Şimdi Ara

LG G2 video inceleme 'LG'nin süper telefonu testte'' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
4
Favori
14.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Len en baba telefon olsa 900 tl den fazla verilmez millet turkiyede k.... alismis devlet bi yandan saticilar bi yandan

• Hep samsung dan arak özellikler touchwiz akıllıbekleme popup play çift kamera vs vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkimore -- 26 Ekim 2013; 1:33:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkimore

Hep samsung dan arak özellikler touchwiz akıllıbekleme popup play vs vs

Hem ön hem arka kamera çekimini de unuttun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG Optimus 4X HD kullaniyorum; telefonun ekranlarinda gezilirken kendi trlefonummus gibi hissettim. Arayuz tamamen ayni. Bir kac kucuk ekstra disinda fark yok. Bildirim cubugu, gorev yoneticisi, galeri, video oynatici, tarayici ana ekran gorunumu, ikonlar vs.. her sey ayni. Ayni ozellestirme secenekleri 4X'te de mevcut. Klasor rengi, ikon goruntusu degistirme gibi. LG bu arayuzu sevmis demek ki. Gercekten cok hos ve estetik.

Video playerin pek numarasi yok denmis ama guzel bir kac numarasi var. Aynisi G2'de de varsa tabii ki. Video oynarken, bi tusa basarak diger videolari goruyor ve uzerine geldigimiz diger videoyu onizleme seklinde gorebiliyoruz. Onizlemenin uzerine bastigimuzda ise o video acikiyor. Benzer bir sey goruntuyu ileri geri sarmada da var. Ileri geri sararken, gitmek istedigimiz saniyeyi sectigimizde, o saniye ve devamindaki goruntu kucuk bir ekranda izlettiriliyor. Tabii bu esnada video normal bir sekilde de oynamaya devam ediyor. Onizleme ekranina bastigimizda ise o saniyeye geciyor ana goruntu. Jmarim anlatabilmisimdir.

Quickmemo keske biraz gelistirilseydi. 4x'tekinin birebir aynisi kalmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

quote:

Orijinalden alıntı: Darkimore

Hep samsung dan arak özellikler touchwiz akıllıbekleme popup play vs vs

Hem ön hem arka kamera çekimini de unuttun

Ekledim izledikce yazıyorum :)

• Bence telefonun en büyük dezavantajı kapasitif tuşlar. Oyun açıkken de kaybolmuyormuş. SD kart takılmaması da ayrı bir konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zanile -- 26 Ekim 2013; 1:43:46 >
  • QSlide özelliğinde 2 tane uygulamadan sonra ''maksimum sayıda pencere zaten açık'' diye uyarı verdi. Ama siz 9 tane uygulamayı aynı anda açabiliyoruz diyorsunuz.
  • G2 kullananlara bir sorum var.

4x'te telefonla ne yapiyorsak yapiyor olalim, mesaj geldiginde sol ustte kucuk bir sekilde gozukuyor ve buradan cevap da verilebiliyor.Bence cok pratik bir ozellik.

G2'de de var mi?

• bu erdi varya bu telefonu üreten lg mühendisinden daha iyi biliyor valla o çıksa bu kadar detaya giremezdi helal olsun çok beğendim ben firarda diyordum ama iyi çalışmış konuya da çok hakim.Cihaza gelince 1800 tl ye 32gb bu donanıma göre ve turkıye pıyasasının amiral gemisi telefonlarına gore mükemmel olmus sadece herkes alısamayabılır arka butonlara inceleme için tşkler.

• Note 3 neden exnos ile tr ye geldi diye kızılıyor ama gördüğümüzgibi oyunlarda snapdragon kkarşısında çok çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: doctor5945

bu erdi varya bu telefonu üreten lg mühendisinden daha iyi biliyor valla o çıksa bu kadar detaya giremezdi helal olsun çok beğendim ben firarda diyordum ama iyi çalışmış konuya da çok hakim.Cihaza gelince 1800 tl ye 32gb bu donanıma göre ve turkıye pıyasasının amiral gemisi telefonlarına gore mükemmel olmus sadece herkes alısamayabılır arka butonlara inceleme için tşkler.

Kamera performansı ve oyun performansı duzeltilmedikce alınmaz. Note3 te suan 2000 den satılıyor kamerası çok daha iyi 32 GB arti SD card varve ooldukça fazla özelliği var. Teknosa yarım saat baktım ikisinide çok az büyüklük önemli değilse incelemede de dendiği gibi note3 her şeyi ile çok farklı konumda.

• Yok artık note 3'le bunu bile kıyaslayanlar var kusura bakmayın ama çogu özelliği samsung'dan özenmişler note 3 forever

• Bu inceleme elzemdi, teşekkürler donanımhaber
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soul741

1600 Tl ye F/P canavarı diyorsunuz ya, Allah akıl fikir versin ne diyeyim.

Hocam aynı fiyat bandında siz daha iyisini önerseniz de bizde bilsek

• quote:

Orijinalden alıntı: Bordo38

Yok artık note 3'le bunu bile kıyaslayanlar var kusura bakmayın ama çogu özelliği samsung'dan özenmişler note 3 forever

Dogruları söyleyince lg fanları senide benide eksilemişler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CCircassian

Bence telefonun en büyük dezavantajı kapasitif tuşlar. Oyun açıkken de kaybolmuyormuş. SD kart takılmaması da ayrı bir konu

Dünkü note3 un kamera çekimi ve oyun oynatma kalitesinin iyi olduğu bariz ortada suan zaten samsung da standart 32 GB oldu fiyatta 2000e düştü. IPad mini 2 yi beklicem beğenmezsem note 3 alcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Coleslaw

quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

G2 on incelemesi zaten gayet yeterliydi.Erdi telefona detayli inceleme gibi on in inceleme yapmıştı.Bu yüzden G2'den once Z1 ve Lumia 1020 incelemesi gelmeliydi.Zaten bu incelemeler niye boyle ust uste gelmeye basladi merak ediyorum sonunda tepkileri dikkate almislar galiba.

Tepkileri dikkate almalari kabahat mi oldu anlamadim? Bu telefona bu kadar inceleme az bile cunku cok fazla ragbet gordu.

Demek istediğim Lumia 1020 ve Z1 ellerinde mevcut.Ama bu telefonlara cok yuzeysel on inceleme yaptilar.Ama Lg g2'nin on incelemesi cok detayliydi.Bu yuzden onlarin incelemelerini daha erkene almalilardi diye dusunuyorum.Ben istedigim her seyi on incelemede bulmustum hatta asil video incelemede ne yapacaklar diye dusunuyordum.

• Aslinda Büyük ekranda Yüksek kaliteyi istiyorum herşeyi istiyorum diyorsa Alici ben şahsen şunu söylüyorum.. Paran varsa eğer, Daha fazla Artisiyla alinabilecek En iyi Telefon Note 3.. Bütçe sınırliysa da G2.. Bu 2 telefonun karşilaştirilmasi aslinda gereksiz ancak G2'i forumda bakiyorum Baya kişi Note 3 ile kiyaslayip onu mu alsam bunu mu alsam diye sormaya başladi.. Dediğim gibi, Cebinde paran varsa eğer, Daha fazla Artisiyla alinabilecek En iyi Telefon Note 3.. Bütçe sınırliysa da Tabi ki LG G2.. Kesinlikle kullanicisini üzmeyecek bi telefon yapmiş adamlar..
  • oyun konusunda frame düşmesinden bahsedilmiş.yazılım güncellemesi lazım diye söyleniyor ve note3 ün oyun performansı daha iyi deniyor.bence bunun nedeni samsung un yazılım tarafındaki optimizasyonundan çok mali t628 in başarısı gibime geldi.mali serisi gpu lar adrenolara göre oyun performansı daha iyi sanki.bu şahsi düşünce tabi.çünkü bu gpuların kaç poligon çizdiğini bilmiyorum . bu gpuları da denemiş değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkcombil

quote:

Orijinalden alıntı: Soul741

1600 Tl ye F/P canavarı diyorsunuz ya, Allah akıl fikir versin ne diyeyim.

Hocam aynı fiyat bandında siz daha iyisini önerseniz de bizde bilsek

Bir aya note 3 1800 olur. G2 aldınmı zaten 10 GB hafıza olacak oyunlar maşallah zaten fotoları videoya müziğe filme yer kalmaz. Note3 27+64 GBhhafıza doya doya

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.