Şimdi Ara

LG G3 KASADA ÇATLAMA. BU NASIL OLUR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün dikkat ettim de kasada resimde görüşlen yerlerde, üst ve altta çatlama var. Ekranın çatlamasını falan anladık da kasa nasıl çatlar?
    Halbuki düzgün ve dikkatli kullanırım. Çoluk çocuğa da vermem. Hiç bir tarafında darbe çizik falan yok.
    Cihazın kaskosu da var ama bunu yapmazlar. Zaten onlar müdahale ettimi bu sefer diğer 2 yıllık garantisi iptal oluyor.

Cihaz paralel ithalat garantili, resmi bir dilekçe yazıp göndereceğim, değişmese tüketici hakem heyetine gideyim diye düşünüyorum?

Kullanıcı hatası derler de sadece o kısımlar çatlak. İçte bir şey yok.

LG G3 KASADA ÇATLAMA. BU NASIL OLUR? LG G3 KASADA ÇATLAMA. BU NASIL OLUR?

• fktanik kullanıcısına yanıt
    Bu sorun sadece bende değilmiş.
    Tüm dünyada varmış

http://www.teknokulis.com/Haberler/Mobil/2014/08/22/lg-g3-sahipleri-mikrofon-kismindaki-catlaklardan-sikayetci
  • quote:

Orijinalden alıntı: fktanik

Bu sorun sadece bende değilmiş.
    Tüm dünyada varmış

http://www.teknokulis.com/Haberler/Mobil/2014/08/22/lg-g3-sahipleri-mikrofon-kismindaki-catlaklardan-sikayetci
    hemen hemen hepsi böyle. aslında lg'nin cihazları geri çağırması lazım
  • üretim hatası ,benimkinde de oldu ,lg hiç ikiletmeden garantiden kasayı değiştirdi....ama paralel ithalatta nasıl olur bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: landmoon

üretim hatası ,benimkinde de oldu ,lg hiç ikiletmeden garantiden kasayı değiştirdi....ama paralel ithalatta nasıl olur bilemem

Dostum LG komple değiştirmedi mi telefonu. Ben sanki komple değiştiriyorlar diye okudum bir kaç yerde.

Benimki Delta servis garantili. Onlar da kasayı ekranıyla birlikte değiştiriyorlarmış. Umarım işçilikleri iyidir yoksa yine Tüketici Hakem Heyetine müracaat edeceğim.
    (Samsung S4 için kafalarına göre yapmayız dediler T.H.H kararı ile para iadesi sonucu çıktı. Bende icraya verdim. Bu aralar para yatar herhalde.)
  • alalı 6 ay dan az olduysa komple değiştiriyorlar,yoksa kasa..bende kasa değişti
  • Tamam anladım dostum, 6 ay muhabbetinden demekki.
    Eşime telefon alacağım, G4 düşünüyordum ama şimdi kararsız kaldım
  • quote:

Tamam anladım dostum, 6 ay muhabbetinden demekki.
    Eşime telefon alacağım, G4 düşünüyordum ama şimdi kararsız kaldım
    Geçmiş olsun arkadaşlar. Bu sorun sadece LG G3 de mi oluyor yoksa genel bir LG problemi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Photon77

Geçmiş olsun arkadaşlar. Bu sorun sadece LG G3 de mi oluyor yoksa genel bir LG problemi mi?

Alıntıları Göster
    Sağol dostum. LG G3'te sanırım. Nette araşırdım bişey bulamadım.
  • Merhabalar arkadaşlar 12 Ağustos 2014 tarihinde almış olduğum g3 telefonum ekim ve aralıkta kasa catlagından dolayı yenisiyle değişti. Subatta yine kasa catlağı oluştu ve 6 ayı gectiginden kasa değisimi olmustu. Artık kasa catlagı oluşmaz diye düsünürken bugün yeniden catlak olustugunu fark ettim. Benim sorum şu ekim, aralık ve şubattaki catlaktan sonra 4.ye çatlak oluşmuş oluyor ben bunun para iadesini isteyebilir miyim? Eğer isteyebiliyorsam serviste bunu söylemem yeterli mi yoksa tüketici heyetine mi başvurmam gerekiyor?
  • Servisten dilekçe ile talep edin, vermezlerse dilekçenin kopyası ve Servis raporu ile THH ne gidin dostum
  • quote:

Servisten dilekçe ile talep edin, vermezlerse dilekçenin kopyası ve Servis raporu ile THH ne gidin dostum

Kasa çatlağının telefona bir zararı var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0537

quote:

Servisten dilekçe ile talep edin, vermezlerse dilekçenin kopyası ve Servis raporu ile THH ne gidin dostum

Kasa çatlağının telefona bir zararı var mı ?

Alıntıları Göster
    Hoş olmayan bir görüntü dışında srun olmaz sanırım. Sonuçta içerden bir sürü vida tutuyor kasayı vs.

• Arkadaşlar bu kasadaki çatlak ne kadar sürede oluşuyor bilgisi olan var mı? Bazı kod numaralılarda oluşuyormuş özellikle bildiğim kadarıyla, kod numarasını telefonun neresinden öğrenebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanozk

Arkadaşlar bu kasadaki çatlak ne kadar sürede oluşuyor bilgisi olan var mı? Bazı kod numaralılarda oluşuyormuş özellikle bildiğim kadarıyla, kod numarasını telefonun neresinden öğrenebiliriz?

Kod numarası telefonun kutusunda yazıyor bildiğim kadarı ile. Çatlak 1 yılda oluştu
  • Garantiye yollayin. Tum g3 lerin sorunu suan bendede var hafif kırılmış
  • Bende 508 serisi g3 var. 4 ay oldu alali. Sikinti yasamadim. Eski serilerinde yogun olarak yasaniyormus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_yilmaz

Bende 508 serisi g3 var. 4 ay oldu alali. Sikinti yasamadim. Eski serilerinde yogun olarak yasaniyormus.
    çok uyardık zamanında çatlama ve ısınmadan gidip alanlar pişmanlardır heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Cucuy

çok uyardık zamanında çatlama ve ısınmadan gidip alanlar pişmanlardır heralde

Alıntıları Göster
    Genelde 400 lü serilerde çok oluyormuş, ben de baktım 509k yazıyor. Biraz şans biraz da kullanımla alakalı sanırım durum, böyle bişey olmaması lazım aslında orası ayrı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanozk

Genelde 400 lü serilerde çok oluyormuş, ben de baktım 509k yazıyor. Biraz şans biraz da kullanımla alakalı sanırım durum, böyle bişey olmaması lazım aslında orası ayrı.

Alıntıları Göster
    benim 2 kez çatladı servise yolladım , yine çatladı yine yollayacağım telefon yedeklemekten sıkıldım artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.