Şimdi Ara

Lg G2 kendiliğinden titreşim moduna geçiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
22.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akşam normalken sabah kalktığımda titreşim moduna geçmiş oluyor. Arkadaşımın telefonuda aynı şekilde. Ayarlara baktım ama herhangi bi ayar bulamadım. Android son sürüm. Son güncellemeyide yaptım. Sanırım güncellemeden sonra oldu.

Ayarlarda sessiz modun zamanlaması var ama titreşim modunu zamanlayamıyorum. Ayarlarda da başka bişey yok.

Forumda başına gelen çok ama çözüm bulan yok sanırım. Yardım edebilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Wurunkatte

Akşam normalken sabah kalktığımda titreşim moduna geçmiş oluyor. Arkadaşımın telefonuda aynı şekilde. Ayarlara baktım ama herhangi bi ayar bulamadım. Android son sürüm. Son güncellemeyide yaptım. Sanırım güncellemeden sonra oldu.

Ayarlarda sessiz modun zamanlaması var ama titreşim modunu zamanlayamıyorum. Ayarlarda da başka bişey yok.

Ayni sorun bendede var nedir bunun ilaci bilen varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bebetoca

quote:

Orijinalden alıntı: Wurunkatte

Akşam normalken sabah kalktığımda titreşim moduna geçmiş oluyor. Arkadaşımın telefonuda aynı şekilde. Ayarlara baktım ama herhangi bi ayar bulamadım. Android son sürüm. Son güncellemeyide yaptım. Sanırım güncellemeden sonra oldu.

Ayni sorun bendede var nedir bunun ilaci bilen varmi?

Bendede olmustu baya canimi sıkmıstı sonradan fark ettim indirdiginiz programlarla ilgili...
    Dikkat ederseniz bazi programlar telefon kimligi vs.. bir suru izin istiyorlar buda tabi ister istemez cihaz ayarlariyla oynuyorlar ve tabi daha bilmedigimiz bir suru sey... yapiyorlardir ama malrsef biz goremiyoruz.

• Tamam programlar bi suru izin istiyo. isterse bi cok seyi yapabilir haklisiniz. Ama herkesin ayni problemi ayni anda yasamasi sizin tezinizi curutuyor. Ben cok program yuklerim olabilir diye dusunebilirim. Ama arkadasimda belli basli uc bes program var. Yazilim acisindan tertemiz. Onda niye oluyor. Bana gore lg nin bize vermis oldugu yazilimdan kaynakli oldugunu dusunuyorum.

• aynı sorunu bende yaşamaktayım geceleri ne oluyorsa titreşime geciyor bi yandan güzel ama unutuyorum sürekli
  • arkadaşlar aynı sorun bende de var.geçen hafta gelen şu 90mblik güncellemeyi yapmıştım ondan olablir mi siz yaptınız mı o güncellemeyi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: timur53

arkadaşlar aynı sorun bende de var.geçen hafta gelen şu 90mblik güncellemeyi yapmıştım ondan olablir mi siz yaptınız mı o güncellemeyi?

Aynen. Arkadasimda bende yaptik bu guncellemeyi. Ne olduysa ondan sonra oldu. 2 gundur gec kaliyorum okula.

• Bir sorun olduğu belli. Aynı şartlarda benim telefonum da sessize geçiyor. Acil aramaların hiç birinden haberdar olamıyorum çok can sıkıcı olmaya başladı. Son güncellemeyi bende yaptım bu arada.

• bendede tam tersi her gece titreşim moduna alırım sabah kalktığımda normal moda geçmiş oluyoo
  • Bende de aynı sorun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim telefonda guncellemeden sonra ayni.hatayi veriyor.gece normal modda yatiyorum sabah kalktigimda sessize gecmis oluyo telefon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonunuzda ezan pro programı varmı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: scolex

telefonunuzda ezan pro programı varmı ??

Bende yok.zaten herhangi bi uygulamayla ilgli oldugunu zannetmiyorum.sorun buyuk ihtimalle güncellemede

• Ayarlar -> Ses-> Sessiz Mod -> Sessizlik Zamanını Ayarladan halledebilirsiniz kurcalayınca buldum :D:D :D ezan proda yu şunun için sordum ezan vaktinde sessize alıyor telefonu ayarını yapmadıysanız ondan dolayı dedim...
  • telefonun saat ayarlamasını otomatikten çıkarınca düzeliyor saat güncelleme yaptığında sessize alıyor gece olduğunda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertugrulfatih

telefonun saat ayarlamasını otomatikten çıkarınca düzeliyor saat güncelleme yaptığında sessize alıyor gece olduğunda..

Aynen hocam dedigin gibi.saati ag üzerinden otomatik sagla yazan yerden tiki kaldirdigin zaman yada tik koydugun zaman tel titreşime alıyo kendini.

• Sunun cozumunu bilen var mi deliricem hard reset de attim yok yok yok

• Arkadaşların yazdığı şu iki çözümü deneyin. Birincisi saat ayarlarından otomatik tarih ve saatteki tiki kaldırın. İkincisi de telefonun sessiz modunu biraz kurcalayın önce açın sonra tekrar kapatın. Benimki böyle düzeldi.

• Rahatsız edilmenizi istemiyor telefon.
  • Bende son guncelleme yüklü böyle bir sorun yok

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.