Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (1682. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16801681168216831684
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cloudy g3 2.0 gerçekten çok hızlı ses biraz kısıktı ama ses yükseltme zip yükleyince ses süper oldu şarjda birkaç dolumdan sonra daha iyi gibi geldi sonuç güzel rom olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LAM HOANG MIUI EDIT V8 ÇIKTI.
    http://forum.donanimhaber.com/m_97648322/f_//tm.htm#97648322

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk_o -- 27 Eylül 2014; 10:58:07 >
  • Beyler Cloudy g3 romda arama esnasında kesilmeler oluyor mu? Ve internette gezinirken 3G gidiyor mu ?

Avea'dan mı ya da romdan mı bilemiyorum. Bu roma geçtiğim günün ertesinde arada bir bu sorunu yapıyor da. :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Indiyorum otobuste kuracagim artik

Link navi l olan nedir acaba ios bar ve resimdeki gorseller gibi olmasi icin onumu flaslicaz acaba.

Kurarken ios statubar secenegi cikiyor. Onu sececeksin :) romu kurdun uygulamalarimi yukledim. Cloudy g3 2.0 dan sonra biraz hantal geldi bana. Ayrica lg backup yok. Kumandada vestel dahil bi cok turk markasi yok. Ozelestirme olarak guzel ama akiciligi begenmedim. Yedegime geri dondum :)

Yalniz bi kac kisiyle konustum ses inanilmaz net geldi. Konusma sesi olarak kullandigim en iyi rom.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egeboys0 -- 27 Eylül 2014; 11:20:44 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcemre

quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

Cloudy g3 2.0 gerçekten çok hızlı ses biraz kısıktı ama ses yükseltme zip yükleyince ses süper oldu şarjda birkaç dolumdan sonra daha iyi gibi geldi sonuç güzel rom olmuş

Ses yukselt ne shize sesi yukseltme linkini verebirmisin

http://www64.zippyshare.com/v/36320074/file.html teker teker flaşla usta

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• sistemi en az yoran, işlevsel ve görsel olarak başarılı bulduğum hava durumu widgeti LockClock indirmek isteyenler olursa linke ekliyorum

https://www.mediafire.com/?mmx2lc8hdc2frxm

• cmert kullanıcısına yanıt
    Bu cmnin widgeti. Ama severim kendisini. Link için teşekkürler.
  • aynen öyle... o yüzden sade ve kullanışlı
  • egeboys0 E kullanıcısına yanıt
    Bende yükledim. Kuraklık sesi çok iyi geldi banada görüşme kalitesini test etmedim daha usb belleği yanıma almayı unutmusum uygulamaları filan gece yükleyeceğim. Ben birkaç gün deneyecegim cloudy yeni sürüm çıkarana kadar beklerim site düşünüyorum.

Edit : ram temizleme widgeti yok elinde olan atarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F99E34F6E -- 27 Eylül 2014; 11:45:17 >
  • selamlar hard reset atmam gerekıyor oncesınde yedek almam lazım browserıma bulasan bır vırus yuzunden sıtelerde dolasamıyorum bana yardımcı olabılıcek bırı var mı 2 ıslemı de daha once yapmadım
  • Cloudy 1.3 deyim 2.0 a geceyimmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar,efsane rom paranoidandroid in yeni versiyonu çıkmış.tweaksbox ve exposed ile yapılan bir çok özelliği romun kendi ayarları içine koymuş,süper olmuş.tavsiye ederim,deneyin.işte linki:
    http://aospal.hostingsharedbox.com/aospal/roms/d802/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Bende yükledim. Kuraklık sesi çok iyi geldi banada görüşme kalitesini test etmedim daha usb belleği yanıma almayı unutmusum uygulamaları filan gece yükleyeceğim. Ben birkaç gün deneyecegim cloudy yeni sürüm çıkarana kadar beklerim site düşünüyorum.

Edit : ram temizleme widgeti yok elinde olan atarsa sevinirim.

https://mega.co.nz/#!Do4TnJhT!AxOutmpP4YqcA3B_z4QvWMyu46ODMe8X_Du2l1j5RB0

Buyur hocam

• Lam hoang G3 rom V.2.0 kurdum..

Suan hersey cok iyi ama ayarlar - uygular a girip her hangi bir uygulamaya bastigimda " hata verip kapaniyor "

Sorunu nasil asabilirim?

• beyler cloudy 1.3ten 2.0a geçtim ama sanal tuşlar büyüdü eski orjinal haline geldi nedendir acaba bilen var mı? bir de cloudy 2.0da tavsiye edeceğiniz hangi programlar var kamera veya ses olarak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirnatli21

Lam hoang G3 rom V.2.0 kurdum..

Suan hersey cok iyi ama ayarlar - uygular a girip her hangi bir uygulamaya bastigimda " hata verip kapaniyor "

Sorunu nasil asabilirim?

Simdi denedim bende oyle bi sorun olmadi. Temiz kurulum yaptiniz mi?

Edit. Pardon cloudy g3 sandim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egeboys0 -- 27 Eylül 2014; 13:37:17 >
  • Lam hoang g3 rom nasıl yeni sürüm Cloudy 1.3 den geçmeye değer mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Sümmani.

Beyler Cloudy g3 romda arama esnasında kesilmeler oluyor mu? Ve internette gezinirken 3G gidiyor mu ?

Avea'dan mı ya da romdan mı bilemiyorum. Bu roma geçtiğim günün ertesinde arada bir bu sorunu yapıyor da. :/

Bende görüşme esnasında böyle bir sorun olmadı arada wifi kopması oluştu lg backup ile yedeklemeyi yeni sürüme yüklediğim için bazı sorunlar yaşadım sizde benim gibi lg backup ile sürüm yükseltiyseniz temiz kurulum yapıp yedekleri tb ile yükleyin hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirnatli21

Lam hoang G3 rom V.2.0 kurdum..

Sorunu nasil asabilirim?

aynı sorun bendede var. genel olarak çok güzel rom. beni rahatsız eden status bardaki kb göstergesi. kaldırmanın bir yolu varmı onu.
  • bgunduz26 B kullanıcısına yanıt
    Sagol dostum eline sağlık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 16801681168216831684
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.