Şimdi Ara

LG G2 için Sıcak Fırsatlar (787. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.258
Cevap
146
Favori
969.668
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ceppaketten dün sipariş ettiğim 32 GB Gold G2 saat 11 de ulaştı 24 saatten az sürdü İstanbul dan Orduya Şarj aleti TR uyumlu değil dönüştürücü ile geldi.
  • Kliksadaki LG G2 2 gb ram olarak görünüyor bu telefon 3 gb rame sahip değil mi? Birde hangi garanti firması altında öğrenebilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Kliksadaki LG G2 2 gb ram olarak görünüyor bu telefon 3 gb rame sahip değil mi? Birde hangi garanti firması altında öğrenebilen var mı?

Siz karistiriyorsunuz herhalde g3 ile. G2 ler 2 gb ram e sahip hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kliksadan nasıl taksit yaptırıyoruz ben sepete ekleyince tek çekim çıkıyor?
  • Arkadaşlar bu Migros' daki paralel ithalat LG G2 hangi firmanın garantisi altında bilen var mı ?
  • kliksada'ki lg g2'yi alma düşüncem var.

kliksada ki telefonda sıkıntı yaşar mıyız?

alıp,kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: decas

Arkadaşlar bu Migros' daki paralel ithalat LG G2 hangi firmanın garantisi altında bilen var mı ?

migrostakinin fiyatı ne kadar hocam ?
  • Beyler bu fiyat baya cazip geldi bana ancak satıcıyı daha önce hiç görmedim internetden araştırdım doğru düzgün yorum yazan yok. Sitelerindeki telefon numaralarına ulaşamamıştım saat 6:00 civarlarında. Sizde şansınızı deneyin isterseniz.

http://www.n11.com/lg-d802-g2-akilli-telefon-P16082522
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dangerwrestling

Beyler bu fiyat baya cazip geldi bana ancak satıcıyı daha önce hiç görmedim internetden araştırdım doğru düzgün yorum yazan yok. Sitelerindeki telefon numaralarına ulaşamamıştım saat 6:00 civarlarında. Sizde şansınızı deneyin isterseniz.

TR garantili 16GB sıradan telefoncularda da bu fiyat Hocam
  • brkçlk kullanıcısına yanıt
    <!--ok--> kliksa daki indirim için alıcaksanız şunuda belirtiyim. 150 TL indirim kuponu veriyor ya, o kupon da 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılıyomuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadro

quote:

Orijinalden alıntı: Dangerwrestling

Beyler bu fiyat baya cazip geldi bana ancak satıcıyı daha önce hiç görmedim internetden araştırdım doğru düzgün yorum yazan yok. Sitelerindeki telefon numaralarına ulaşamamıştım saat 6:00 civarlarında. Sizde şansınızı deneyin isterseniz.

TR garantili 16GB sıradan telefoncularda da bu fiyat Hocam

Bu fiyata Tr garantili iki gündür bakıyorum bulamadım eğer sizin bulduğunuz varsa bu civalarda tr garantili bana önerirseniz minnettar olurum

• Dangerwrestling D kullanıcısına yanıt
    hocam şöyle bi baktımhttps://www.yuppigo.com/Hangars/HangarsDetay.aspx?luckys=ypg-288654&LG-G2-D802-16-GB-Resmi-Distributor-Garantili&ref=akakce&v=1.65.3
    sanırım lg türkiye garantili en ucuz cihaz bu. akakcede site hakkında yorumlar olumluydu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuay

hocam şöyle bi baktımhttps://www.yuppigo.com/Hangars/HangarsDetay.aspx?luckys=ypg-288654&LG-G2-D802-16-GB-Resmi-Distributor-Garantili&ref=akakce&v=1.65.3
    sanırım lg türkiye garantili en ucuz cihaz bu. akakcede site hakkında yorumlar olumluydu.

Çok teşekkür ederim. Ben resmi distribütör garantinin lg türkiye garantisi ile aynı anlam taşıdığını bilmiyordum onlerı es geçiyordum. Yanlız satıcıyı bulamadım bir türlü sitede.

• beyler bu cepaketin yeri nerdedir gidip elden almak istiyorum.
  • Araxes kullanıcısına yanıt
    yeri yok oyle elden satmıyolar ayrıca gg dan alman daha guvenli ben aldım bayramdan 1 gun once elıme gectı cıhazda panel cızgılerı cok belırgındı hat falanda taktım on jılatınınıde cıkarmıstım adamlara bayramdan sonra gerı gonderdım degısım yapın dıye adamlar ellerınde olmadıgından aynı gun gerı aldılar ve ıade onayını verdıler bı cok satıcı gıbı servıse gonderıp servıs onayı ılede ugrastırailirlerdi bence kesinlikle guvenilir bi satıcı
  • Dün kliksa kampanyasindan 32 gb siyah renk aldim. Paraf kartima 121 tl puan yüklendi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu hafta içinde bu telefondan alıyorum sanırım. Bir yardımcı olun hangi satıcıdan alıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: titan1905

Dün kliksa kampanyasindan 32 gb siyah renk aldim. Paraf kartima 121 tl puan yüklendi.

Bonus'a kampanya var mı bu aralar, 121 tl paraf para iyi maşallah
  • Cryzone C kullanıcısına yanıt
    16 GB 1240 lira, 32 GB ise 1300 lira.
  • hastaruhluluciferian kullanıcısına yanıt
    Bence biraz daha bekle gg yine bi %10 falan patlatir 1 ay oldu eli kulagindadir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.