Şimdi Ara

LG G2 MHL HDMİ çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler selamlar. LG G2 D802 kullanıyorum hdmi ile görüntü almak için S-link MHL70 hdmi adaptör aldım ama cihaza taktığımda hiç bir yanıt alamıyorum. herhangi bir ayar yada başka bir şey mi yapmam gerekiyor tam bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum. iyi geceler.
     LG G2 MHL HDMİ çalışmıyor LG G2 MHL HDMİ çalışmıyor

• Hdmi girişine tv den hdmi kablo takarak denediniz değilmi? Benim aliexpress den aldığım kablo çalışıyor! !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thebyed kullanıcısına yanıt
    Mhl değil slimport almanız gerekiyordu.

• evet hdmi kablo ile denedeim tv ye bağladım ama tv de de bir yanıt alamadım kabloyu oc ye bağladığımda sorun yok kablo ve tv çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebyed

evet hdmi kablo ile denedeim tv ye bağladım ama tv de de bir yanıt alamadım kabloyu oc ye bağladığımda sorun yok kablo ve tv çalışıyor.

G2'de MHL yerine SlimPort kullanılıyor, SlimPort adaptör almanız lazım.
  • teşekkürler beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebyed

evet hdmi kablo ile denedeim tv ye bağladım ama tv de de bir yanıt alamadım kabloyu oc ye bağladığımda sorun yok kablo ve tv çalışıyor.
    LG G2 mhl desteklemediği için çalışmaz. slimport adaptör lazım. ama bu seferde inan sıkıntı oluyor. her slimport desteklemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outlawist -- 16 Aralık 2018; 0:14:52 >
  • outlawist O kullanıcısına yanıt
    Hocam 3 sene önce bu konuda cevap yazmışım anılarım depreşti :) ben g2 yi sattım ama bu kablo duruyor isterseniz 40 TL gibi bir rakama satabilirim size..

• quote:

Orijinalden alıntı: z@bers

Hocam 3 sene önce bu konuda cevap yazmışım anılarım depreşti :) ben g2 yi sattım ama bu kablo duruyor isterseniz 40 TL gibi bir rakama satabilirim size..
    bende yakında yeni tel alacağım nasip olursa :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.