Şimdi Ara

[LG G2][ROM][20X][ROM YÜKLEME][TR][TUM KİTKAT KDZLER][ROOT/RECOVERY][4.4.2 GÜNCELLEME VE YÜKLEME REHBERİ][JB 4.2.2 GERİ DÖNÜŞ] (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.587
Cevap
55
Favori
218.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba,G2 D803 (Canada version) telimde şu an kit kat 4.4.2 bazlı cloudY g2.2 yüklü (sorunsuz) fakat CLOUDYG3.3 yüklemek istiyorum ama lolipop a geçiş bootlaoder ı bulamıyorum,romun yanında verilen bootloader ile yükleyemiyorum,bootloader yada laternatif öneris olan varmıdır ?
  • ayrıca telefonum bu 450tl civarı sahibinden de satılan cihazlardan bir cesaret aldım fakat değdi risk aldığıma,batarya kamera ses ekran vesaire hiçbir sıkıntı görmedim fakat versiyonunu bilmek lazım,rom vesaire işleri yapacak olan varsa çünkü frenkeştayn gibi telefon her parçası başka bir variant'dan örneğin benim telde cpu-z de d802 gösteriyor,fakat aslında anakart versiyonum d803 canada Bell çıktı.rom atarken az çok bu refurbished lar hakkında bilgi sahibi oldum isteyen olursa elimden geldiğince rom+root+recovery yardımcı olurum..
  • beyler twrp de wipe yaparken hangi seçeneği seçmiyorduk?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu düzeltmenin bir yolu varmı? Lütfen yardım edin TeamViewer ile vs.

Bu mesaja eklenen görseller:

[LG G2][ROM][20X][ROM YÜKLEME][TR][TUM KİTKAT KDZLER][ROOT/RECOVERY][4.4.2 GÜNCELLEME VE YÜKLEME REHBERİ][JB 4.2.2 GERİ DÖNÜŞ]
  • Beyler çok acil yardım! Telefon hard brick oldu sanırım.

Cyanogenmod kullanıyordum. Stock rom'a dönmek için lg flash tool ile .kdz dosyasını flashlıyordum yarıda kaldı. sonra download mode'da açmaya çalışıyorum yeşil android ifadesi çıkıyor ve tekrarden lg logosu doluyor. TWRP'yi açmaya çalışıyorum yine logoya dönüyor. Kısacası ne yaparsam yapayım download mode ve twrp'ye giremedim. Sizce bu telefon tekrar nasıl canlanır? Acil yardım lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    yarıda kaldı derken ? yuzde kac? ben yanlıs kDZ dosyasını flashlarken yuzde 4 civarı takılıyordu.sonra başka bir .tot ve .dll dosyası bulup flashladım ve stock rom yukleyebıldım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bert16

yarıda kaldı derken ? yuzde kac? ben yanlıs kDZ dosyasını flashlarken yuzde 4 civarı takılıyordu.sonra başka bir .tot ve .dll dosyası bulup flashladım ve stock rom yukleyebıldım..

Sorunu coktan hallettim hatta telefon aldim :) tesekkurler.

• Kiymetli arkadaslar telim paralel ithalat d802 tayvan rom ama lte secegi aktif degil..Acaba tr rom yukleyebilir miyim bu mumkun mu? Flash tool da problem yaratir mi? Bigisi olan arakadaslar cevap verebilir mi? Tesekkurler.

Birde cm13 merak ediyorum.Forumda yukleyip stoga donemeyen arkadaslar var. Bi problem yasar miyim?
    Denemeye deger mi?

Cm13 yuklemek icin stok lolipopa hangi twrp versiyon yuklemeliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: postacimulayim

Kiymetli arkadaslar telim paralel ithalat d802 tayvan rom ama lte secegi aktif degil..Acaba tr rom yukleyebilir miyim bu mumkun mu? Flash tool da problem yaratir mi? Bigisi olan arakadaslar cevap verebilir mi? Tesekkurler.

Birde cm13 merak ediyorum.Forumda yukleyip stoga donemeyen arkadaslar var. Bi problem yasar miyim?
    Denemeye deger mi?

Cm13 yuklemek icin stok lolipopa hangi twrp versiyon yuklemeliyim?

Yükleyebilirisin bir sıkıntı olmaz.Benimki de taiwandı geçen sene fransa romu attım 1 senedir kullanıyorum o şekilde.
  • Fransa romunda lte secenegi aktif mi acaba?
    Aktifse simkartiniz 4.5 g destekli mi?
    D802 ye tr romu yuklenebilir mi?
    Tesekkurler..
    Romdan memnunsaniz ve 4.5 g aktifse acaba g2 firmware sitesinden hangi romu kurdugunuzu ogrenebilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: postacimulayim

Fransa romunda lte secenegi aktif mi acaba?
    Aktifse simkartiniz 4.5 g destekli mi?
    D802 ye tr romu yuklenebilir mi?
    Tesekkurler..
    Romdan memnunsaniz ve 4.5 g aktifse acaba g2 firmware sitesinden hangi romu kurdugunuzu ogrenebilir miyim?

Sorduklarınızın hepsinin cevabı evet.

France 30b diye geçiyordu.
  • Tesekkur ederim.

• Kardesimin g2 telefonu var wifi acilmiyor, aciliyor diyor acilmiyor ne yapmaliyim. Garantiye gonderdim, birsey yok diyip gonderdiler.

şuan 4.4.2 yüklü lolipop'a geçsem olmazsa 4.2.2 ye dönsem sıkıntı olur mu ?
    birda v30a,v30b vs vs diye sürümler var hangisini yüklemeliyim telefona uygun olan hangisi nereden anlarım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saasc

Kardesimin g2 telefonu var wifi acilmiyor, aciliyor diyor acilmiyor ne yapmaliyim. Garantiye gonderdim, birsey yok diyip gonderdiler.

birda v30a,v30b vs vs diye sürümler var hangisini yüklemeliyim telefona uygun olan hangisi nereden anlarım?

Sıkıntı olmaz.

Aşağıdaki dosyayı LG Flash Tool 2014 ile CSE Flash seçeneği ile yükleyin;

http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW69QTW232S1AH96C64FI09/D80230c_00.kdz

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    30b yukledim telefon acilmadi 20cye geri donuyorum acilir insallah. Birde verdiginiz linktekini indireyim kurayim

edit: 30b yüklemeden oönce servis D80220C-466-92 bu yazılımı atmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saasc -- 20 Mart 2016; 14:57:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Kardesimin g2 telefonu var wifi acilmiyor, aciliyor diyor acilmiyor ne yapmaliyim. Garantiye gonderdim, birsey yok diyip gonderdiler.

Sıkıntı olmaz.

http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW69QTW232S1AH96C64FI09/D80230c_00.kdz

30B yüklenmiş. flash tool ile yükledim acılmadı. Download modu açtıktan sonra lg support ile güncelledim 30b yüklenmiş.

Sorunum hala çözülmedi ne önerirsiniz ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Sıkıntı olmaz.

30B yüklenmiş. flash tool ile yükledim acılmadı. Download modu açtıktan sonra lg support ile güncelledim 30b yüklenmiş.

Sorunum hala çözülmedi ne önerirsiniz ?

Donanımsal bir arıza muhtemelen, anakartın değişmesi gerek diye düşünüyorum.

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    anladım peki normalde sürüm D80220C-466-92 diye gözüküyordu. ancak şimdi v30b-466-92 oldu garantide sorun çıkarırlar mı ?

D80220C-466-92 bu sürümde ota güncellemesinde lolipop gözükmüyordu.
  • 32 gb için 20c linki alabilir miyim ?
    Suan 30b yüklü. Lolipoptan kitkat'a düşerken sıkıntı olmaz değil mi direk flashlasam ?
    Garantiye gönderirken sıkıntı çıkmasın diye servisin yüklediği rom "D80220C-466-92" bu.
    Taiwan rom yüklemisler galiba ama lg-frimware sitesinde 32-16 ayrımı yapmadığı için sormadan yüklemeyeyim dedim.

Telefon ithalatçı garantili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saasc -- 21 Mart 2016; 22:00:41 >
  • Beyler merhaba.cloudy 3.3 rom yüklüyodum tamamlandı dedi açılırken lg logosunda takıldı sonra siyah ekran geldi.Ne download ne de recovery mod a giriyor takıldı kaldı orda.ne yapmam gerekiyor acil yardım lazım

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.