Şimdi Ara

LG G2 için Sıcak Fırsatlar (783. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.258
Cevap
146
Favori
969.668
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 781782783784785
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dreamofice

quote:

Orijinalden alıntı: Balbes

quote:

Orijinalden alıntı: dreamofice

Arkadaslar Telefonumun chrome gecmisine baktim 2013 27 aralikta milliyet sayfasina girilmis teli kapali kutuda aldim sifir gibiydi actgmda dili de portekizceydi,simdi bu ne anlamadim kim girmis olabilir bu sayfaya ,tel kullanilmis mi sadece 1 gun bakilmis sayfalara

sen kendi bilgisayarında girmişsindir senkronizasyon yapıp onu göstermiştir.

Google hesabim var chrome onu mu senkronize edip gostermis boyle bir sey mumkun mu ve neden 1 gunu gostermis sadece? Ben de sizin gibi dusundum ama ilginc bir durum gercekten

ben telefondan masaüstü pcm ve laptop un geçmişini ve yer işaretlerini falan her şeyi görebiliyorum ve kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yolverine

beyler bikaç haftadır lg g2 almak için pusudaydım,bugün internette gezinirken discovery 2 denk geldi. fiyatı ve özellikleriyle çok cazip geldi. (888tl 2gb ram,2.ghz 8çekirdek işlemc vs. ) sizce lg g2 mi discovery 2 mi ? kafam karıştı iyice..

general mobile dan uzak durmakta fayda var hocam son seçenek olmalı bence
  • HSeldon H kullanıcısına yanıt
    migroskopa bakarsan görürsün arkadaşım . ben ankarada gördüm 2 gün önce , bugünde edirne migrosta vardı . garantisini sordum telefonların başındaki elemana , LG Türkiye garantili dedi . benim gördüğüm teelfon satılan tüm migroslarda var .

ayrıca iphone 5S 2199 yerine 1799 lira falan yazıyordu mağazada , acayip güzel fiyatlar telefonlarda migroslarda .
  • GittiGidiyor'da 1.099 TL Delta garantili, forumdan 2.nci el bakıyorum, onlarda 1.000 tl garantileri farklı olabilir, sıfır ile ikinci el arasında fark yok gibi.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g2-d802-16gb-cep-telefonu-124515974?mpch=ads&ggap_s=cimri&ggap_m=ocs&ggap_n=cimri&scxid=14489-163508-2357-0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 19 Ağustos 2014; 9:05:19 >
  • Bu telefonu taksitle alma imkanımız varmı acaba arkadaşlar.Taahhütlü olarak değil yalnız.
  • Bi üstat daha önce açıklamış.

quote:

Orijinalden alıntı: teacher22

quote:

Orijinalden alıntı: edinmeister

Arkadaşlar ben lg g2 32gb almak istiyorum fakat kredi kartına en az 6 taksit yaparak alabilirim en fazla. Taksitlendirme yok bildiğiniz gibi nasıl alacağım konusunda biri yardımcı olursa cok sevinirim.

Kredi kartının hesap kesim tarihinden 1 gün sonra (örn. 7 ağustos) gibi kartla telefonu tek çekim alıyorsun. Ödemesini muhtemelen 17 eylül gibi yapacaksın. 17 eylül gibi kredi kartından nakit avans çekiyorsun ( Ben halkbank kartından çektim.en uygun o. faiz yok.sadece %4 komisyon alıyor ve komisyonu ilk ay alıyor.geri kalanı da 6 ya bölüyor)
    Ben 1000 tl çektim.Kredi kartına 1000tl yi 17 eylül gibi yatırıyorsun. Halkbanka 1000tl nin %4 ünü yani 40 tl yi 17 ekim gibi yatıracaksın.Çünkü ilk ay sadece %4 masrafı alıyor.17 kasımdan itibarende 1000tl/6 ay (166tl ödüyorsun.
    TELEFONU AĞUSTOS 10 GİBİ KULLANMAYA BAŞLADIĞIN HALDE, SON TAKSİDİNİ NİSANDA ÖDEMİŞ OLUYORSUN.
    Yani toplamda 40 tl fazla ödemeye karşılık 8 ay vade oluyor.

Bugün bizde uygun dan 2 adet daha aldım 1199tl ye .Arkadaşa ve çocuğa üniversite hediyesi olarak.Az önce mail geldi kargoya verilmiş.Delta garantili.

• Aldığınız ürün iade ettiğinizde çek verebilen sitelerden taksitle alınabilir. Şöyle ki:
    Mesela hepsiburada'dan taksitle bir şey satın alın. kargoya verilmeden iptal edin.
    geri ödeme olarak hediye çeki alın kredi kartına iade etmesinler. sonra bu çekle telefonu alın...

bu yöntemle en ucuza alınamasa da dolaylı olarak taksitle alınabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: camiryo

Aldığınız ürün iade ettiğinizde çek verebilen sitelerden taksitle alınabilir. Şöyle ki:
    Mesela hepsiburada'dan taksitle bir şey satın alın. kargoya verilmeden iptal edin.
    geri ödeme olarak hediye çeki alın kredi kartına iade etmesinler. sonra bu çekle telefonu alın...

bu yöntemle en ucuza alınamasa da dolaylı olarak taksitle alınabilir...

ama artık firmalar onu ayaralamak zorunda sen taksitli üründen dolayı almış olduğun hediye çekini telefonda kullanamazsın.
  • migrosdaki servisi teknoexper. Moneyvisa karta %10 indirimi varmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

Bu telefonu taksitle alma imkanımız varmı acaba arkadaşlar.Taahhütlü olarak değil yalnız.

Bu telefon değil her telefonu taksitle alabilirsin. Tabi işyeri kredi kartın olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrnaa35

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinsarioglu

Bu arada hb'de beyaz renk 1259tl, siyah renk 1299tl
    Axess'e 100tl chip para veriyor...

halbuki beyaz renk daha çok tutuluyor

hb'de siyah renk tükenmiş

• kendi yerlerinden almak nasıl olur? Hangi firma daha iyidir? İdealseçimin adres ve telefonunu bulamadım. Ceppaketi buldum, alabilirsiniz buradan dedi. Nakit.

• İdealcarsim'dan Aldigim LG G2 32 GB Siyah Delta Garantili Geldi. Sim kart takmadan ve Wİ-Fİ Baglanmadan Testlerimi yaptım.

Ölü piksel - Hoparlör Vs Sorunsuz Saglam FM Radio Mevcut 406K Serisi ( 2014 Üretimi diye biliyorum )

Sarj Adaptörü direk TR Uyumlu geldi.
  • FurkanKizil kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun ekran çizgilerinde problem yok dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: teber01

hayırlı olsun ekran çizgilerinde problem yok dimi

Sagolasin Hocam. Yok o cizgileri dikkatli baktigimda bile zor goruyorum tum g2 lerde var zaten :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FurkanKizil kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. İdeal seçimin adres ve tel.ini yazar mısın. Fiyat ne kadardı ayrıca

• quote:

Orijinalden alıntı: oacar84

hayırlı olsun. İdeal seçimin adres ve tel.ini yazar mısın. Fiyat ne kadardı ayrıca

Tel 0212 659 49 42. Suan 1165 Lira ama avea Hatti olana 33 TL indirim yapiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanKizil

quote:

Orijinalden alıntı: oacar84

Tel 0212 659 49 42. Suan 1165 Lira ama avea Hatti olana 33 TL indirim yapiliyor.

nakit mi aldınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

GittiGidiyor'da 1.099 TL Delta garantili, forumdan 2.nci el bakıyorum, onlarda 1.000 tl garantileri farklı olabilir, sıfır ile ikinci el arasında fark yok gibi.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g2-d802-16gb-cep-telefonu-124515974?mpch=ads&ggap_s=cimri&ggap_m=ocs&ggap_n=cimri&scxid=14489-163508-2357-0

Tamamen haklısın dostum,Forumda aynı paralel ithalat delta garantilileri 1100-1150 civarında satmaya çalışıyor millet iyice suyunu çıkardı 2.elin,bence en sıcak fırsat bu (1099TL)
    bikere adına faturalı %18 birde 100 TL cardfinans var hemde sıfır ilk Sen açıcaksın kutuyu

• Araxes kullanıcısına yanıt
    Kredi Karti tek cekim aldim malesef Taksit olayi bitti. Benim icin daha iyi oldu aslinda surekli taksit oduyorduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 781782783784785
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.