paylaşabilir.

• quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim kardeşim bizim eski p1 de senkronizasyon açık değilken de geliyordu iyiydi bir de şunu sorayım p 1 den bahsetmişken arama yaparken karşı taraf telefonu açınca küçük bir titreşim olurdu p1 de telefon kulağımda beklemezdim çok güzel bir özellikti g3 de rastlamadım var mı böyle bir özellik varsa nerden aktif edebiliriz teşekkürler

Var tabiki. Ana ekrandaki telefon simgesine tıklayın. Çevirici açılacak. Sağ üstte üç nokta var ona tıklayıp ayarlara girin. Orada bağlantı titreşimi gibi görüşme ile alakalı titreşim ayarları mevcut.

• Nova luancher 10tl ile prime aldim. Ama geri aldim odemeyi. Bir siraya 5 ugulama koyamadiktan sonra

Bilen varsa.aydinlatsin. dock kismini yaptim ama normal applerde 5 olsun istiyorum

• quote:

Benim telefon SEA
    Hiç denediniz mi?
    Bölge bazlı serverdan mı çekiyordur ana serverdan mı? Yoksa ayarları bölgeye göre mi atıyordur?

Bem şöyle bişey yaptım. Cloudy 2.4de quick remoteda kullandığım bazı cihazlar 2.5de yoktu.

2.4deyken o cihazları ekledim quick remote a. Titanium Backupla yedekledim. 2.5de restore ettim. Şuan hala listede o cihazlar yok ama durum çubuğunu çekip quick remote u açınca eklediğim 2 cihazım da oraya geliyor ve çalışıyor

• quote:

quote:

Üzerinde dikkatle durulması gereken hassas bir konu bence.Kırmızı ışıkta geçmek,yoğun trafikte kaynak yapmak,emniyet şeridini haksız yere kullanmak ne kadar yanlış ise crackli program kullanmak,public olmamış film ve müzik indirmek ve kullanmakta o kadar da yanlıştır yani HARAMDIR.Araçlar değişse de helal ve haramlar hiç bir zaman değişmez zira Allah böyle kodlamıştır.Örneğin;bana 5000 yıllık bir yalan söyleyin ki bugün hiç bir geçerliliği kalmamış olsun?

Allah var Elhamdülillah.

Selam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşım yanlış olan bir şeyde neden ısrar ediyorsun?Evet daha önce çok hata yaptım,yanlış sularda yüzdüm ama önemli olan ve bizleri de değerli kılacak olan bu iyi yönlerimizi her ne şartta olursa olsun DİMDİK AYAKTA TUTMAKTIR her ne kadar sürekli tökezlesekte!! Kelle sayısı ile apaçık haksız ve yanlış olan bir şeyi dayanak olarak kullanman da çok düşündürücü gerçekten..

İnsanları çıldırtacak olan şey herkesin cehenneme gidecek olması fikri değil az bir kısmının cennete gidebilecek ihtimalinin olmasıdır.

Selam.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknoCat

Nova luancher 10tl ile prime aldim. Ama geri aldim odemeyi. Bir siraya 5 ugulama koyamadiktan sonra

Bilen varsa.aydinlatsin. dock kismini yaptim ama normal applerde 5 olsun istiyorum

"Bir sıraya 5 uygulama koyamadıktan sonra" dan kastınızı açıklayabilirseniz tarif edebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: agbdlcs81

quote:

Benim telefon SEA
    Hiç denediniz mi?

Bem şöyle bişey yaptım. Cloudy 2.4de quick remoteda kullandığım bazı cihazlar 2.5de yoktu.

2.4deyken o cihazları ekledim quick remote a. Titanium Backupla yedekledim. 2.5de restore ettim. Şuan hala listede o cihazlar yok ama durum çubuğunu çekip quick remote u açınca eklediğim 2 cihazım da oraya geliyor ve çalışıyor

ben hiç TR rom kullanmadım bende yedek yok. teledünya var evde. pratik olurdu olsaydı :)

• 
Sayfa: önceki 22462247224822492250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.