Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (3322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33203321332233233324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar DPI değiştirdiğimde aynı özellikleri xcame uygulamama rağmen çekim yaparken kamera etrafında boşluk kalıyor.
    Varmıdır bir çözümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rezn0v.dll

Beğenmediğiniz Aosp kamerası Orion Os 2.2
    Bu mesaja eklenen görseller:

Bunu kurmak için bootloader ya da baseband değiştirmek gerekiyor mu? Konusunda pek bi açıklama yok da. PowerG2 den geçmek için ne yapmak gerekli? Yardımcı olursan sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cemturk kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam cidden rom stabil calisiyor. Dedikleriniz bunlar mi :

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rezn0v.dll kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi kamera uygulamasını kullandınız.
    Kullandığınız uygulamada Herhangi bir ayar uyguladiniz mi

Fotoğraf gerçekten hoş.

• ayazoglu kullanıcısına yanıt
    Gerek yok. Wipe ardından rom ve gapps flashlamak yeterli.
  • evet hocam bahsettiğim resimde gozuken flaş ışığı :) tamam ekranda widgeti var ama , internette gezerken ani bişey oldugunda sayfadan çıkmadan bildirim çubugundan ışığı açıp kapamak çok kolaylık oluyordu cloudy de. o SS koydugunuz rom hangi room. yalnızca o flaş ışığı lazım gerçi ama bi çılgınlık yapabilirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemturk -- 13 Mart 2016; 12:58:55 >
  • cemturk kullanıcısına yanıt
    cloudyg2 3.3 :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Snapdragon camera hocam gece moduna aldım sadece birde fotoğraf kalitesi %100de duruyor onun dışında bi ayar yok

• ayazoglu kullanıcısına yanıt
    https://www.androidfilehost.com/?fid=24269982086998949 bunu flashlayıp geçebilirsin

• emurat E kullanıcısına yanıt
    Hocam rom son derece akıcı cm13 den bi farkı yok desek yeridir. Tek sorunu ekran kilidi seçemiyorsun onuda fixlemişler feedback sonucu bir sonraki sürümde çok daha kararlı bir şekilde gelecekmiş, konuştuğum kadarı ile

• Bende dünden beri orion kullanıyorum rom iyi gibi duruyor. Fakat ekrana güvenlik kilidi koyamadım bir türlü. Sizde durum nedir hocam ? Zahmet olmazsa ekran kilidine pin koyup açmayı dener misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyidebanane13 -- 13 Mart 2016; 14:49:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynsemre1

quote:

Beğenmediğiniz Aosp kamerası Orion Os 2.2

Hadi canım bu gerçek mi ya hem kaliteli hemde çok güzel çıkmış g2 ile çekildiğine inanasım gelmiyor şuan.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alynty: ynsemre1

quote:

Orijinalden alynty: Rezn0v.dll

Be?enmedi?iniz Aosp kamerasy Orion Os 2.2

Hadi canym bu gerçek mi ya hem kaliteli hemde çok güzel çykmy? g2 ile çekildi?ine inanasym gelmiyor ?uan.

Bu resim öyle çokda abartılacak kalitede değil arkadaşlar, resmi orjinal haliyle incelerseniz görürsünüz, bir sürü noise var, G2 nin her zamanki kalitesi..

Buyrun buda Cloudy G2 3.3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi z@bers -- 13 Mart 2016; 15:09:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zabit_ersin

quote:

Orijinalden alynty: ynsemre1

quote:

Orijinalden alynty: Rezn0v.dll

Be?enmedi?iniz Aosp kamerasy Orion Os 2.2

Hadi canym bu gerçek mi ya hem kaliteli hemde çok güzel çykmy? g2 ile çekildi?ine inanasym gelmiyor ?uan.

Bu resim öyle çokda abartılacak kalitede değil arkadaşlar, resmi orjinal haliyle incelerseniz görürsünüz, bir sürü noise var, G2 nin her zamanki kalitesi..

Buyrun buda Cloudy G2 3.3

Resmin kalitesinden çok aospden böyle kalite alınması önemli hocam stockdaki takılmalara dayanamayan benim gibiler için çok iyi bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hocam rom son derece akıcı cm13 den bi farkı yok desek yeridir. Tek sorunu ekran kilidi seçemiyorsun onuda fixlemişler feedback sonucu bir sonraki sürümde çok daha kararlı bir şekilde gelecekmiş, konuştuğum kadarı ile

hocam orıon os 6.0 üzerine inşa edilmiş sanırım akşama bi g2 alıcam bunu kurcamda lolipop sürümden direk vıpe yapıp geçebiliyozmu bootlader linki vermişiniz ona gerek varmı ? nasıl kurcaz romu fastboot mode hatasından korkuyorumda ayrıca gapsde hangisini indircez full mini micro nano mico hangisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djvietnam -- 13 Mart 2016; 16:48:02 >
  • Bayadır buralara pil süreleri atılmıyor bir zehri salayim

Srkg2 ultralite xceed build 14

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F99E34F6E -- 13 Mart 2016; 17:49:51 >

• selamun aleyküm arkadaşlar stok lp deyim ancak kasılmalar şişmeler son düzeye çıktı önerebileceğiniz rom var mı ? Tek isteğim stabil ve güvenli bir sürüm olması güncelleme ile falan uğraşmak istemiyorum bir kere kuracam o romu ve stabil bir şekilde kullanmak istiyorum.

Önerilerinizi bekliyorum . Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yabancı Karakter

selamun aleyküm arkadaşlar stok lp deyim ancak kasılmalar şişmeler son düzeye çıktı önerebileceğiniz rom var mı ? Tek isteğim stabil ve güvenli bir sürüm olması güncelleme ile falan uğraşmak istemiyorum bir kere kuracam o romu ve stabil bir şekilde kullanmak istiyorum.

Önerilerinizi bekliyorum . Teşekkürler.

Cm 12.1 Snapshot
  • ynsemre1 kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler cevabın için kendi sitesinden indiriyorum şuan

• Hepinize teşkkür ederim arkadaşlar.
  • aosp için quickmemo alternatifi düzgün bi' şey var mı
  • 
Sayfa: önceki 33203321332233233324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.