Şimdi Ara

★ LG G2 Kullanıcıları Kulübü ★ 2.27 Ghz Snapdragon 800 ★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
7
Favori
15.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    MicroSD slot lu ve çıkarılabilir arka kapaklı Kore versiyonu LG G2
    üstelik 2 faklı batarya çıkıyor kutudan ama 3000mah değiller ;

★ LG G2 Kullanıcıları Kulübü ★ 2.27 Ghz Snapdragon 800 ★

Bu da verizon Amerika arka kasası farklı G2 fotosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 3 Ekim 2013; 8:07:35 >

• Arkadaslar bence g2 kullanicilari olarak her konuya cevap yazmayalim.cunku cok fazla konu olunca takip etmek zor oluyor. Bence herkes buraya yazsin. Birbirimizi daha iyi takip ederiz. Ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar asagida linkini verdigim otg kablosundan aldim.sorunsuz calisiyor. Baska yerlerde 10 lira falan gold de 6 lira bitmeden alin derim. Buarada kablosuz klavye,fare ve flash bellek taktim.hepsini aninda algiladi. Iste bu supee oldu.telefonumusimdi 2 kat daha cok seviyorum

http://www.gold.com.tr/s-link-slx-425-baglanti-kablosu_u

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kiral33 -- 3 Ekim 2013; 9:03:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semizotu.ss

Ben hala kilifi alamadim teknosadan bi hafta icinde gelir haber veririz dediler fakat bi haberyok, forumda bi arkadas form doldurdum demis ben herhangi bi form doldurmadim. Bilgisi olan varsa bana bilgi verebilirse cok mutlu olurum

http://sendenogreniyorum.com/sub6.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: szr_trace

yahu arkadaşalar bu makinenin 32gb siyah versiyonu hiç bir yerde yok, bekle bekle sıkıldım walla. ne zaman geleceği konusunda bilgisi olan varmı. bu nasıl bir pazarlama taktiğinir anlamadım gitti.

Teknosa da ki LG görevlisine sordum ay sonuna doğru siyah 32gb lıklar gelecek diye bilgi verdi.
  • merhaba arkadaşlar yeni telefon alacağım ama note 3 ve bu g2 arasında kararsiz kaldım sizce hangisi daha mantıklı

• Arkadaşlar G2 kutusunun üzerinde kç gb'lık olduğu yazıyor mu? Kutuyu açmadan öğrenmenin bir yolu yok mu?
  • Arkadaşlar donanım haberin incelemesinde adam diyoki kutusu açılmış telefonu almayın ben aldıgımda ödemeyi yapmadan önce adam kutuyu açtı telefonu gösterdi sonrada o malı bana verdi?(kutusu açılmış dediğim ordaki bi mühür gibi bi barkod var)
  • quote:

Orijinalden alıntı: potter44

Arkadaşlar donanım haberin incelemesinde adam diyoki kutusu açılmış telefonu almayın ben aldıgımda ödemeyi yapmadan önce adam kutuyu açtı telefonu gösterdi sonrada o malı bana verdi?(kutusu açılmış dediğim ordaki bi mühür gibi bi barkod var)

Gozunun onunde actiysa sorun yok.

• Arkadaşlar ben de almak istiyorum bu telefonu yalnız bütcem 16 gb yetiyor.Rica ediyorum bana bir tavsiye verin yeterlimi nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seo35

Arkadaşlar ben de almak istiyorum bu telefonu yalnız bütcem 16 gb yetiyor.Rica ediyorum bana bir tavsiye verin yeterlimi nasıl

Eger cok fazla islem yapmicaksan yani muzik video falan sadece program ve oyun verisi icin cok yeterli bi bellek bwnce hic dusunmeden al derim

• quote:

Orijinalden alıntı: semizotu.ss

quote:

Orijinalden alıntı: Seo35

Arkadaşlar ben de almak istiyorum bu telefonu yalnız bütcem 16 gb yetiyor.Rica ediyorum bana bir tavsiye verin yeterlimi nasıl

Eger cok fazla islem yapmicaksan yani muzik video falan sadece program ve oyun verisi icin cok yeterli bi bellek bwnce hic dusunmeden al derim

Bende kararsiz kaldim.16 gb den 10 gb falan kaliyormus.10 gb nin 2-3 u muzik 4-5 oyun kalan 1-2 gbde video ceksem doldu.En iyisi 32 almak.

• Arkadaşlar Binali Yıldırım 2014 yılı sonunda 4g gelcek diyor Lg G2 de 4g var mı ben telefonu 3-4 veya 5 sene değiştirmeyeceğim ondan sordum
  • quote:

Arkadaşlar Binali Yıldırım 2014 yılı sonunda 4g gelcek diyor Lg G2 de 4g var mı ben telefonu 3-4 veya 5 sene değiştirmeyeceğim ondan sordum

sen bu türkiyedeki bakanların hiçbirine güvenme bence abi :) konu akp yandaşlarıysa %99 u yalan
  • Peki nexsus 5 ne zaman ve hangi fiyata çıkar 1600 tl gibi bişeyse onu bekleyeyim yok yüksek çıkarsa zaten alamam.?
  • quote:

Peki nexsus 5 ne zaman ve hangi fiyata çıkar 1600 tl gibi bişeyse onu bekleyeyim yok yüksek çıkarsa zaten alamam.?

G2 den daha yüksek fiyata çıkmaz.
  • abi ne videosu çekiceksiniz anlamadım çekdiğinizi atarsınız pcye olur biter film çekmeyi mi düşünüyosunuz telefonla anlasam
  • Telefonu satın almış arkadaşlara 2 şey soracam müsadenizle.

1- Htc one'da snap 600 işlemci vardı ve 5-10 dk'dan sonra oyunlarda ısınma sorunu yaşanıyordu, snap 800 ile durum nedir?

2- Pil tüketimi ve şarj süresi ne alemde?
  • Isinma sorunu yok sayet benim bundan onceki cihazim s4 idi onunla kiyasla abartili bi isinma yok. S4 cok asiri isiniyodu swbebini anlamis degim

• quote:

Orijinalden alıntı: TIRPAN

abi ne videosu çekiceksiniz anlamadım çekdiğinizi atarsınız pcye olur biter film çekmeyi mi düşünüyosunuz telefonla anlasam

1 kerelik film olsa gene iyi. Hary poter gibi seri falan cekecekler herhalde. kime yeter kime yetmez bilmem ama bana 10 gb yetiyo. Yetmeyen almasin. Bu kadar basit.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.