Şimdi Ara

===> LG G2 TEKNİK KONU <=== (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.437
Cevap
135
Favori
467.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bersis576

suitin sürümü bu valla bende bugün güncelledim sürekli güncelle diyordu sinirlendim güncelledimde çok yavaş güncelledi pc suiti.

aynı sürümü kullanıyoruz.. neyse bana çıkmıyor sen kur bakalım 10c yi.. neler değişik görelim..

• isomania kullanıcısına yanıt
    lg ye mail atmıştım sanırım onlarda beni kobay ilan ettiler :D
  • bersis576 kullanıcısına yanıt
    Bende merak ettim, güncellemeyi kontrol edeceğim ama bir türlü LG PC Suit'e telefonumu bağlayamadım. Telefonum rootlu ve orjinal rom kullanıyorum. Nerde hata yapıyorum ?
  • ulisko kullanıcısına yanıt
    root olaylarından hiç anlamıyorum bilen arkadaşlar cevaplarsa daha iyi olur,ramle ilgili gözle görülür fark varda orası kesin,pil konusunda bişe yapıp yapmadıkları bitince belli olacak,kameradada odaklama bende 2 sn felan sürüyor odaklamadan çekimde yapabiliyorum,pek heyecanlandıracak bişey yok sanırım.
  • Telefonu Rootlu olupda Güncelleme Alan varmı ?
  • mamilim90 kullanıcısına yanıt
    Telefonum root lu Ancak PC Suit'e bağlanamıyor, kafayı yiycemmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulisko

Telefonum root lu Ancak PC Suit'e bağlanamıyor, kafayı yiycemmm

ben şuan pc suiti indiriyorum benimkide rootlu deniyip yazacağım size
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitewalker

Sağolun cevap için.

Peki illa kdz dosyasını indirip flash tool ile mi yüklemek gerek, yoksa LG PC Suite ile güncelleme yapmak da aynı işi otomatik olarak sorun çıkartmadan yapar mı? (Cihazda kutudan çıktığından beri kendi romu var)

Sadece OTA ile sorun yaşarsınız. Diğer yöntemlerde problem olmaz. Çünkü OTA'da komple Rom yüklenmez. Sadece değişen, güncellenen dosyalar yüklenir. Bunlar da Recovery'den yapılır. Recovery değişmişse sorun çıkar.
    OTA haricindeki yöntem olan KDZ yani Rom dosyası ile yapılan güncellemelerde Rom dosyası komple yeniden yüklenir ve bu Recovery'den yüklenmez, direkt yüklenir. Bu nedenle de hangi Recovery olduğunun v.s bir önemi yoktur.

İster PCSuite, ister Mobile Support, ister Flash Tool olsun hangisi ile yüklediğinizin önemi yoktur.

• cihazım rootlu pc suitete 10 b yi güncel yazılım olarak gösteriyor.millet nasıl 10c yüklüyor anlamadım
  • Gelen 10c versiyonda ne yenilik var?
  • Ya arkadaşlar bu kadar hayret edecek, bu kadar anlamayacak birşey yok.
    Türkiye için (daha önce twitter'da V10F demişlerdi ama sanırım onlar paralel telefonlar) de V10C güncellemesi geldi. Ama elbetteki herkese aynı anda gelmesi mümkün değil. Öyle olursa bunu hangi server kaldırabilir? Bu nedenle IMEI numaralarına göre belli bir düzende update sağlanıyor. Ayrıca merak edecek birşey de yok. Gelen güncelleme Kitkat değil, iyileştirme güncellemesi. Sabrederseniz size de gelecektir. Sabredemiyorsanız yakında kdz dosyası çıkar, onu indirip yüklersiniz.
  • arkadaşlar telefonum ilk sayfada videolu anlatımlar başlığının altındaki fotoğraftaki gibi firmware update ekranında takılı kaldı.kapatıp açıyoruım düzelmiyor.telefonum rootlu.düzeltme şansım yokmu.
    Hocam Pc Suite e bağlanırken telefondaki ayarlarını sıralayabilir misin ? Ben telefonu bir türlü bağlayamıyorum. Bütün USB portlarında denedim, PC suiti kaldırıp yeniden yükledim ama olmuyor bir türlü

yardımlarınızı bekliyorum
    bilgisayara bağlayınca telefonun kilidini açmanız gerekli belki bu yüzdendir,kilidi açınca lg yazılım diye bir seçenek var ona tıklayın bağlanır.
    Dediklerinin hepsi tamam, kilit de kullanmıyorum. Ama olmuyor !!! Bazı ayarlar var geliştirici seçeneklerinin altında (USB hata ayıklama vb gibi ) onları paylaşabilirsen bende aynı ayarlara getirip deneyim...
    bende öyle bir seçenek çıkmıyor,ayarlar-genel-pc bağlantısı-usb bağlantı yöntemi seçin(burda çıkanlar çıkıyor bağlantı sırasında)-lg yazılımı işaretli
  • Arkadaşlar ben cihazı Root ettikten sonra Güncelleme Merkezi'ni sildim ve yanlışlıkla da apk dosyasını da sildim. Bana apk dosyasını atabilecek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonun herşeyi çalışıyor ve şu an 3.5 gb boş yer bulunmakta
    lakin;
    fotoğraf çekiyor ama video kaydı yapmıyor sebebi nedir?

1-2 güne kadar çözümünü bulamazsam format atcam olmadı servis yolu gözüktü galiba
    Paylaş
  • Arkadaşlar güncelleme büyük olasılıkla paralel ithalat cihazlarda görünüyor.

Bir de her güncelleme için bu kıadar heyecanlı olmayın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Arkadaşlar güncelleme büyük olasılıkla paralel ithalat cihazlarda görünüyor.

Bir de her güncelleme için bu kıadar heyecanlı olmayın derim.

80210b-tur-xx yazılımı var bende pc suitten 80210c-tur-xx güncellemesi gözüküyor fakat indirebilene askolsun 20 mbit internetim var 20 dakikadır %4 de server yogun herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr_divx -- 4 Ocak 2014; 15:35:23 >
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.