Şimdi Ara

LG G2 için Sıcak Fırsatlar (788. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.259
Cevap
146
Favori
969.665
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 786787788789790
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: madhane

Bence biraz daha bekle gg yine bi %10 falan patlatir 1 ay oldu eli kulagindadir

Bi 15 gün içinde patlatır inşallah.
  • Ticari kartlardan sadece deniz bankın kartı var ama deniz bonus için geçerli yazıyor taksit. Acaba taksit yapabılırmıyız bilne varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gg ve kliksa kampanya yaptı özellikle kliksa kampanyası çok iyiydi şimdi n11 den bekliyorum 111tl indirim kampanyası yaparlar muhtemelen

• quote:

Orijinalden alıntı: SirJustice

Gg ve kliksa kampanya yaptı özellikle kliksa kampanyası çok iyiydi şimdi n11 den bekliyorum 111tl indirim kampanyası yaparlar muhtemelen

Gg ile kliksa ne kampanyalari yapti?

• Gg %10 indirim

Kliksa dün 150 lira indirim yaptı

• SirJustice kullanıcısına yanıt
    Gg ne zaman %10 yapti? Kliksa indirimmiydi hediye cekimiydi?

• Teknosadan 1.5 ay önce aldığım cihazın ekranı sararmaya başladı. Bu kadar mı kalitesiz yaptınız telefonu arkadaş.
  • aswerth kullanıcısına yanıt
    Ekran sararmi durumunda servis tutumu nedir? Ekran mi degidiyor yoksa cihaz mi?

• aswerth kullanıcısına yanıt
    Teknosadan aldiysan lg turkiye garantilidir duyduguma gore lg tamir yapmiyo direk sifiri ile degistiriyomus ne kadar dogru bilmiyorum bi sansini denesene hocam bizide bilgilendirm8s olursun eger boyle yapuyosa kesinlikle 200-300 fazla verir distributor alirim

• Arkadaşlar taksit yapan site var mi?

• quote:

Teknosadan aldiysan lg turkiye garantilidir duyduguma gore lg tamir yapmiyo direk sifiri ile degistiriyomus ne kadar dogru bilmiyorum bi sansini denesene hocam bizide bilgilendirm8s olursun eger boyle yapuyosa kesinlikle 200-300 fazla verir distributor alirim

teknosanın sitesindeki outlet ürünler bölümündeki lg telefonlar açıklama kısmında serviste işlem görmüştür yazıyor. işlem gören telefon outlette satılıyorsa müşterinin ürünü değiştirildi anlamı çıkmaz mı?
    eğer öyleyse sizin dediğiniz doğru demektir.
  • ss480 S kullanıcısına yanıt
    bana sadece g2 icin soylediler hocam yekpare kasa oldugu ıcın acılınca kapak tam oturmuyomus oyuzden sıfırı ıle degıstırıyolar dedıler ne kadar dogru bılmıyorum ama eger oyle ıse cakal teknosa outlette satmaz sıfır dıye satar bılemedım sımdı. usb kablo yada sarj aletını anında bekletmeden degıstırdıklerını soyledılerde telefonu degısım gelen forumda satmaya calısan bır ıkı kısı dısında gercekte hıc rastlamadım acıkcası gercı servıse gonderen arkadasım olmadı sabırsızlıkla beklıyorum :D
  • quote:

Biraz önce teknosa müşteri hizmetlerini arayıp konuştum. Özellikle değişim istediğimi belirttim, LG'ye göndereceklermiş, eğer LG değişim onayı verirse değiştireceklermiş.
    Tamirle falan uğraştırırlarsa daha da Teknosa'dan alışveriş yapmam.

Telefonu hediye olarak almıştım, o yüzden bende değil şu an. Fakat bu hafta içerisinde bir şekilde Teknosa'ya bırakacağım, bu konu üzerinden haberdar ederim hocam sizleri de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aswerth

quote:

Biraz önce teknosa müşteri hizmetlerini arayıp konuştum. Özellikle değişim istediğimi belirttim, LG'ye göndereceklermiş, eğer LG değişim onayı verirse değiştireceklermiş.
    Tamirle falan uğraştırırlarsa daha da Teknosa'dan alışveriş yapmam.

Telefonu hediye olarak almıştım, o yüzden bende değil şu an. Fakat bu hafta içerisinde bir şekilde Teknosa'ya bırakacağım, bu konu üzerinden haberdar ederim hocam sizleri de.

hocam ımkanın varsa dırek lg ye bırak bence teknosadan gonder gelsın daha kısa surer ve sıkayetını onlara daha net ıletebılırsın

• beyler n11 de ki idealcarsim adlı satıcıdan alan oldu mu hiç ? şarj aleti tr uyumlu mu ve hangi seri bilen var mı ? bikaç güne sipariş vermeyi düşünüyorum. 33 tl kupon + 111 tl parapuan veriyor

http://www.n11.com/lg-g2-d802-32-gb-cep-telefonu-beyazsiyahgold-P22652647
  • Arkadaşımın LG G2 sinde ekranda sararma ve aşırı ısınma sorunu vardı , mecidiyeköydeki lg servisine götürdü , yaklaşık 15 dakika içinde arıza tespiti yapılıp sıfır cihaz verildi .. Bilginize sunarım , eğer istanbulda olanlar varsa direk servise götürsünler ... Aracı firmalarla uğraşmayın ..
  • yolverine Y kullanıcısına yanıt
    Bana gelen Sarj Aleti TR uyumluydu ve 406K Serisi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolverine

beyler n11 de ki idealcarsim adlı satıcıdan alan oldu mu hiç ? şarj aleti tr uyumlu mu ve hangi seri bilen var mı ? bikaç güne sipariş vermeyi düşünüyorum. 33 tl kupon + 111 tl parapuan veriyor

http://www.n11.com/lg-g2-d802-32-gb-cep-telefonu-beyazsiyahgold-P22652647

Taksitte yapıyorlar heralde

• ceppaket 1149'a düşürmüş. Garantisi neydi ki acaba onların.
  • Adama 3 tane mesaj attm dunden berı. Daha donmedi

• 
Sayfa: önceki 786787788789790
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.