Şimdi Ara

lg g2 sony a6000 den güzel video çekiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Youtube da bende izlemiştim a6000'nin vidolarını ve benim içinde hayal kırıklığı oldu...Üstelik Lg G2 nin de sensörü sony.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar böyle mi gerçekten , ders anlatım videoları için kamera alacaktım hiç almayayım o zaman, telefon ile mi devam edeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: ercinoyman

Arkadaşlar böyle mi gerçekten , ders anlatım videoları için kamera alacaktım hiç almayayım o zaman, telefon ile mi devam edeyim

Video için bulaşmayın. Telefon iyi bir modelde gayet yeterli olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonuçları bilgisayarda karşışaştırdığınızda aynı fikirde olursanız ya kameranızda bir arıza var veyahut ayarlara hakim değilsiniz. Örnek olarak isoya abanmış olabilirsiniz.

Ayrıca bu tip makineler genelde renksiz ham şekilde işlemeden çekmeye ayarlıdır ki daha sonra video programları ile rahatça düzenleyebilelim.

Bir arkadaş odaklama mevzusundan bahsetmiş. Doğru slr makinelerde odaklama geç olabiliyor. Fakst canon stm lenslerde falan bu sorun yok. Aynı şekil a6000 de de bu sorun yok kit lensiyle bile. Çünkü odaklamayı mekanik olara değil dijital yapıyor, lenste hareker eden parça yok yani.

Sonuç olarak bende V10 kullanabiliyorum A6000 in özellikle de videosuna yaklaşamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomatikte cekmek daha mi saglikli o zaman?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.