Şimdi Ara

===> LG G2 TEKNİK KONU <=== (167. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.438
Cevap
135
Favori
467.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: B_O_S_S

Arkadaşlar yanlış hatırlamıyorsan S3 telefonumda OTG ile hangi flash diski taksam açılırdı yani Fat32 NTFS ayrımı yapmazdı ama G2 sadece Fat32 açıyor değil mi? Ben başka türlü flash bağlayamadım.

Hangi cihaz olursa olsun, Android işletim sistemi NTFS'i görmez. Ya FAT32 yada exFat olmalı. ExFat olursa 4GB'tan büyük dosyalar da kopyalayabilirsiniz. ExFat'in tek eksisi, XP gibi sistemlerde okunamazlar. Daha üst işletim sistemi gerekir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitewalker

Arkadaşlar bu custom recovery'lerde oluşan güncelleme sorunu OTA ile güncellerken mi oluyor sadece? Bana da güncelleme var görünüyor ama Clockword recovery yüklü ondan koktum güncellemeye. Şimdi kdz dosyasını indirip flash tool ile rom yüklesem sorun çıkar mı? Bu şekilde yapınca telefondaki her şey silinir mi?

Cihazın Root 'lu olması ile OTA güncellemesi yapmamasının bir ilgisi yoktur. Yukarıda da belirtildiği gibi Custom Recovery varsa sorun çıkabilir. Bu nedenle cihazı Root' lu ve Custom Recovery olarak kullanan kişilerin, OTA ile işi olmaz - olmamalı. Bu kişiler zaten kdz ile yükleme yaparlar - yapmalılar. Siz de KDZ ile yükleyebilirsiniz.
    Stok Rom yüklenirken zaten ne Root kalır ne Recovery.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • chatin_62 kullanıcısına yanıt
    Sağolun cevap için.

Peki illa kdz dosyasını indirip flash tool ile mi yüklemek gerek, yoksa LG PC Suite ile güncelleme yapmak da aynı işi otomatik olarak sorun çıkartmadan yapar mı? (Cihazda kutudan çıktığından beri kendi romu var)
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: B_O_S_S

Arkadaşlar yanlış hatırlamıyorsan S3 telefonumda OTG ile hangi flash diski taksam açılırdı yani Fat32 NTFS ayrımı yapmazdı ama G2 sadece Fat32 açıyor değil mi? Ben başka türlü flash bağlayamadım.

Hangi cihaz olursa olsun, Android işletim sistemi NTFS'i görmez. Ya FAT32 yada exFat olmalı. ExFat olursa 4GB'tan büyük dosyalar da kopyalayabilirsiniz. ExFat'in tek eksisi, XP gibi sistemlerde okunamazlar. Daha üst işletim sistemi gerekir.

Faydalı bir bilgilendirme oldu teşekkür ederim. Sizin gibi foruma faydası olan insanların çoğalması dileğiyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitewalker

Sağolun cevap için.

Peki illa kdz dosyasını indirip flash tool ile mi yüklemek gerek, yoksa LG PC Suite ile güncelleme yapmak da aynı işi otomatik olarak sorun çıkartmadan yapar mı? (Cihazda kutudan çıktığından beri kendi romu var)

telefonum sadece rootlu. stock rom kullanıyorum. root dışında işlem yapmadım. şuan güncelleme işlemini başlattım. herhangi bir sorunla karşılaşırsam yazarm
  • Türkiye 10c romu güncellemesi geldi,telefonu yedekledikten sonra romu yükleyeceğim yükleyenler olursa paylaşımları bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bersis576

Türkiye 10c romu güncellemesi geldi,telefonu yedekledikten sonra romu yükleyeceğim yükleyenler olursa paylaşımları bekliyorum.

emin misin geldiğine? ben güncelleme kontrol et diyorum son sürüm kullanıyor sunuz diyor..
  • isomania kullanıcısına yanıt
    bilgisayardan pc suit üzerinden kontrol edince gözüküyor sadece 10c.
  • quote:

bilgisayardan pc suit üzerinden kontrol edince gözüküyor sadece 10c.

hemen deniyorum
    bi arkadaş bende gözükmüyor diye cevap attı ama sizde gözüküyormu,10b vardı bende bir kaç arkadaştada gözüktü ama bazılarında gözükmüyomuş yada yanlış yerden kontrol ediyorlar.
  • quote:

bi arkadaş bende gözükmüyor diye cevap attı ama sizde gözüküyormu,10b vardı bende bir kaç arkadaştada gözüktü ama bazılarında gözükmüyomuş yada yanlış yerden kontrol ediyorlar.

Bendede gunceli bu son surum bu sanirim dogrumudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

şimdi kontrol ettim maalesef güncelleme yok.. D80210b son sürümü kullanıyorsunuz diyor.. LG pcsuite ten bakıyorum..
    valla anlamadım pc suiti güncelledim ben ilk önce ondan sonrada teli bağlayınca gördüm birazda resim atacağım .
  • sizin cihaz TUR-XX yani türkiye cihazı değilmi? bir yanlışlık olmasın
    aynen kardeş D80210b-TUR-XX şu anda ve resimi yüklüyorum.
     ===> LG G2 TEKNİK KONU <===

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bersis576 -- 4 Ocak 2014; 1:23:16 >
  • quote:

aynen kardeş D80210b-TUR-XX şu anda ve resimi yüklüyorum.
    hayret bişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isomania -- 4 Ocak 2014; 1:25:43 >
  • -SoloTurk- kullanıcısına yanıt
    yok rom geldi 10c resimden bakabilirsiniz resimde sağ tarafta gözüken sürüm yükselt tuşuna basınca gözüküyor.tel tam şarj olunca yükleyeceğim.
    tekrar yükledim kardeş büyüğe tıkla :D
  • quote:

tekrar yükledim kardeş büyüğe tıkla :D

sana zahmet pc suite sürmünün resminide gönderebilir misin .. sırayamı soktular anlamadımki.. güncelleme kontrol et diyorum son sürüm 10b diyor.. acaba pc suite sürümünde mi farklılık var onuda güncelle dedim güncelleme yok dedi.. Allah Allah
    suitin sürümü bu valla bende bugün güncelledim sürekli güncelle diyordu sinirlendim güncelledimde çok yavaş güncelledi pc suiti.
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.