Şimdi Ara

LG G2'nin uluslararası versiyonları için Android 4.4.2 KitKat dağıtımı başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
4.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ve tarihin tozlu sayfalarına 12 punto ile yazılıyor samsung amiral gemisine hala bu güncellemeyi vermedi tabi sen 35 model çıkarırsan böyle olur son ürünüm bu o firmadan adını bile agzıma almak istemiyorum plastik tadı geliyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fx57

quote:

Orijinalden alıntı: St Batuhan

Sony de Xperia Z1, ZU ve Z1C'ye verdi güncellemeyi ama haberi nedense hala girilemedi?!

edit: bu arada belirtmek de lazım ki LG bu durumda Google iş birliğini çok boş değerlendirmiyor mu, bunca zaman geciktirmesi falan, Sony de eş zamanlı sunmuş durumda resmen G2 ile 4.4.2'yi

Merhaba,

Bence sabır her zaman önemlidir :)

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Sony-Xperia-Z1-Xperia-Z-Ultra-ve-Xperia-Z1-Compact-icin-Android-442-dagitimi-basladi.htm

Teşekkürler.

Ah ben teşekkür ederim ama niye hep geri planlara atılıyor, şahsen o kadar sevdiğim yerde 1 senedir gözüme batıyor bu durum hep. Aşağı yukarı 2 taraf için de aynı anda çıktı haberler başka yerlerde ve 7-8 saat civarında geçti üzerinden. Tabi yoğun olmanıza bir şey diyemem ama her saniye söylenti haberi çıkarken böyle gelişmeler geride olmamalı. Bkz. Z1 ve ZU bazı yazılımsal özelliklere henüz sahip değil, acaba neden? Bu özellikleri Sony Z2 tam satışa başlandıktan bir süre sonra sunacak mı? Çok daha dikkat çekici bir nokta olarak göze çarpıyor LG G2'nin global versiyonuna verilmesinden.

edit: burası tek düze haber giren bir yer değil sonuçta? Baktığımızda bazı yayın kuruluşları kalkıp tasarım hikayesi gibi bir söyleşi de gerçekleştiriyor Sony ile falan, böyle farklı şeyler daha ön plana çıkmalı, farklı perspektiflerden bakılabilmeli. Haber dediğimiz kıstasta ben bunu:
    http://www.xperiablog.net/2014/03/19/sony-confirms-android-kitkat-rolling-for-xperia-z1-xperia-z-ultra-and-xperia-z1-compact/
    buradan okurum, ing. sıkıntısı olanlar translate ile okur. Neyse yine de elinize sağlık tabi. Amacım size yönelik değil, genel gidişatta gördüğüm bir eksiklik gibi geldiği için belirtmek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St Batuhan -- 19 Mart 2014; 19:20:10 >

• NSA ya özel gizli arka kapılarıyla birlikte geldiğine bahse bile girerim !
    sonra Amerika yerli borsanızı yurt dışı alımlar yaparak,
    yeni dünya düzeninde ekonomi terörü estirecek
    inanmıyorsanız bakın ve görün !
    bir an önce firefox OS çıksada kursakta
    şu android fanlarından kurtulsak diyoruz yani ! :(

• Hayırlı olsun.
  • ya o bi grup vardi. muhalefet icin yaratilmislardan hani. üstlerini baslarini yirtiyorlardi lg destek vermez 4.4 u alamayinca görücem boyunuzu falan diye efeleneiyorlardi. ne oldu ki onlara? neredeler ki gören var mi?

• St Batuhan kullanıcısına yanıt
    Bir hafta oluyor bu güncelleme çıkalı, yeni haber yaptı diye lg fanboyları olarak sayın adaşım Erdi abiye sarıyor muyuz hiç sizin gibi
    Kaldı ki burası sadece telefon forumu değil, keşke daha az haber yapılsa telefonlarla ilgili,eskiden sürekli işlemciler, ekran kartları, anakartlar vs. haberleri daha çok yapılır iken ayrı bir seviyordum forumu :)
  • Hani? Nerede?

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Bir hafta oluyor bu güncelleme çıkalı, yeni haber yaptı diye lg fanboyları olarak sayın adaşım Erdi abiye sarıyor muyuz hiç sizin gibi
    Kaldı ki burası sadece telefon forumu değil, keşke daha az haber yapılsa telefonlarla ilgili,eskiden sürekli işlemciler, ekran kartları, anakartlar vs. haberleri daha çok yapılır iken ayrı bir seviyordum forumu :)

2. paragrafına canı gönülden katılıyorum, dikkat ettiysen 2007 yılından beri aktif bir kullanıcıyım ama yine bakarsan mesaj sayımın uçmaması da burada yatıyor, donanım konusu gitgide azaldı, hoş Corsair kasasını incelediler, Ender Yıldız'ın Cebitten gönderdiği videolar falan da güzeldi, bunlar biraz ısındırdı ortamı havalar gibi ama gerçekten o yön çok zayıfladı. Erdi Özüağ tabi yine sağlam şeyler ortaya koyuyor, ayrıntılı yazılar falan ama eskisi gibi gelmiyor artık.

Kaldı ki "farklı perspektiflerden bakılabilmeli. " bu yazdığıma da dikkat etmiş olmanız lazım? Dediğim gibi telefon haberi olarak ulaştığımız yerler var, birebir aynısı xperiablog'da. Benim ise DH'dan beklentim daha farklı yönlerden haber sunabilmeleri. Ekrem Bey sağolsun klasik haber yapısını sunuyor bize. İhtimal olan her olayı haber yapıyor, şöyle olabilirmiş böyle olabilirmiş. Tabiki haber ve yine de merak edip okuyorum ama onlar ön plana çıktıkça diğer konular zayıflıyor diye sarmış durumdayım ben. Asıl istediğim nokta önemli kısımların geri plana atılmaması ve LG bunu yayınlayalı 1 hafta olduysa üzücü bir şey. Ekrem Bey ya da bir başkası da şu zamana kadar yayınlamalıydı tek düze yapıyla yine de bu haberi bence.

Bir şey daha var, sabretmemi önerip 12 dakika sonra haberi yayınlamışsınız ama bakıyorum cidden xperiablog'tan ya da bir başka yerden direk alıp TR çevrimi gibi olmuş, çok öyle özel bir durum yok, adeta ben yazdıktan sonra size gelen bildirimle harekete geçip yazılmış gibi. Tabiki öyle bir şey ile itham etmiyorum ama dediğim gibi özel bir yönü olmadan gelmiş Erdi Bey/Abi (malum Mesut Bey abi hitabı istemiyordu, belli olmaz diye böyle belirttim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St Batuhan -- 19 Mart 2014; 20:24:53 >

• Ben Paralel ithalat firmasından almıştım LG g2 yi,
    15 mart cumartesi günü ,güncellemeyi aldı telefon.
    Sorun yok cok iyi calısıyor.

Merhaba,

Gerçekten hız farkedilir bir şekilde arttı, Benim en cok dikkatimi çeken şey: ekran netliğinin artması oldu, daha berrak daha net bir ekran var , ben öyle hissettim.

internet hızıda arttı.

sürüm 4.4.2 olarak görünüyor .

herkes bir an önce alır inş. güncellemeyi ,hayırlısı olsun.

iyi forumlar

• Bu arada paralel ithalat ile aldıgımı söylemiştim,

ROM'um Tayvan romu olarak görünuyordu. bilginiz olsun.

• Ben hala 5230 nokia

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar guncellemeyi yaptim ama hic bir fark goremedim hatta testlerde daha dusuk puan aldim bide ram cok tuketiyor hicbirsey yapmadan 500 kadar indi onca zaman bunumu bekledik keriz gibi

• ygs sonrası bendesin g2

• Knock Code keşke. Bu guncelleme ile gelseydi :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta çıkmadımı zaten Almanya romu vs. Ben 2 gün önce kurdum. Radyo için zaten ben Türkiye romu kullanmıyorum. Beklemeye gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: VlknFX

ve tarihin tozlu sayfalarına 12 punto ile yazılıyor samsung amiral gemisine hala bu güncellemeyi vermedi tabi sen 35 model çıkarırsan böyle olur son ürünüm bu o firmadan adını bile agzıma almak istemiyorum plastik tadı geliyor :)

Kardeşim Samsung Note 3 Kullanıyorum 18 Mart'ta aldım güncellemeyi...!!!
    Yani amiral gemisinden kastın S4 ise haklısın...

Zaten Samsung da açıklamıştı önce Note 3, sonra S4 ve diğerleri diyerek...!!!
  • bizde xperia u 'ya küfüer eede ede kullanalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: St Batuhan

Sony de Xperia Z1, ZU ve Z1C'ye verdi güncellemeyi ama haberi nedense hala girilemedi?!

edit: bu arada belirtmek de lazım ki LG bu durumda Google iş birliğini çok boş değerlendirmiyor mu, bunca zaman geciktirmesi falan, Sony de eş zamanlı sunmuş durumda resmen G2 ile 4.4.2'yi

dostum burası donanımhaber,sony e karsı cok objektıf bır yaklasım var burda
  • abı 1 hafta oluyor nerdeyse dagıtım baslayalı beklentıyı fazla buyuttuk kı pek memnun karsılanmadı :) 20c ıle gpro ozellıklerı gelırde daha saglıklı stok tabanlı costum romlar kullanırız
  • 4.4.2 ile beraber ekran görüntüsünü kaydeden screen recoder uygulamasıda geliyormu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.