Şimdi Ara

LG G2 ülkemiz fiyatları belli oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
3
Favori
11.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• harika fiyat lan..bir de düşer bunun fiyatı bir kac aya. naylon iphone dan daha iyi.
  • Gayet güzel fiyat eğer bu fiyattan gelirse lg g pro ucuzlayabilir.

• Psikolojiyi Apple Türkiye Store'undaki fiyatlara hazırlıyorlar bana kalırsa. Her türlü en büyük rakibi Samsung Türkiye'ye kapak gibi fiyat çekmiş LG Türkiye, helal olsun.

• Arkadaslar bu fiyata ancak nexus cihazlar gelirdi turkiye ye simdi dunyanin en guclu telefonundan bahsediyoruz(note 3 tablet)turkiye ye gelicekler arasinda.bu fiyata kesinlikle alinir.

• Helal Olsun gerçekten alkışlıyorum.

• helal olsun sana bu yollar be lg. tebrik ettim. ayrıca nexus 4 iyi gelmiş lg ye demek ki böyle güzellikler yapmaya cesaretleri olmuş

• Bu donanım bu saygılı fiyattan ülkemizde satılacaksa hemde günümüz kur'larıyla çok satsın be abi.
  • lumia almasam da bunu mu beklesem acaba. kamerası nasıldır düşük ışıkta. konser kaydı falan olur mu bunla ?
  • telefon yukarıda bahsedilen fiyatlardan girerse çoğu firmanın canını sıkabilir

• İyi fiyat. Paralel ithalat 1300-1400 e alınır herhalde.
  • Süper tam alınası olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: bellair

telefon yukarıda bahsedilen fiyatlardan girerse çoğu firmanın canını sıkabilir

GİRERSE DEYIL SUAN SITEDE BU FIYATTAN ON SIPARISTE...

• Lg ülkemizde Optimus G ile tutunamasa bile, G2 ile tutunacak
  • param olsaydı hiç düşünmeden alırdım bende telefonu alalı 1 hafta oldu 949 liraya lg p880 aldım hayırlısı olsun diyelim
  • yıl bitmeden 32 gb lıgı 1400-1500 düşer kapıs kapıs gıder.LG en büyük eksıgınde bırıydı pazarlama ve reklam telefonların gec gelmesı bunuda cozmusler.Fiyatıda 1800 sınırında tutup emsallerıne avantaj sağlamış durumda

Ayrıca Optimus G nin de fiyatı G2 cıkmasıyla 1100 lria cıvarına duserse minilerin hepsi çöp olur o fiyat kategorsınde alternatıfsız olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangreal_1905 -- 14 Eylül 2013; 1:31:09 >
  • phonearena para mı almış bilmiyorum ama basmış puanı g2 ye...

kamera kıyaslaması var burda.
    http://www.phonearena.com/reviews/Camera-Comparison-LG-G2-vs-Samsung-Galaxy-S4-iPhone-5-HTC-One_id3405
  • oha mükemmelsin lg nexus ile Sen bir numarasın inanamıyorum şu an gözlerim yaşardı lg fanboyun oluyim reklamını yapiyim bedavaya ...

• LG'nin bu hareketi bazı şeylerin işareti. Apple mağaza açıyor, Turkcell telefon çıkarıyor, artık bu kadar yüksek fiyatları görmeyebiliriz. Ayrıca General Mobile Discovery gibi Çin malı olmakla birlikte ucuz ve performanslı telefonlar ülkeye geldikçe bu düşük fiyatları daha çok göreceğiz.

• Kıçı kırık kılıf 129 TL !!!

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.