Şimdi Ara

LG G2 video inceleme 'LG'nin süper telefonu testte'' (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
4
Favori
14.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon ile ilgili kafamda bir sürü soru işareti vardı artık rahatladım.

2 günde 2 büyük ve güzel inceleme izledik. Çok teşekkürler. İncelemelerin sadece biraz daha kısa sürede gelmesini rica ediyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • g2 nin de siyahı daha güzel
  • Neyse G3 çıkmadan inceleme gelmiş

• Ken Block43 kullanıcısına yanıt
    Kasa açıklığı dandik işlemci eksik özellik note 3 çöp
  • note 3 kasası olarak bence çok büyük, telefon için çok fazla. Bu sebeple G2 ile karşılaştırmayı doğru bulmuyorum. G2 nin kendine has bir havası bence. ikide iyi makine, ama telefon olarak tercihim G2
  • cihazı 1 aydır kullanıyorum gerçekten objektif bi inceleme kameranın fokus sorunu var realracing3 vs mostwanted firame düşüşleri var 4.3 le sorun giderilir note 3 oyun performansının daha iyi olması bence note 3 4.3 le gelmesi fiyat performans= lg g2 harbi kral

• LG G2 bana göre alıcağım en iyi akıllı telefon oldu ,

Özellikleri bakımından çok hoşuma gitti , farklı tasarımlı bir telefonu kullanıcaklardan biri olucağım için mutluyum ,

Kasımın sonunda , aralığın başıyla aylığı alınca LG G2 benimsin :)

• Sonunda. Gercekten guzel bi inceme olmus. Tesekkurler.

• incelemede ve sunumda genel bir akış planı yok, insanı yoruyor..

Bak ne diycem aç kamerayıda şu amelelere bi kayıt yaplımda sussunlar şeklinde olmuş..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note3'e telefon diyenler var hala, yoruma gel bütçe sınırlıysa G2 değilse Note3'müş pehh, Biri telefon diğeri tablet işte Fablet falan diye kıvırmayın:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet 1600 TL yi fp saniyor artik...

• Donanım haber eleştirilere kayıtsız kalmamış demek ki:) Sonunda G2 inceleme videosu çıktı. Eski kaliteyi bekliyoruz siteden:)

• Ya su pili cikmiyor alinmaz diyenleri anlamiyorum inanin. Pilini cikarip ne yapacaksin arkadas.zaten bu tip insanlar bir telefonu en fazla 3 yil kullanir. 16gb-32 gb arasindaki fiyat farkinada 1 adet 1tb hdd+1 adet 32gb usb girisli hafiza karti+1 adet otg kablosu alirsiniz.videolari doya doya cekip ssklarsiniz.valla ben boyle yaptim. 1 aydır telefonumun keyfini suruyorum.parada sizin,kararda sizin.benden bu kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Millet 1600 TL yi fp saniyor artik...

Aynen ya. 1600Tl ne demek? Millet paranın değerini hiç bilmiyor
    Alırsın bir şey demem de , ucuz deme bari.

• İki telefonu kıyaslamak çok doğru değil (note 3 ile). Zira arada unutulan önemli bir detay var. Note 3'de android 4.3 var. Bilmeyenler için hatırlatalım 4,3 ile trim desteği, java ve dalvik iyileştirmeleri, openGL 3,0, kernel ve hardware modüllerinde iyileşme, işlemci çekirdekleri kullanımında iyileşmeler vs. vs. bi ton şey var. Ayrıca G2 henüz hiç güncellemendiği halde çok stabilken samsunglarda ilk halde ne donmalar, çökmeler, resetler olduğu herkesin malumu. G2 şu haliyle bile çok stabil ve yeterince stabil olmadan güncellenmeyecektir. Yoksa samsung gibi güncellemenin güncellemesini vermek zorunda kalacaklar.http://developer.android.com/about/versions/jelly-bean.html

Diğer konulara değinirsek piyasadaki en iyi ekrana sahip şuan. Z1'in TFT soluk cansız ekranından da, samsungun çakma çözünürlüklü sahte PPI değerleriyle kandırdığı, pikselden çok boşluk olan karanlık ve güneşte görünmeyen iğrenç ekranlarından da çok daha iyi. Sharpın igzo panelleri gelene kadar en iyisi bu.

Yine kamera şuan güncellenmemiş haliyle bile çok iyi ve daha da iyi olacaktır. Z1 çamur gibiydi mesela güncellemeyle biraz düzeldi. Yani 4,3 güncellemeyle hem stabilite, hem performans artacak. Tabi kamera, ses sürücüleri ve yönetimi biraz ehil eller istiyor. İnşallah LG bu kadrolara sahiptir. Güncelleme ile telefonun daha da coşacağını düşünüyorum.

Bazı arkadaşlar 1500 liraya ucuz diyorlar demişler ama bu tip yazıların en son yazılacağı yer G2 başlığı. Gidin 2200 liralık note 3, 2200 liralık Z1, muhtemelen 2500 liralık 5S başlıklarına pahalı diye yazın. LG'nin size bu donanımı bu vergilerle bedavaya mı vermesini bekliyordunuz. G2 yerine ne alalım onu yazın. S3'ü çıktıktan 4 ay sonra 1762 liraya zor almıştım. 3-4 ayda sattım rezil bişeydi. Bunun 32'liğini orjinal kılıfıyla 1560 liraya mal ettim ve inanılmaz memnunum. Bu arada kılıfından bahsedilmemiş. 2 yıl sonra duruma göre G4 veya Z3 almış olacağım inşallah. İyi forumlar.

• samsung'cular beklemeden rehbere girmeye basladı mı? :)
  • Benim android zulmüne katlanmamın bir sebebi de hafıza kartı ve bataryanın değişebilir oluşu bunun dışında android zulmüne bence katlanılmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gbzlim

Yil 2013 ama videoyu hala telefondan izliyemiyoruz

2 cihazim var ikisindende izleyebiliyorum, tarayicinda destek sorunu vardir

• quote:

Orijinalden alıntı: unflattering

Benim android zulmüne katlanmamın bir sebebi de hafıza kartı ve bataryanın değişebilir oluşu bunun dışında android zulmüne bence katlanılmaz.

Ben g2 ile ilgili soyledim. Telefonun ustunde gelen 3000 ma lik bataryayi bir gunde bitirebilene askolsun. Sabahtan akdama kadar film,video izleyip,oyun oynayacak kadar bos zaman bulabilenlere birsey demiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: unflattering

Benim android zulmüne katlanmamın bir sebebi de hafıza kartı ve bataryanın değişebilir oluşu bunun dışında android zulmüne bence katlanılmaz.

Ben g2 ile ilgili soyledim. Telefonun ustunde gelen 3000 ma lik bataryayi bir gunde bitirebilene askolsun. Sabahtan akdama kadar film,video izleyip,oyun oynayacak kadar bos zaman bulabilenlere birsey demiyorum

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.