Şimdi Ara

LG G3 Durdu ne yazık ki ana ekran hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
12.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar LG G3 32gb kullanıcısıyım. Yazılım sürümüm V20h . Örneğin bir programa girdiğim zaman geri tuşuna basıp ana ekrana geldiğimde Durdu ne yazık ki ana ekran hatası alıyorum ve ana ekran yeniden başlatılıyor. Ama ana ekrana hiç birşey koymadığım zaman tüm uygulama ve widgetleri sildiğim zaman bu sorunu yaşamıyorum. Çözümü nedir acaba bilen var mı? Format attım çözülmedi tekrar yazılım attım yine çözülmedi yine aynı problemi yaşıyorum. Bilen varmıdır çözümünü?

• aynı sorun bende de var. sinir ediyor insanı. hard reset de yaptım. yine aynı hatayı veriyor.
  • ona benzer bir sorun aldığımda ben makinaya hard reset atıp download moda alıp indirdiğim güncelleme dosyasını "V20b" gibi flash tool ile kendim kurmuştum sonrasında herhangi bir sıkıntı kalmamıştı.
  • ben hard reset attığımda telefon kendini yeniden başlatıp upgrade 178 files gibi bir modla başlıyor. muhtemelen lollipop kurup öyle açıyor telefonu. G2 kullanırken bu şekilde resetlemiyordu kendini.
  • Bu LG G3 serisinin genel sorunu mu yoksa üretilen belli bir partinin sorunu mu? Ben de G3 almayı düşünüyorum kamera, ses ve ram den dolayı, şayet sorunluysa almaktan vazgeçerim. Konuyu takipteyim...
  • Arkadaşlar telefonu aldigim ilk gunden itibaren bu hatayi almaktayim. Sadece whatsapp tan cikinca veriyor bu hatayi. Napacam bilemiyorum. Garantiye versem bise cikacagini da sanmıyorum yalandan telefonsuz kalacam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim telefon son zamanlarda kafayı yedi resmen kendi kendine program açıp kapatıyor, ısınıyor, bazen dokunmatigin bazı yerleri çalışmıyor ce pil yarim gün de bitiyor, mesaj falan yazarken bazen bazı harflere basmıyor v.s. bu tip sorunlarla karsilasan oldumu acaba??? Fabrika ayarlarini yükledim ama yine de duzelmedi. Yardim edebilirseniz sevinirim

• Telefona tekrar hafiza modelinize gore stock rom indirip kurun duzelecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok mu başka çözüm?
    whatsapp çıkışında ekran durdu hatası bende de var lg g3 32 gb

• bu hatayıalan arkadşlar hepiniz room mu kurdunuz ondan dolayımı ?
  • toya T kullanıcısına yanıt
    hayır, tamamen official firmware, hard reset her turlu yolu denedik olmadı. cloudy de de yapıyor. 2 tane g3 var birisi 407 birisi 503 serisi, ikisinde de aynı sorun var.
  • Yok mu bunun çözümü çok memnun olduğum telefonum bu hata yüzünden sinir etmeye başladı.

• g3 alacaktım bu foruma girince fikrim değişti yahu. z2 de cok kaba telefon kalın yani ust ve aşşagıdaki siyahlıklar
  • go luncher kullanıyorum. orjinal ana ekran kullanınca hatayı veriyor malesef. bu sebepten de bu canım telefondan vazgeçmek istemiyorum. o yüzden go luncher kullanıyorum sorun olmuyor. kendime göre de ayarladım sayılır luncherı. alışınca sıkıntı yaşamazsınız.
  • Aynı hatayı bende alıyorum.
    Ne yapacaz onu da bilmiyorum ?
  • arkadaslar bu bahsettıgınız sorular olan telefon paralel ıthalat urunu mu acaba
  • Bendede var cok kotu bisey

• Çözüme ulaşan var mı? Rootsuz temiz olarak.

• Ben şu romu kullanıyorum ama bu hatayı hiç almadım diyenler varsa kullandıkları sürümü buraya yazarlarsa güzel olur aslında

Çünkü iyce can sıkmaya başladı

Şahsen ben Lollipop 5.0 V20H ve Lollipop 5.0 V20İ romlarının ikisinde de aynı hayatı aldım

• Arkadaşlar hala bir çözüm yok mu yahu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.