Şimdi Ara

Lg g3 eur çıktı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar turkiyeden aldığım lg g3 32 versiyonunda eur yazıyor ve 5.0 olduğu halde dokunmatik ekran tuşları 4.4.2 deki gibi.Bu konuda bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cicekoguz kullanıcısına yanıt
    G3'e gelen ilk 5.0'da 4.4.2'deki dokunmatik tuş tasarımı kullanıldı, sonra güncelleme ile 5.0'ın tasarımına geçildi. Telefonu güncelleyin.

Cihazı nereden aldınız?
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Cihazi nt magazasinda indirimde olduğunu gorup aldim hocam.Bir de guncellemeyi ota uzerinden görmüyor bilgisayardan mi guncellemeliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: cicekoguz

Cihazi nt magazasinda indirimde olduğunu gorup aldim hocam.Bir de guncellemeyi ota uzerinden görmüyor bilgisayardan mi guncellemeliyim?

OTA üzerinden görmesi lazım normalde.

Bilgisayardan deneyin bir de.
    Ota uzerinden görmüyor mevcut os en us sürüm diyor bilgisayarda da goremessem ne yapacağım? Bu eur olayi bisey farkeder mi?Androidde yeniyim kusura bakmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: cicekoguz

Ota uzerinden görmüyor mevcut os en us sürüm diyor bilgisayarda da goremessem ne yapacağım? Bu eur olayi bisey farkeder mi?Androidde yeniyim kusura bakmayın.

PM attım.
  • cicekoguz kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki programı bilgisayarına kurup çalıştırın;

http://tool.xcdn.gdms.lge.com/client/app/B2CAppSetup.exe

Programı çalıştırdıktan sonra telefonu tamamen kapatın, ses arttırma tuşuna basarak (telefon kapalı haldeyken) telefonu bilgisayara bağlayın. Telefonda "Firmware Update" ekranı çıkması lazım. Eğer çıktıysa bilgisayardaki programın telefonu tanımasını bekleyin. Telefonu tanıdıktan sonra Ek Özellikler(A) sekmesinden "Yazılım yükseltme hatası kurtarma" seçeneğini tıklayın.
    Deneyecegim. Tesekkur ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunu lg pc suite ile telefonu guncelleyerek çözdüm tuslar yenildendi
    Ve program versiyonunda yazan eur yazisi 21a-AME xx oldu.Yardimlari icin herkese teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.