Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5575. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 55735574557555765577
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gönderebilirsin tabii ki.Ben Burdur'dan Şengüllere yolladım.Zaten MNG Kargo ile anlaşmaları var.Şengüller diyince direk ücretsiz gönderiyorlar.
  • empire1530 E kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam bende öyle yapayım o halde şengüller ile vintek arasında kaldım ama şengüllere gönderirim bende herhalde.
  • Şikayete batarya ve şarj aleti değişimimi yazdınız kutuylamı gönderdiniz şarj aletinde sorunmu vardı? Bende şikayete ne yazsam diye düşünüyorum şarjı az gidiyor aslında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Kargolarda böyle balon paketmiydi neydi o tarz bişey var onun içine koyup gönderirseniz telefona zarar gelmez

İlk olarak aradım anlattım derdimi tamam şarj cihazınıda gönderin dediler hepsini güzelce kutuladım kutusunun üstüne adres telefonda yazdım içinede bir kağıt koydum istediklerimi yazdım. telefonu lollipopa güncelleme yapmıştım. İlk olarak onu eski sürüme döndürülmesini ( kitkat 4.4.2 şarjın çabuk bittiğini 3 4 saatte ve batarya değişimi talep ettim 2 hafta sürdü 10 iş günü yani daha sonra batarya değişmiş şarj kablosu değişmiş yeni paketli geldi ve ayrıca telefonun ön panelde değişmişti onu neden yaptılar bilmiyorum onuda arada değiştirmişler işte :D

• Bir arkadaş ankara güneş elektroniğe göndermiş batarya az gidiyor diye anakart arızası denmiş ve g4 ile değişim yapılmış şimdi kararsız kaldım. Ankara güneş elektroniğe de gönderebilirim.
    Hocam yeter bir yere gönder artık yaa, kaç gündür aynı muhabbet.
    Bu kadar karamsar olmanıza gerek yok, şengüllere de güneşe de gönderseniz yaşayacağınız şey belli.
    Abartmayın lütfen...
  • Hocam tamam abartmış olabilirim de siz neden bu kadar rahatsız oldunuz anlamadım?
  • bugün youtubedan video izlerken birdenbire dokunmatik kafayı yedi telefonu 3 senedir kullanıyorum ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım,dokunmatik geç algılıyor üzerine basılı tutunca basıyor böyle bir sorunla karşılaşan var mı daha önce?
    Sürekli aynı mesajları gördüğüm için olabilir mi sence biraz değil baya baya abarttınız farkında olun artık

• Rahatsız olduysan blokla geç hocam sonuçta bu forum yardımlaşma bilgi alışverişi için kurallar dahilinde istediğim kadar mesaj atarım buda sizi zerre ilgilendirmez...

• Fukasaku kullanıcısına yanıt
    Aynen gps g2 nin kronik sorunu. Hem bağlantıda sıkıntı oluyor hem de yönü gösteren ok 90 derece yanlış tarafı gösteririyor. Bunun dışında ben sorun yaşamadım. 4 sene önceki telefonların adı geçmezken g2 takılma olmadan gayet güzel çalışıyor.

• Arkadaşlar aklıma takılan birr soru var yardımcı olursanız sevinirim : elimde 16 gb lık lg g2 d802 var, depolama alanı yetmiyor, anakartını 32 olan versiyonun anaktıyla değiştirebiliyor muyum? Yani sadece anakrtın değişmesi yeterli oluyor mu? Cvp lar için tahmini yorumlardan ziyade tecrübeli arkadaslardan yardım bekliyorum.

• Telefonda kasma donma yaşayan varsa nova louncher kullanabilir. Kesinlike stock arayüzden çok saha performanslı çalışıyor

LG G2 ANA KONU

•  LG G2 ANA KONU

Arkadaşlar telefonuma cloudy 3.3 yüklendiğimde kamerayi açınca bazen yesil bazen pembe olarak gösteriyor. Renkleri hep karıştırıyor neden olabilir. Ama stok romu kurunca hiç sıkıntı yok normal gösteriyor kaç defa denedim hep aynı. Bu konuda fikri olan varmıdır.

• Beyler selam. Telefondan internet sitelerine girdigimde verilen linkler mavi ve alti cizgili sekilde gorunmuyor normal yazi seklinde geliyor. Kopyala yapistir yapmadan siteye giremiyirum. Ayarlardan kurcaladim ama bulamadim. Bilen varsa yardim ederse cok sevinirim.

Hocam Ankara'da Fırat elektroniğe bir kere ekran değişimi için verdim yaptılar garantiden ekran hala sorun çıkarmadı çok iyi , geçenlerde de batarya değiştirdim kapsam dışında ondan da memnun kaldım.Ben beğendim tavsiye ederim...
  • Bugün gittigidiyordan satıcısı teknosa olan 1330 tl ye sony z5 alıp g2 mi ikinci telefon olarak emekliye ayırma planı yapmış bulunmaktayım. Bundan böyle takip etmem gereken forum sayısı 2 olmuş oldu.

• iandi İ kullanıcısına yanıt
    Yardimmmm kafayi yiyecegim yardim edin lutfen

• Sonklavyebükücü kullanıcısına yanıt
    Hocam elden versem hemen yapıp verirlermi acaba yarın yolum o tarafa düşecek.
  • 
Sayfa: önceki 55735574557555765577
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.